سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام و خسته نباشید به اساتید فن

میخوام یه کسب و کار شروع کنم که به امید خدا منم یه میلیاردر ایرانی بشم.
از اساتید گرامی میخوام که کمکم کنن تا یه شغل خوب شروع کنم...

مهارتایی هم که دارم ایناس :
آشنایی با نرم افزار های سالید ورک - اکسل - ورد - متلب
زبان انگلیسی خوب به سمت عالی
خلاق و ایده پرداز
بسیار متعهد به کاری که بهش علاقه دارم
قدرت یادگیری بالا

منتها یه مشکلی که دارم اینه که ترسو ام و قدرت ریسکم پایینه

سرمایه هم خودم 10 تومن دارم ولی اگه کار خوبی باشه و ارزش سرمایه گذاری داشته باشه 30 تومن دیگه میتونم بذارم روش

خب براتون بگم که من توانایی فروش عمده مواد غذایی خوراکی رو دارم یعنی هم مشتریشو دارم هم مکانش برای فروش ولی تا یه ظرفیت خاصی..حتی میتونم اگه کار خوب پیش رفت بازار یاب هم برا افزایش فروش اضافه کنم....

ازون جایی که من به شدت به کار تولید علاقه دارم نظرم بیشتر روی تولید مواد غذایی خوراکیه
برای این کار یه زیر زمین 30 متری یه زیر زمین 20 متری به صورت جدا
و یک طبقه تقریبا 120 متری اگر سودش بیشتر از اجارش باشه در اختیارمه

سوابق:
سابقه فروشندگی فیزیکی داشتم
فروشگاه اینترنتی ضعیف هم داشتم یعنی وبلاگ بود و به دلیل همون قدرت ریسک پایین نتونستم برای طراحی سایت هزینه کنم ولی باز یه سری مشتری داشتم ولی محدود
یه مدت قبلنا کار با ماشین تراش cnc رو هم کامل بلد بودم الان یادم رفته ولی خب تو یه هفته دوباره موقعیتش پیش بیاد میتونم یاد بگیرم

اساتید گرامی لطفا بنده رو مورد لطف خودتون قرار بدین و بگید چه کاری مناسب منه (به صورت کلی)
و اگر با تولید مواد غذایی موافقید اساتیدی که سابقه دارن بگن چه پیش نیاز های و مهارت هایی لازم داره
اساتیدی که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی موافقن پیش نیاز های اونم بگن

شرمنده سرتون درد آوردم
سلام دوست گرامی
سلامت باشی
و شاکر خدایی باشی که این نعمات رو بهت داده.

خیلی چیزها گفتی که خیلی ها نمی گن، اما یه چیزی رو نگفتی؛ کجای ایران عزیز هستی؟
(04-19-2016 09:21 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست گرامی
سلامت باشی
و شاکر خدایی باشی که این نعمات رو بهت داده.

خیلی چیزها گفتی که خیلی ها نمی گن، اما یه چیزی رو نگفتی؛ کجای ایران عزیز هستی؟

ممنون از شما

همدان هستم دوست گرامی
به قول سندی ، شما کاپی هستی و با این skill ها شانس موفقیت نداری، ولی جدی، اگر خودت بخوای میشه.
چون من خواستم و شد.

تو باید با زمان گذاشتن روی مواردی اطلاعات و آگاهی خودت رو بالا ببری.
من نمیدونم چرا شما از گوگل هیچ استفاده ای نمی کنید، هر اطلاعاتی بخوایید در اون هست.

تجربه های دیگران رو بخون، شغل ها رو بررسی کن.

هزاران مقاله خوب هست برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی خوب داشته باشیم و تو در حرفات اشاره کردی فروشگاهت ضعیف بود. این یعنی چی ؟
یعنی استفاده نکرد و زور اومدن.

پول راحت بدست نمیاد.
(04-20-2016 09:26 AM)aligoli نوشته شده توسط: [ -> ]به قول سندی ، شما کاپی هستی و با این skill ها شانس موفقیت نداری، ولی جدی، اگر خودت بخوای میشه.
چون من خواستم و شد.

تو باید با زمان گذاشتن روی مواردی اطلاعات و آگاهی خودت رو بالا ببری.
من نمیدونم چرا شما از گوگل هیچ استفاده ای نمی کنید، هر اطلاعاتی بخوایید در اون هست.

تجربه های دیگران رو بخون، شغل ها رو بررسی کن.

هزاران مقاله خوب هست برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی خوب داشته باشیم و تو در حرفات اشاره کردی فروشگاهت ضعیف بود. این یعنی چی ؟
یعنی استفاده نکرد و زور اومدن.

پول راحت بدست نمیاد.

دوست عزیز ممنونم از جوابتون
ولی برای شروع یک کار و گذاشتن سرمایه تو کار نمیشه به اینترنت اکتفا کرد
و باید با افرادی مشورت کرد که تجربه بالایی داشته باشن چون تو کار مشکلاتی به وجود میاد که درون گوگل نوشته نشده
یعنی تو کل این سایت کسی نیست یه کمکی به ما بکنه.....!!!!!!
اینو می پسندی ؟
تولید سالاد،دسر،ژله،زیتون،ماست،ترشی،شور،سس ها و ... و عرضه در ظروف یکبار مصرف جهت عرضه به رستوران ها، تالارها، ساندویچی و پیتزا و آشپزخونه (غذای بیرون بر) و ...
کاریه بسیار قابل گسترش که بازارت هم کل کشور می تونه باشه.
یه بسته بندی فوق العاده هم برای این محصولات دارم تصویرشو که در صورت تمایل قرار می دم.
این کار می تونه به صورت نیمه صنعتی یا کاملا صنعتی انجام بشه.
دستگاه هایی داره؛ اما برای شروع می شه همه ی دستگاه هارو خریداری نکرد.
فقط کافیه فضاهایی که دارید رو مورد تایید بهداشت کنید
و برخی موارد که در صورت تمایل، بیشتر توضیح خواهم داد.

اینم تصویر بسته بندی جالب :
[تصویر: wgafiskgxqu3kjem9w1k.jpg]

[تصویر: 16vlhaca38co5by2ty80.jpg]

البته اینا نمونه ست و فقط پیشنهاد که روی درب هر بسته، تصویر اون محصول و مشخصات و توضیحات، به صورت دایره، دور درب نوشته می شه.
بسته بندی پلاستیکی و یکبار مصرف با ضخامت مورد تایید وزارت بهداشت خواهد بود.
(04-22-2016 08:38 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]اینو می پسندی ؟
تولید سالاد،دسر،ژله،زیتون،ماست،ترشی،شور،سس ها و ... و عرضه در ظروف یکبار مصرف جهت عرضه به رستوران ها، تالارها، ساندویچی و پیتزا و آشپزخونه (غذای بیرون بر) و ...
کاریه بسیار قابل گسترش که بازارت هم کل کشور می تونه باشه.
یه بسته بندی فوق العاده هم برای این محصولات دارم تصویرشو که در صورت تمایل قرار می دم.
این کار می تونه به صورت نیمه صنعتی یا کاملا صنعتی انجام بشه.
دستگاه هایی داره؛ اما برای شروع می شه همه ی دستگاه هارو خریداری نکرد.
فقط کافیه فضاهایی که دارید رو مورد تایید بهداشت کنید
و برخی موارد که در صورت تمایل، بیشتر توضیح خواهم داد.

اینم تصویر بسته بندی جالب :
[تصویر: wgafiskgxqu3kjem9w1k.jpg]

[تصویر: 16vlhaca38co5by2ty80.jpg]

البته اینا نمونه ست و فقط پیشنهاد که روی درب هر بسته، تصویر اون محصول و مشخصات و توضیحات، به صورت دایره، دور درب نوشته می شه.

ممنونم از جواب خوب و هوشمندانه ای که دادید و منت سر بنده گذاشتین

ولی زیتون و ترشی و شور یه رقیب قدرتمند در شهر ما هست که باید کنارش زد که به نظرم باهاش در نیوفتم بهتره
و ماست و سس هم بازم رقیب دارم ازونم قدرتمند تر که عمرا بشه با 3 میلیارد هم باهاش رقابت کرد

تنها مورد دسر وژله به صورت بسته بندی شده است که میتونم بفروشمش (یعنی ابزار کار دارم)
منتها مشکلی که من دارم و سد اصلی راهه گرفتن مجوز های وزارت بهداشته
همونطور که میدونید برای داشتن مکانی که بتونی مجوز تولید مواد غذایی بگیری سرمایه زیادی میخواد که در توان من نیست...
اگر مجوز نبود من تا الان تولیدی راه انداخته بودم....البته من میبینم تو بازار مواد خوراکی های که مشخصه مجوز ندارن ولی دارن میفروشن منتها ترس من اینه که بدون مجوز تولید کنی بعد تو بازار فراگیر شه اونموق رقبا و یا کسای دیگه بلاخره کاری میکنن که معلوم بشه بی مجور کار میکنی و بعدشم که دردسر پلمپ شدن محله کار و مسائل قضایی
(04-22-2016 08:36 PM)h-blade نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از جواب خوب و هوشمندانه ای که دادید و منت سر بنده گذاشتین

ولی زیتون و ترشی و شور یه رقیب قدرتمند در شهر ما هست که باید کنارش زد که به نظرم باهاش در نیوفتم بهتره
و ماست و سس هم بازم رقیب دارم ازونم قدرتمند تر که عمرا بشه با 3 میلیارد هم باهاش رقابت کرد

تنها مورد دسر وژله به صورت بسته بندی شده است که میتونم بفروشمش (یعنی ابزار کار دارم)
منتها مشکلی که من دارم و سد اصلی راهه گرفتن مجوز های وزارت بهداشته
همونطور که میدونید برای داشتن مکانی که بتونی مجوز تولید مواد غذایی بگیری سرمایه زیادی میخواد که در توان من نیست...
اگر مجوز نبود من تا الان تولیدی راه انداخته بودم....البته من میبینم تو بازار مواد خوراکی های که مشخصه مجوز ندارن ولی دارن میفروشن منتها ترس من اینه که بدون مجوز تولید کنی بعد تو بازار فراگیر شه اونموق رقبا و یا کسای دیگه بلاخره کاری میکنن که معلوم بشه بی مجور کار میکنی و بعدشم که دردسر پلمپ شدن محله کار و مسائل قضایی

مطمئنید که نمی تونید باهاشون رقابت کنید؟
مگر اونا همین کارو می کنند؟ قیمتها و ... رو چک کنید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع