سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام شما در بازار زعفران هم فعالیت دارید اگر دارید بااین شماره تماس بگیرید09155826145
سلام در زمینه پودر های مرغ سوخاری درجه 1 و با کیفیت جهت فست فود میخواستم بدونم امکان صادرات و بازاریابی هستش ?
(12-20-2015 05:21 PM)amir.ilkhani نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام دوستانی که تمایل دارن کالاشون در عراق و افغانستان بازاریابی بشه لطفا اعلام کنند تا شماره ی تماسم رو براشون پ.خ کنم ما روابط بسیار خوبی در این دو کشور داریم و می تونیم در مدتی کوتاه به کسب وکار شما رونق ببخشیم

سلام جناب لطفا یک شماره تماس برای بنده ارسال کنید ۰۹۳۳۱۵۸۴۳۳۵ممنون از شما
سلام لطفا یک شماره تماس برای بنده ارسال کنید ۰۹۳۳۱۵۸۴۳۳۵
(12-20-2015 05:21 PM)amir.ilkhani نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام دوستانی که تمایل دارن کالاشون در عراق و افغانستان بازاریابی بشه لطفا اعلام کنند تا شماره ی تماسم رو براشون پ.خ کنم ما روابط بسیار خوبی در این دو کشور داریم و می تونیم در مدتی کوتاه به کسب وکار شما رونق ببخشیم

با سلام.
من جمشاد هستم و تولید کننده دستگاه های روغن کنجدم. مایلم در عراق و افغانستان و کشورهای دیگه از دستگاه هام بازار یابی بشه.
لطفا بفرمایید امکان پذیر هست یا خیر. ممنون
باسلام
واحترام
لطفا در خصوص فروش میلگرد و آهن الات اگر میتونید کمک کنیند برام پیام بگزارید در تلگرام ۰۹۳۹۹۴۰۸۵۳۲

سلام. اگه در زمینه گلاب و عرقیات کار می کنید با من تماس بگیرید یا شماره برام بزارید.
09131639717
اگه تو کار تره بار هم هستین به این شماره 09012380645 تو واتساپ پیام بدین

سلام اميدوارم خوب باشين لطفا شماره خودتون رو براي همكاري بزارين.شماره بنده هم ٠٩٣٩٤٦٦٤٦٥٤هست منتظر تماستون هستم به زودي البرزي هستم

سلام دوست عزیز من تولید کننده کفش اسپرت هستم و میخام به این دو کشور صادرات داشته باشم محکم و استوار ????میتونین کمکم کنین؟09033731711 محسن لک هستم میلیاردره آینده ای نزدیک
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع