سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(12-20-2015 05:21 PM)amir.ilkhani نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام دوستانی که تمایل دارن کالاشون در عراق و افغانستان بازاریابی بشه لطفا اعلام کنند تا شماره ی تماسم رو براشون پ.خ کنم ما روابط بسیار خوبی در این دو کشور داریم و می تونیم در مدتی کوتاه به کسب وکار شما رونق ببخشیم

سلام من می خوام تو زمینه لوازم یدکی ماشین الات سنگین فعالیت کنم
(12-20-2015 05:21 PM)amir.ilkhani نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام دوستانی که تمایل دارن کالاشون در عراق و افغانستان بازاریابی بشه لطفا اعلام کنند تا شماره ی تماسم رو براشون پ.خ کنم ما روابط بسیار خوبی در این دو کشور داریم و می تونیم در مدتی کوتاه به کسب وکار شما رونق ببخشیم

بازاریابی محصولات اینترنتی هم میکنید ؟
در زمینه هاستینگ و سرور اطلاعاتی دارید ؟

سلام
بنده در زمینه صنایع چوب(سرویس خواب کمد صندلی و ناهارخوری و...)فعالیت دارم
خیلی مشتاقم که برای محصولاتم بازاریابی کنید
شماره تلگرام 09358455566
لطفا شماره همراهتون رو برای من هم پ.خ کنید تا صحبتی داشته باشیم
سلام من در زمینه تولید کودهای ارگانیک برای کشاورزی فعالیت دارم لطفا شمارتون در پیام خصوصی بفرستید صحبتی داشته باشیم

سلام لطفا بابنده تماس بگیرید ممنونم 09199888876

با سلام.من مدیر تولید یک کارگاه تولید پاکت و ساک دستی های کاغذی هستم.لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا بازار مناسبی در عراق برای صادرات محصول وجود دارد؟
سلام وقت شما به خیر
من زیاد با این سایت راحت ارتباط برقرار نمی کنم خیلی سخته میخوام خواهش بکنم حتماً از طریق ایمیل arya.plast@yahoo.com به ما پاسخ بدین.
ما تولید کننده مخازن پلی اتیلن هستیم و به ارمنستان و عراق هم صادرات داشته ایم ولی پیگیر هستیم که بتوانیم در عراق و افغانستان بازار خوب و پایداری داشته باشیم. با کسانی هم که کار کردیم همیشه منافع هر دو طرف را در نظر گرفته ایم. ما آمادگی همکاری داریم و اگر لازم باشد آمادگی مذاکره هم داریم. محصولات ما دارای ایزو و گواهی بهداشت هستند و دارای کیفیت لازم جهت صادرات هستند. اگر محصولات ما در کشورهای عراق و افغانستان به نظر شما بازاری دارند لطف بفرمایید با ما از طریق ایمیل ارتباز برقرار نمایید و شماره تماسی رو جهت برقراری ارتباط آسانتر ذکر بفرمایید.
وقت خوبی داشته باشید.
سلام وقت شما به خیر
من زیاد با این سایت راحت ارتباط برقرار نمی کنم خیلی سخته میخوام خواهش بکنم حتماً از طریق ایمیل arya.plast@yahoo.com به ما پاسخ بدین.
ما تولید کننده مخازن پلی اتیلن هستیم و به ارمنستان و عراق هم صادرات داشته ایم ولی پیگیر هستیم که بتوانیم در عراق و افغانستان بازار خوب و پایداری داشته باشیم. با کسانی هم که کار کردیم همیشه منافع هر دو طرف را در نظر گرفته ایم. ما آمادگی همکاری داریم و اگر لازم باشد آمادگی مذاکره هم داریم. محصولات ما دارای ایزو و گواهی بهداشت هستند و دارای کیفیت لازم جهت صادرات هستند. اگر محصولات ما در کشورهای عراق و افغانستان به نظر شما بازاری دارند لطف بفرمایید با ما از طریق ایمیل ارتباز برقرار نمایید و شماره تماسی رو جهت برقراری ارتباط آسانتر ذکر بفرمایید.
وقت خوبی داشته باشید.
سلام
من در زمینه میوه ، سبزی و صیفی جات خشک و .... کار میکنم
لطفا شمارتون بفرستین تا با شما تماس بگیرم
ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع