سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی فروشگاه اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان،نظرتون راجع به راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیه و اینکه چه محصولی خوبه مثلا بدلیجات یا لوازم آرایشی ؟و حدودا فقط برای فروش اینترنتی چقدر سرمایه لازمه؟همرا با هزینه ی سایت؟
طراحی سایت خوب ، هاست و دامین حداقل 250 تومن
البته فک کنم ووردپرس فروشگاه رایگان خوب داشته باشه
300 هزار تومن هم تبلیغات
البته حداقل ها ایناست.برای شروع کار
میخوام یه مدت برای کسب تجربه به عنوان فروشنده ی لوازم آرایش کار کنم به نظرتون تو مغازه کار کنم بهتره یا تو شرکت؟
پیشنهاد میکنم اگر سرمایه ندارید اصلا سمت اینکار نرید.چون اگر بخوای فروش داشته باشی باید خیلی هزینه کنی برای تبلیغات .
خب من اولین قدمی که میخوام بردارم اینه که به عنوان فروشنده لوازم آرایشی کار کنم تا هم پولی جمع کنم هم تجربه بشه برام؟
فروش آنلاین لوازم آرایش زیاد خوب نیست. الان وبسایتهایی مثل بامیلو و دیجی کالا راحت میتونن شروع کنن اما بدجوری میترسن اولش بهداشت بعدش هم نارضایتی از مارک های تقلبی و بالا بودن قیمت کالاهای اصل

پیشنهاد میکنم با محصولی سروع کنید که یکی از آشنایانتون در پخش عمده اش فعال باشه
(11-30-2015 09:32 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]فروش آنلاین لوازم آرایش زیاد خوب نیست. الان وبسایتهایی مثل بامیلو و دیجی کالا راحت میتونن شروع کنن اما بدجوری میترسن اولش بهداشت بعدش هم نارضایتی از مارک های تقلبی و بالا بودن قیمت کالاهای اصل

پیشنهاد میکنم با محصولی سروع کنید که یکی از آشنایانتون در پخش عمده اش فعال باشه
خب فروشگاه اینترنتی بدلیجات چطوره؟
(12-04-2015 10:21 PM)elena65 نوشته شده توسط: [ -> ]خب فروشگاه اینترنتی بدلیجات چطوره؟
مدتی در آموزشگاه کار میکردم و یه فروشنده بدلیجات میومد و دم در آموزشگاه بساط پهن میکرد.
دخترا فقط در صورتی خرید میکردن که کلی با اون کالا عکس بگیرن و برای دوستاشون در تلگرام و جاهای دیگه بفرستن
اگر فروشگاهتون بخش تست جواهر با لباس داشته باشه خیلی خوب میشه. جوری که بتونن عکس گردنبند رو روی عکس لباس مهمونیشون بذارن و تست کنند
خب برای این کار چقدر باید خرید بدلیجات داشته باشم؟
(12-04-2015 10:34 PM)elena65 نوشته شده توسط: [ -> ]خب برای این کار چقدر باید خرید بدلیجات داشته باشم؟

بزرگترین اصل تجارت اینترنتی اینکه بدون خرج حتی یک ریال بتونی سر پاش کنی و براش تبلیغ کنی...
عی کن با یه پخش کننده عمده همکاری کنی تا هم پولت نخوابه و هم همیشه کالا داشته باشی اون هم با تنوع بالا...
البته این کار آسون هم نیستش. الان خود من کلی تجربه دارم در طراحی وب سایت و فروشگاه اما اصلا پخش کننده و یا سرمایه گذار آشنا سراغ ندارم...
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع