سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی فروشگاه اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(12-04-2015 10:38 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-04-2015 10:34 PM)elena65 نوشته شده توسط: [ -> ]خب برای این کار چقدر باید خرید بدلیجات داشته باشم؟

بزرگترین اصل تجارت اینترنتی اینکه بدون خرج حتی یک ریال بتونی سر پاش کنی و براش تبلیغ کنی...
عی کن با یه پخش کننده عمده همکاری کنی تا هم پولت نخوابه و هم همیشه کالا داشته باشی اون هم با تنوع بالا...
البته این کار آسون هم نیستش. الان خود من کلی تجربه دارم در طراحی وب سایت و فروشگاه اما اصلا پخش کننده و یا سرمایه گذار آشنا سراغ ندارم...
پس دیگه هیچی کلا بی خیال این کار شدمUndecided
(11-27-2015 12:28 AM)elena65 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان،نظرتون راجع به راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیه و اینکه چه محصولی خوبه مثلا بدلیجات یا لوازم آرایشی ؟و حدودا فقط برای فروش اینترنتی چقدر سرمایه لازمه؟همرا با هزینه ی سایت؟
هزینه فروشگاه با توجه به امکاناتش متغیره.در زمینه بدلیجات میتونم راهنماییتون کنم.شما چقدر میخوای سرمایه گذاری کنی؟
این ایده رو بصورت کلی می گم و لزوما منظورم برای شما نیست.
ایده گوسفند زنده هم به نظرم خوبه. گوسفند زنده به همراه خدمات جانبی مثل ذبح و ...
نیاز به فروشنده بودن هم نداره کافیه با چند تا قصاب و فروشنده گوسفند در شهرهای مختلف هماهنگ باشی و بصورت واسطه ای کار کنی. این ایده تقریبا جدیده. حتما که نباید کالاهای تکراری باشه. برای تبلیغاتش هم از طریق چسباندن یه تبلیغ به درب قصابی ها می شه معروف شدن یا پخش تراکت از طریق اونها و البته سئو که همیشه جایگاه خودش رو داره.
بنده یه فروشگاه اینترنتی دارم
با توجه به مشغله کاری امکان اداره اونو نداردم
هرکی خواست میتونم بهش بفروشم با کمترین قیمت
با یکم تغییرات می تونید هر چیزی بفروشید
اینم شمارهم
09141100344
تلگرام هم هستم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع