سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: 15 سال تجربه من برای درآمد شما!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(10-27-2015 05:19 AM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]مهندس کاظمی عزیز

چقدر دلم تنگ شده بود برات عزیز جان

از یک سرچ به سایت رسیدم و یادم امد ای داد بازم غفلت کردم از بودن پیش شما

سلامت باشی همیشه و موفقتر

سلام به محمد عزیزم
یار قدیمی
چقدر من خوشحال میشم که اسم های زیباتونا دوباره میبینم
انرژی به ما میدید
پیروز باشی عزیزم
(10-27-2015 10:04 AM)senator نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
جناب کاظمی فرموده بودید اولین دوره 15 سال تجربه اموزش کسب و کار اینستاگرامه ...ایا این مبلغ 1400 تنها مربوط به اموزش اینستاگرام میشه یا برای دوره های بعد هم هست؟

سلام دوست عزیزم

ما سال ها تلاش میکنیم به جایی میرسیم چیزی که همیشه میخواستم این بود که ده ها نفر مثل خودم را با تجربیاتم آموزش بدهم که آنها هم به راهی که من رفتم نروند و خودشون با همت و آموزش ها و تجربیات, بتونند سریع تر به اون سطح از موفقیت برسند تو این مجموعه دوره هم تلاشم همین هست.
همین طور که بالا هم توضیح دادم,این مبلغ فقط برای دوره اینستاگرام هست البته دوستی سوال کردند که بین سایت و شبکه های اجتماعی کدوم؟ بنده هم گفتم هدف کسب درآمد است اگر به من اعتماد دارید بنده بشما میگویم اینستا و شبکه های اجتماعی

البته تاکید میکنم 80 درصد مسائلی که در این دوره میگوییم و آموزش میدهیم یک تفکر است و برای همه کالبدها جواب میدهد اما چون باید بر روی یک پایه شروع و به نتیجه برسیم من با توجه به تجربه و شرایط اکنون اینستاگرام را انتخاب کردم وگرنه اگر هر چیزی که در دوره میگویم را خوب یادگیرید این تفکر برای سایر سیستم های کسب درآمدی با تغییراتی مناسب و قابل استفاده است.

(10-27-2015 10:10 AM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]خدایش برا ما کارمندا خیلی گرونه کامیار جان

سلام بر شما
به نتیجه و آنچه می آموزید باید توجه کنید
شخصا اگر بخواهم تجربیات هر سال عمرم را بفروشم به میلیاردها تومن هم نمیفروشم چون عمری است که رفته و دیگه بر نمیگرده اما بعد معنوی و انرژی که با موفقیت هر عزیزی بدست می آورم به اندازه تمام کسب های مالی برایم ارزش داره برای همینم دوره با قیمت های اندک نسبت به چیزی که بدست می آورید قرار میدهیم تا افراد بیشتری استفاده کنند و نتیجه را ببینند
تاکید میکنم به دوره ها نتیجه گرایانه نگاه کنید
البته من معجزه نمیکنم فقط عصاره سال ها تلاشم را به شما میگویم و شما را هل میدهم حرکت با شما و همت شماست
مسایل حاشیه ای را بگذاریم برای داخل دوره
(فعلا پست غیرتایید شد تا در خود دوره در این مورد بیشتر حرف بزنیم.)

این صفحه را دوستان مطالعه فرمایید:

درآمد عالی از اینستاگرام
به حال اون دوستانی که وقتشو دارند غبطه میخورم.کاش من هم میتونستم وقت بگذارم.با این شرایط عالی هر کس همت کنه میتونه موفق بشه. دوستانی که ترس از هزینه دارند ,هزینه خیلی راحت میتونه جبران بشه ولی زمانی که به بطالت و سردرگمی بگذره هیچوقت جبران نمیشه.البته اگه دلیل اصلی ترس از نداشتن علاقه یا نداشتن وقت باشه اون یه چیز دیگست.
باسلام وخداقوتHeart
اقاي مهندس كاظمي براي اموزش اين بسته ما نياز به چه پيشنيازهايي داريم كه يادبگيريم تا اموزش اين بسته واسه ما اسونتر بشه ؟ و اينكه يه توضيحي ميديد كه بدونيم از چه راههايي به درامد ميرسيم ؟ واينكه بايد محصولي داشته باشيم تا ازطريق اينستاگرام به درامد برسيم يانه؟ ياچه طوري و بااموزش چه فني و هنري ميتونيم موفق بشيم؟ ودراخر هم خواهش كه دارم اينكه ماكه دانشجوهستيم و نياز داريم به اين بسته و اين ميلغ واسه ما خيلي زياده ما چه كار كنيم ؟خواهشا" به ما يه راهنمايي و پيشنهادي بديد تا ماهم از چه طريقي شروع كنيم به كسب و كار اينترنتي و به درامد برسيم؟ بينهايت ممنون10_004
(10-28-2015 12:17 AM)omid59 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام وخداقوتHeart
اقاي مهندس كاظمي براي اموزش اين بسته ما نياز به چه پيشنيازهايي داريم كه يادبگيريم تا اموزش اين بسته واسه ما اسونتر بشه ؟ و اينكه يه توضيحي ميديد كه بدونيم از چه راههايي به درامد ميرسيم ؟ واينكه بايد محصولي داشته باشيم تا ازطريق اينستاگرام به درامد برسيم يانه؟ ياچه طوري و بااموزش چه فني و هنري ميتونيم موفق بشيم؟ ودراخر هم خواهش كه دارم اينكه ماكه دانشجوهستيم و نياز داريم به اين بسته و اين ميلغ واسه ما خيلي زياده ما چه كار كنيم ؟خواهشا" به ما يه راهنمايي و پيشنهادي بديد تا ماهم از چه طريقي شروع كنيم به كسب و كار اينترنتي و به درامد برسيم؟ بينهايت ممنون10_004

سلام بر شما
اطلاعات اولیه از اینترنت و داشتم ایمیل کافی هست تقریبا سعی شده همه جزییات آموزش داده بشه
اولین موضوعی که نیاز هست برندسازی و جا انداختن شغل و برند شماست که کامل توضیح داده میشه و سپس فروش و ارائه و جزییات آن در اینستاگرام
بستگی به شما دارد مشاوره شخصی با شما بر ای همین است که برسیم به اینکه چه محصول و خدماتی با چه هدفی برای ارائه در ایستاگرام مناسب هست و بعد وقت بگذاریم و یک شغل آنلاین را برای خودتون ایجاد کنید
امیدعزیز بیشتر هزینه این بسته بایت پشتیبانی شخصی هر کسب و کار و آموزش فوت و فن های اصلی هست که شاید هیچ جایی گفته نمیشه اما عامل موفقیت کسب و کارهای زیادی در اینستاگرام است که نمونه های موفق را خودمون اجرا کردیم و مثال زدم
دنیای نت پتانسیل بسیار عالی برای پیشرفت داره اما باید با تجربه و دانش جلو برید من هم در این سری بسته ها سعی میکنم که این تجربیات را به شما بگویم
وگرنه رقابت بسیار شدید در نت باعث شده که بیشتری درآمدها به سمت کسانی برود که با روش های خاص و خلاقانه جلو میرند
بنده آدم محتاطی هستم و سعی میکنم روی موضوعی تاکید نکنم اما با اطمینان این دوره ها را یکی از مفیدترین دوره ها در وب ایران میدانم چون خود ما تک تک موارد را اجرا و خودمان نمونه موفق استفاده از این آموزش ها هستیم! و دوم خود همین تیم, کسب و کار شما را پشتیبانی میکند! (دیگه چیزی می مونه برای موفق شدن؟ فقط کافیه با انگیزه همت کنید.) حتی سعی کردم که یک جلسه کامل در مورد زیرسازی و ذهن شما برای آماده شدن و کسب درآمد از وب کار کنم تا دیوارهای ذهنی شما شکسته شود...
البته این سیستم پولساز یکی از چند سیستم ما هست که سعی میکنیم تو هر بسته در آینده, هر کدوم را آموزش بدیم.
(10-28-2015 09:05 PM)haji1367 نوشته شده توسط: [ -> ]اقاي مهندس كاظمي تخفیف تموم شد؟؟؟

بله 6 نفر که تکمیل شد و دو عزیز هم اضافه ثبت نام کردند که قدمشان روی چشم پذیرای آن ها هم خواهیم بود البته این سه نفر مورد سوم 3+2 شد! Wink
پس من چی داداش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع