سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده میخوام واسه سرمایه گذاری..........
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
یکی پیدا بشه لطف کنه
یک ایده پر سود و زود بازده
ارائه بده...
ممنون
سرمایه باید داشته باشی
با یک میلیون هم میشه
با یک میلیارد هم میشه
(08-16-2015 12:09 PM)radd نوشته شده توسط: [ -> ]سرمایه باید داشته باشی
با یک میلیون هم میشه
با یک میلیارد هم میشه

میشه شما لطف کنی با سرمایه با 1 میلیون رو ایده بدی؟
سلام
عبارت "فروش فایل " را در گوگل جستو جو کنید زود بازده هست.من هم تازه شروع کردم
http://fastbook.sellfile.ir
و این سایت قبلا شروع کرده است.
http://lamp.sellfile.ir
درآمد این سایتها از فروش خدماتشون به دست میاد
حالا سوال شده برام که سایت‌هایی که خدماتشون رایگانه درآمدشون از چگونه است؟
مثل سایت های دانلود نرم افزار
ببخشید چند کلمه از متن سوالم حذف شد
ارائه خدمات رایگان روشی هست که بسیاری سایت های پردرآمد مانند p30download یا آپارات یا بلاگفا یا ایستگاه و .... ارائه میدن تا بدین وسیله بازدید زیادی سمتشون سرازیر بشه و سپس از طریق تبلیغات درآمد کسب می کنند.
نکته مهمی که جدیدا خیلی باب شده و از لحاظ اهمیت بعد از سئو اونو قرار میدن مساله مهم ایمیل مارکتینگ هست.
خیلی مهم هست که صفحه اول سایت شما حتما حداقل یک روش برای گرفتن ایمیل بازدیدکننده رو داشته باشه. مثلا یک فایل واقعا باارزش تولید می کنن و تبلیغش رو در صفحه اول خود قرار می دن به صورت برجسته و به انباشت بانک ایمیل می پردازند. بعضی سایت ها هم هستن که حتی از سه روش گوناگون به جذب ایمیل و تلفن می پردازن.
این خیلی مهم و کمک کننده به سایت خصوصا تازه کار هست. چون کاربر سایت شما رو یه مرور میکنه و میره پی کارش و شاید دیگه هیچ وقت شما رو پیدا نکنه ولی وقتی شما ایمیلشو داشته باشی می تونی باهاش ارتباطت رو حفظ و محصولات خود رو براش معرفی کنی.
من خودم چندتا سایت هستن در زمینه بازاریابی اینترنتی که برام مرتب میل می زنن و چون موضوع مورد علاقه من هست برای همین از میل های اونا استقبال میکنم و مزاحمم نیستن.
از میون اینا یک سایت بود که حقیقت من زیاد ازش خوشم نیومد و مدت کوتاهی در اون بودم و بستمش و بهش سر هم نزدم. تا اینکه ایمیل های جذابی برام فرستاد. و من الان نظرم عوض شده به نظرم ایمیل های خوب و سایت خیلی خوبی هم دارن. و من چندتا نکته طلایی ازش برداشت کردم. از جمله همین چیزی که الان توضیحش دادم:
oneclick.ir
سلام پست شمارو خوندم راستش الان چند وقتیه بر روس یه ایده توپ کار میکنم تو تهران وشهرستان ها که اگر استارتش زده بشه تادوسال به درامد میلیاردی میرسه برنامشو ریختم هزینشو براورد کردم زمانبندی شو انجام دادم دنبال یه همکار و شریک بدرد بخور میگردم کسایی که مایلن باهم همکاری کنیم باهام تماس بگیرن ایمیلمم میذارم
شماره تماس : 09187093870
Mail:mehdihamedani90@yahoo.com
(08-16-2015 11:49 AM)ali.tahanian نوشته شده توسط: [ -> ]یکی پیدا بشه لطف کنه
ارائه بده...
ممنون

سلام
کسی اگر پول داره و همدانیه بیاد با هم کار کنیم من پول ندارم ۲۰ میلیون کافیه بنظرم
(10-28-2015 08:29 PM)niazpayam نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-16-2015 11:49 AM)ali.tahanian نوشته شده توسط: [ -> ]یکی پیدا بشه لطف کنه
ارائه بده...
ممنون

سلام
کسی اگر پول داره و همدانیه بیاد با هم کار کنیم من پول ندارم ۲۰ میلیون کافیه بنظرم
خب شما بگو چه ایده ای داری و برای چه کاری دنبال شریک هستین؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع