سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام
دوستای گلم و اساتید بزرگوارم
من به کار تولیدی خیلی علاقه دارم و یکمی هم دربارش تحقیق کردم
فقط از دوستان میخوام اگه درباره تولیدی لباس زیر یا مانتو اطلاعاتی دارن بهم کمک کنن
و از دوستان و اساتید عاجزانه درخواست دارم ماهی گیری رو در این مورد یادم بدبد
بهتره لباس رو از تولید کننده به قیمت عمده خریداری کنید و بازاریابی رو شروع کنید . برای ماهیگیری باید اول با قلاب شروع کرد نه اینکه قایق خرید و زد به دریای طوفانی
سلام
منم با نظر دوستمون موافقم
بهتره اول بازاریابی کنی بعد تولید.چون واقعا کار تولیدی الان خیلی ریسک داره.
موفق و موید باشی
ببین دوست عزیز. اینکه شما تولید کنی خیلی خوبه. البته اگر بتونی چون تولید کار خیلی پر پیچ و خمیه. تازه میرسی به فروش که از اونم سخت تره. پس به نظر منم طبق گفته دوستان اول از بازاریابی شروع کن چون سرمایه از خودت نمیذاری و تجربه کسب میکنی
من 1 پیشنهاد دارم که قبلا به خودم شده ولی هزینه راه اندازی تولیدی رو نداریم و فعلا پخش عمده داریم
ما لباس زیر ترک رو مستقیم از کارخونه دار میخریم ( رقیبامون از نمایندگی بازارشون میخرن بنابر این ما 50% سودمون بیشتر از اونهاست) و تو بازار تهران پخش میکنیم

خیلی کارخونه دارهای ترک دوست دارن بجای جنس دوخته شده به تولیدی ایرانی، پارچه ی برش خرده با کش و یراق و همه چیشو بفروشند - چون اونجا برشها با دستگاه لیزر و به تعداد خیلی زیاده و ارزون - ولی هزینه دوخت و خیاط و کارگر بسیار از اینجا گرون تره ( 1 پادوی دم در مغازه اونجا لاقل ماهی 1،200،000 تومان ما درآمد داره)

شما میتونید با کارخونه ها چنین رایزنی کنید - حالا 1 برند ایرانی در حد کیفیت ترک میزنید و با قیمت تمام شده ی پایینتر بازاریابی میکنید - کافیه قبل از شروع تعداد محدودی رو بیارید و بدوزید (مثلا 1000تا) و بازاریابی کنید بازار دستتون اومدو سفارش گرفتید - تولیدی رو راه بندازیدو تقاضای جنس کنید
پیشنهاد این دوستمون خیلی خوبه و شدنی
حتی کسایی که جوراب ایرانی تولید میکنند مثل نخباف شاوین و.. دارن نخ رو از ترکیه وارد میکنن
چون نخ ایران مرغوب نیس از جهتی هزینه گمرکی برای مواد اولیه به کشور خیلی پایینه و میصرفه
(07-21-2015 03:34 PM)tan-graphic نوشته شده توسط: [ -> ]من 1 پیشنهاد دارم که قبلا به خودم شده ولی هزینه راه اندازی تولیدی رو نداریم و فعلا پخش عمده داریم
ما لباس زیر ترک رو مستقیم از کارخونه دار میخریم ( رقیبامون از نمایندگی بازارشون میخرن بنابر این ما 50% سودمون بیشتر از اونهاست) و تو بازار تهران پخش میکنیم

خیلی کارخونه دارهای ترک دوست دارن بجای جنس دوخته شده به تولیدی ایرانی، پارچه ی برش خرده با کش و یراق و همه چیشو بفروشند - چون اونجا برشها با دستگاه لیزر و به تعداد خیلی زیاده و ارزون - ولی هزینه دوخت و خیاط و کارگر بسیار از اینجا گرون تره ( 1 پادوی دم در مغازه اونجا لاقل ماهی 1،200،000 تومان ما درآمد داره)

شما میتونید با کارخونه ها چنین رایزنی کنید - حالا 1 برند ایرانی در حد کیفیت ترک میزنید و با قیمت تمام شده ی پایینتر بازاریابی میکنید - کافیه قبل از شروع تعداد محدودی رو بیارید و بدوزید (مثلا 1000تا) و بازاریابی کنید بازار دستتون اومدو سفارش گرفتید - تولیدی رو راه بندازیدو تقاضای جنس کنید

داداش میشه شمارت و لطف کنی کارت دارم!10_004
سلام دوست عزیز
برای شروع هر کاری باید اول برنامه ریزی داشته باشی.باید بازار این کار رو بررسی کنی با وجود تولید کننده گان و وارد کننده گان زیادی که توی این بخش فعال هستن باید ببینی که ایا واقعا صرفه اقتصادی دارد ؟

و از همه مهمتر دوست عزیز برای شروع این کار باید ببینی ایا سرمایه و امکانات کافی رو داری یا نه؟ پول آب، برق ،گاز ، خیاط، کارگر، اجاره و … جزوی از هزینه های لاینفک این فعالیت است.
ایا تجربه کافی توی این زمینه کاری که میخوای شروع کنی رو داری یا نه؟

در نظر داشته باشید که ممکن است هیچ سفارشی نتوانید بگیرید یا کالاهای تولیدی خود را نتوانید به فروش برسانید. این مشکلات ،چه بخواهید چه نخواهید ، با این فعالیت گره خورده است.
دوست عزیز این کارخونه دارهای ترک رو چجوری میشه پیدا کرد؟ چقدر سرمایه می خواد؟میشه بیشتر به هم توضیح بدی لطفا اگه می تونی پیغام خصوصی بده. منتظرم ممنون.
سلام منم مایلم بدنم چجوری میشه آدرس کارخونه های ترک رو پیدا کرد؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع