سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کار با سرمایه 500 میلیون تومنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
(02-05-2015 08:57 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من یه تاپیک دیگه با عنوان راه اندازی کار تولیدی ایجاد کردم ولی گویا خبری از راهنمایی و راه حل نبود و از جایی که فعلا شدیدا دنبال راه اندازی یک کاری هستیم، برا همین این تاپیک رو هم ایجاد کردم تا شاید اینجا از راهنمایی اساتید استفاده ببرم.

ما ساکن تهران و حدود 500 میلیون میخوایم سرمایه گذاری کنیم. بنظرتون چه کاری میتونیم راه بندازیم؟ (اگر ایده خیلی خوبی باشه حتی شاید تا 1 میلیارد هم بتونیم سرمایه گذاری کنیم)
با سلام
با 500میلیون سرمایه همه کاری می توانی انجام بدهید ولی هر کار و یا سرمایه گذاری که انجام می دهی باید در مورد آن اطلاع داشته باشی . پیش نهاد من این است که سر مایه گذاری با ریسک پایین را انتخاب کنید مثل سرمایه گذاری در بورس و اگر به کار تولیدی علاقه مند هستید باید اول بازارش را مورد برسی قرار بدهیدببینید محصولی که می خواهید تولید کنید خریدار دارد یا نه .
..
500 ملیییووووون ااااا خوش به حال کسی که انقدر پول داشته باشه من 5 ملیون دارم تازه نگرانشم و هر روز هم دارم یه فکر مسخره براش میکنم اااه این چه وضعیه Angry
من یه تاپیک دیگه با عنوان راه اندازی کار تولیدی ایجاد کردم ولی گویا خبری از راهنمایی و راه حل نبود و از جایی که فعلا شدیدا دنبال راه اندازی یک کاری هستیم، برا همین این تاپیک رو هم ایجاد کردم تا شاید اینجا از راهنمایی اساتید استفاده ببرم.

ما ساکن تهران و حدود 500 میلیون میخوایم سرمایه گذاری کنیم. بنظرتون چه کاری میتونیم راه بندازیم؟ (اگر ایده خیلی خوبی باشه حتی شاید تا 1 میلیارد هم بتونیم سرمایه گذاری کنیم)

سلام
یک سری کسب و کارهایی هستند که به چشم نمی آیند
ولی سود و در آمد خیلی خوبی دارند مثل پرورش شتر مرغ
و گیم نت و آموزش دست آموز پرندگان و با کمی اطلاعات می توانید
این کسب و کارهای پرسود را انجام بدهید .
..10_004
با سلام

تماس بگیرید.
09193539197
عابدی
مشاور کسب و کار و کارآفرینی

با سلام درود به دوست عزیز
با سرمایه 500میلیون و یا 1میلیارد هزاران نوع سرمایه گذاری سود آور وجود دارد که می توانید
انجام بدهید .
و باید توانای ها و استعداد ها و علایق و اطلاعات خود را در مورد کسب و کار در نظر بگیری
تا بتوانی کسب و کار مورد دلخواه و پول ساز خود را پیدا کنید .
و برای اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی کسب و کار می توانی به لینک زیر مراجعه کنید.
..10_004

سلام ما ایده ی بکر داریم تمایل داشتید تماس بگیرید09199888876
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع