سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه مغازه ی باز کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
بنده تو فکر باز کردن یه مغازه هستم
سرمایم 20 تومنه ولی جای مغازه زیاد خوب نیست و شهرمون هم زیادی بزرگ نیست
به نظرتون چی بزنم که بتونه نظر مردم رو جلب کنه و سود خوبی داشته باشه؟
اگه توی منطقه ای که زندگی میکنی بچه زیاد زندگی میکنن گیمنت پیشنهاد منه جپن مغازه مال خودتون هست میتونی با خیال راحت یه گیمنت راه بندازی اگه گیمنت نمیخوایی بزنی دنبال یه چیز دیگه ای چیز خاصی واسه یه شهر کوچیک ویه مغازه ای که جاش خوب نیست به زهنم نمیرسه
(11-02-2014 05:39 PM)bibak@zah نوشته شده توسط: [ -> ]اگه توی منطقه ای که زندگی میکنی بچه زیاد زندگی میکنن گیمنت پیشنهاد منه جپن مغازه مال خودتون هست میتونی با خیال راحت یه گیمنت راه بندازی اگه گیمنت نمیخوایی بزنی دنبال یه چیز دیگه ای چیز خاصی واسه یه شهر کوچیک ویه مغازه ای که جاش خوب نیست به زهنم نمیرسه

سلام دوست عزیزم خیلی ممنون از راهنمایت. والا اینجا با این کوچیکش تنها چیزی که زیاده گیمنته یعنی هر کی هوای کار به رسش زده یه گیم نت راه انداخته.
به نظرتون میتونم یه خشکشویی راه بندازم؟
اره به نظر من بهترین کار ان هست که کاری بکنی که زیاد نشده باشه مثلا خشکشویی یا فست فود یا...
فقط باید کاری بکنی که تک باشه مثلا لبنیاتی عرضه ای مستقیم شیر پنیر محلی ام شاید جواب بده
اگه جمعیت شهرتون زیاد باشه میتونی یه عسل فروشی بزنی
خشکشویی زیاد اطلاعاتی ازش ندارم ولی باید یع سری چیزایی تخصصی رو یاد بگیری الکی نری چند تا ماشین لباسشویی صنعتی بخری بری توی این کار من یبار کت وشلوارم دادم خشک شویی خیلی خراب شسته بودش بعد باهاش کلی جرو بحثم کرده هنوز گفت پول خشکشویی درجه1 بده یه جایی برو دوره ببین مثلا خیلی ها لباس های گرون قیمت میارن واسه شستشو یا یه عده هستن که لباس هایی میارن که ممکنه انواع الودگی هارو داشته باشه مثلا ادامس باید با اب سزد شستوشو بشه یا خون و....
بدون این که اطلاعاتت تکمیل بشه نو توی این کار.حتمن یه چند دوره این کارو بگذرون.
راستی اگه امکان خرید دستگاهایی فرش شویی قالی شویی داری اینم میتونه یه کار خوب باشه...
نیازمند دستگاه شستشو فرش صنعتی خشک کن فرش یه وانت یه کارگاه داری .

کارواش ماشینم خوبه که نیاز به یه مکان داری وچند تا دستگاه کارواش صنعتی که نمایندگی هاش توی تهران یا مناطق ازاد زیاده
دمت گرم داداش همینطوره. فلقط کمی مسئولیت پذیری میخواد خشکشویی. هم اینکه مهارت زیاد ک الان میبینم میبینم کار من نیست.خخ
با اینکه زاد ولد کم شده ولی بد جور دلم میخواد سیسمونی بزنم .با اینکه چن تا سیسمونی تو شهر وجود داره. ولی باز دوست دارم سیسمونی بچه رو.
(10-30-2014 05:23 PM)roshkaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز خسته نباشید
با سلام...
ب نظر بنده کلی فروشی بزن
مثلا کلی فروشی سیگار...
(11-10-2014 09:55 PM)Donya Dide نوشته شده توسط: [ -> ]
با سلام...
ب نظر بنده کلی فروشی بزن
مثلا کلی فروشی سیگار...

سلام عزیز ممنون از نظر و راهنماییت. ولی متاسفانه شرایط خانوادگی اجازه همچین کاری رو نمیده
(11-11-2014 12:55 AM)roshkaa نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-10-2014 09:55 PM)Donya Dide نوشته شده توسط: [ -> ]
با سلام...
ب نظر بنده کلی فروشی بزن
مثلا کلی فروشی سیگار...

سلام عزیز ممنون از نظر و راهنماییت. ولی متاسفانه شرایط خانوادگی اجازه همچین کاری رو نمیده
لوازم ارایشی....
سلام فکر کنم مغازه یکی از این اجناس بزنی خوبه
لوازم یدکی
عطاری
گل مصنوعی
موفق باشید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع