سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه مغازه ی باز کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
منم میگم اگه
نمایندگی پلیس +10
یا نمایندگی ایرانسل
یا پست بانک
هر کدوم در امد خودش داره هرچند حتی شهر اگه کوچیک باشه
البته سیسمونیم خوبه البته بنده سر رشته ای توی این کار ندارم.
(11-11-2014 03:22 PM)iranboy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام فکر کنم مغازه یکی از این اجناس بزنی خوبه
لوازم یدکی
عطاری
گل مصنوعی
موفق باشید.

سلام عزیز خیلی ممنون از راهنمایت ولی هر چقد فک میکنیم میبینم تو شهر هست از این مغازه هاConfused
(11-11-2014 10:39 PM)bibak@zah نوشته شده توسط: [ -> ]منم میگم اگه
نمایندگی پلیس +10
یا نمایندگی ایرانسل
یا پست بانک
هر کدوم در امد خودش داره هرچند حتی شهر اگه کوچیک باشه
البته سیسمونیم خوبه البته بنده سر رشته ای توی این کار ندارم.

فدیا تو داداشم. ولی متاسفانه اینا تو شهر هست
به نظر من این دلیل محکمی نیست که چون 20 میلیون پول دارید باید حتما مغازه بزنید.
شما وقتی هنوز تو کاری سررشته ندارید چطور میخواید کسب و کارتون رو اداره کنید؟
این نکته خیلی مهمه....اگر به این فکر کنید که یه کاری رو شروع میکنم و کم کم رفته رفته یاد میگیرم سخت در اشتباهید.
من الان میتونم دویستا شغل براتون نام ببرم که همه جا هست...ولی اونایی که وارد این شغل ها شدن حداقل 3 یا 4 سال کارگری کردن تا اون شغل رو یاد گرفتن.
به عنوان مثال شغل کابینت سازی...درآمد فوق العاده خوبی داره.
ولی شما خیلی چیزا رو باید یاد بگیرید تا بتونید یه کابینت ساز قهار بشید.یکیش اینه که باید بتونید خوب اندازه گیری کنید و ....هزاران چیز دیگر..
دوست خوبم.یک مقدار آهسته تر برید جلو.و عجله نکنید..یه کم بیشتر تحقیق کنید.اینطور به نظر من بهتره ...
هر کاری بخواید بکنید بلا استثناءراهیی داره که بشه بدونه سرمایه اونکارو انجام داد.
پس بگردید و بگردید و بگردید تا بتونید اون چیزی که لایقتون هست رو پیدا کنید
(11-14-2014 01:02 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من این دلیل محکمی نیست که چون 20 میلیون پول دارید باید حتما مغازه بزنید.
شما وقتی هنوز تو کاری سررشته ندارید چطور میخواید کسب و کارتون رو اداره کنید؟
این نکته خیلی مهمه....اگر به این فکر کنید که یه کاری رو شروع میکنم و کم کم رفته رفته یاد میگیرم سخت در اشتباهید.
من الان میتونم دویستا شغل براتون نام ببرم که همه جا هست...ولی اونایی که وارد این شغل ها شدن حداقل 3 یا 4 سال کارگری کردن تا اون شغل رو یاد گرفتن.
به عنوان مثال شغل کابینت سازی...درآمد فوق العاده خوبی داره.
ولی شما خیلی چیزا رو باید یاد بگیرید تا بتونید یه کابینت ساز قهار بشید.یکیش اینه که باید بتونید خوب اندازه گیری کنید و ....هزاران چیز دیگر..
دوست خوبم.یک مقدار آهسته تر برید جلو.و عجله نکنید..یه کم بیشتر تحقیق کنید.اینطور به نظر من بهتره ...
هر کاری بخواید بکنید بلا استثناءراهیی داره که بشه بدونه سرمایه اونکارو انجام داد.
پس بگردید و بگردید و بگردید تا بتونید اون چیزی که لایقتون هست رو پیدا کنید
سلام دوست عزیز و بزرگوارم.
میدونم چی میگید ولی من هم به دنبال کاری نیستم که تخصص خاصی بخواد مثل کابینت سازی یا تعمیرات موبایل.
به دنبال کاری هستم که فقط و فقط صرفا فروشندگی باشه. مثل سیسمونی یا فروش لوازم ارایشی یا سوپری.
فقط موندم چه چیز برای فروش بیارم ک در شهر نسبتا کوچیک به راحتی به فروش بره
همون فروشندگی ساده هم تخصص می خواد داداشی ، از نظر من سرمایه ات را فعلا پس انداز کن و چند مدت برو توی یکی از همین مشاغلی که می فرمایید شاگردی کنید

مطمئن باش ، مطمئن باش اگر 4 ماه کارت را دیرتر شروع کنی ، ضرری نمی کنی ولی بیگدار به آب بزنی ممکنه کل آیندت دست خوش تغییر بشه

موفق باشی

پ ن : سوپر مارکتی همیشه جواب داده و بعد از این هم جواب خواهد داد
(11-14-2014 01:14 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]همون فروشندگی ساده هم تخصص می خواد داداشی ، از نظر من سرمایه ات را فعلا پس انداز کن و چند مدت برو توی یکی از همین مشاغلی که می فرمایید شاگردی کنید

مطمئن باش ، مطمئن باش اگر 4 ماه کارت را دیرتر شروع کنی ، ضرری نمی کنی ولی بیگدار به آب بزنی ممکنه کل آیندت دست خوش تغییر بشه

موفق باشی

پ ن : سوپر مارکتی همیشه جواب داده و بعد از این هم جواب خواهد داد

خیلی ممنون عزیزم از راهنمایی خوب ومفیدت. متاسفانه این مشاغل تو شهر ما بخاطر اینکه چندان بزرگ نیست و سر مغازه ها چندان شلوغ نیست شاگرد نمیپذیرند از طرفی هم شرایط خانواده این اجازه رو بم نمیده مطئنم خانواده این اجازه رو بم نمیدم.
من خیلی وقته مغازه رو خالی نگه داشتم خانواده هم عاصی هستن از دستمون عجیب باید زود تر شروع کنم کار رو.
[quote='bibak@zah' pid='141661' dateline='1415449066']
اره به نظر من بهترین کار ان هست که کاری بکنی که زیاد نشده باشه مثلا خشکشویی یا فست فود یا...
فقط باید کاری بکنی که تک باشه مثلا لبنیاتی عرضه ای مستقیم شیر پنیر محلی ام شاید جواب بده
اگه جمعیت شهرتون زیاد باشه میتونی یه عسل فروشی بزنی
خشکشویی زیاد اطلاعاتی ازش ندارم ولی باید یع سری چیزایی تخصصی رو یاد بگیری الکی نری چند تا ماشین لباسشویی صنعتی بخری بری توی این کار من یبار کت وشلوارم دادم خشک شویی خیلی خراب شسته بودش بعد باهاش کلی جرو بحثم کرده هنوز گفت پول خشکشویی درجه1 بده یه جایی برو دوره ببین مثلا خیلی ها لباس های گرون قیمت میارن واسه شستشو یا یه عده هستن که لباس هایی میارن که ممکنه انواع الودگی هارو داشته باشه مثلا ادامس باید با اب سزد شستوشو بشه یا خون و....
بدون این که اطلاعاتت تکمیل بشه نو توی این کار.حتمن یه چند دوره این کارو بگذرون.

با نظر bibak در رابطه با خشک شویی موافقم ...
اگه منصفانه مشتری مداری کنی و کارت هم خوب باشه صدرصد موفق میشی ...
ولی قبل از همه اینها تجربه مهمه.. HeartHeartHeartHeart
(11-11-2014 03:22 PM)iranboy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام فکر کنم مغازه یکی از این اجناس بزنی خوبه
لوازم یدکی
عطاری
گل مصنوعی
موفق باشید.

نان فانتزی
نان تنوری-خشکی
شیر و فرآورده های لبنی
و....
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع