سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستانی که در روش های تبلیغات تخصص دارند کمکم کنند !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان گرامی و اساتید ارجمند انجمن.

راستش دوستان من به فعالیت در کار های تبلیغاتی علاقه دارم و چون دانشجو هم هستم و معمولا کار های تبلیغاتی وقت آنچنانی از من نمیگیره فکر میکنم کار مناسبی باشه

درضمن من به درآمد خیلی زیاد هم فکر نمیکنم فقط همین قدری باشه که اموراتم بگذره کافیه.

دوستان ببینید من الان از شما درمورد شیوه و راه های تبلیغات راهنمایی میخوام نه طراحی بهتر و یا مثلا راه های جلب توجه ! منظورم اینه مثلا یکی از راه های تبلیغات نصب تابلو تبلیغاتیه که سفارش نصب بنر بگیری یا مثلا از تلویزیون شهری هم میشه به عنوان یه روش تبلیغ یاد کرد

الان توی شهر ما تلویزیون شهری هست ، توی خیابونا فراوون تابلو نصب کردن و شماره دادن برای رزرو تابلو ، مراکز چاپم که کار خودشونو دارن .
حاالا سوال من اینه که غیر از نصب تابلو و تلویزیون شهری دیگه چه راه هایی هست که بشه تبلیغات مردم رو قبول کرد و زد تو کار تبلیغ ؟
راستی بروشور تبلیغاتی و یا نشریه تبلیغاتی هم رفتم دنبالش و یه کارایی کردم اما چند نفر بهم گفتن مجوزش سخته و یا یه نفر گفت چن نفر قبلا این کارو کردن اما مراکز تبلیغاتی بزرگ شهر به خاطر حسودی و فکر اینکه تبلیغات باید فقط در انحصار اونا باشه نزاشتن کار کنن .
حالا هم درمورد بروشور تبلیغاتی راهنمایی میخوام ازتون هم راه و روش تبلیغات .
پیشاپیش ممنونم ازتون
دوستان کسی نیست کمک کنه ؟
ای بابا Sad
سلام
بنظر من شما میتونید با آگهی نامه شروع کنید کارتون که بگیره کم کم برای کاتالوک اختصاصی و سایر تبلیغات بهتون مراجعه میکنند
همچنان خاک میخوره اینجا...
سلام. سوالتون مدت هاست که تو ذهن بنده هم اینور و اونور میره. خیلی وقته روش فکر میکنم. اما نهایتا به همون نظر دوست عزیزمون که 2 پست بالاتر فرمودن رسیدم. الان حدود 3 ماهه که مجوزم اومده. دو شماره آگهی نامه تک برگ چاپ و پخش کردم و به فکر اینم که در یک زمینه مشخص و تخصصی آگهی نامه جامع جمع کنم و بصورت کشوری پخش کنم.

شما هم سعی کنید به نسبت جمعیت شهرتون و سلیقه اکثریت ، یک روش تبلیغاتی موثر رو انتخاب کنید تا ضرر نکنید. هر ایده ای به ذهنتون رسید بنویسید و نگه دارید. یک زمانی میبینید که امکان اجرا کردنش رو دارید.

موفق باشید
یکی از روشهای تبلیغات که میشه روش کار کرد فضای داخلی تاکسی های مسافربری شهری است. مثلا نصب پوستر یا یک نوع ماکت کوچک محصول در قسمت پشت صندلی ها . البته اینکار نیاز به اخذ مجوز از سازمان تاکسیرانی دارد.
(11-09-2014 01:35 AM)hamedmoez نوشته شده توسط: [ -> ]موفق باشید

بزرگوار مجوز آگهي نامه رو تحت چه نامي و چه شرايطي و از كجا ميشه گرفت؟
دوستان اگه در مورد آگهی نامه اطلاعاتی دارید بفرمایید , ممنون
(02-12-2015 01:22 AM)HG3030 نوشته شده توسط: [ -> ]بزرگوار مجوز آگهي نامه رو تحت چه نامي و چه شرايطي و از كجا ميشه گرفت؟

مجوز فعالیت کانون های آگهی تبلیغاتی رو ارشاد صادر میکنه. شما با داشتن یک مدرک تحصیلی مرتبط یا سابقه 3-5 سال تو کار تبلیغات (مثلا کار در سایر کانون های تبلیغاتی) میتونید اقدام کنید. کل مخارجش هم جمعا 100 تومن نمیشه برای گرفتن پروانه فعالیت.

اما چیزی که مهمه گرفتن مجوز و هزینه ش نیست. مهم ایده های ناب و نو هست که اگر در اختیار داشته باشید برنده اید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع