سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میخام ثروتم راپخش کنم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام من پسری هستم 16 ساله در تابستان از دست فروشی حدود 50000000تومان سود داشتم از فروش لباس بگیر تا کمربند لاغری و خرید و فروش و عمده ثروت به دست آوردم از هر کس که ایده خوبی دارد خواهش میکنم ایده اش را مطرح کند که موجب پیشرفت همه اعظای انجمن شود 10_004
به نظر من فعلا همون دست فروشی رو ادامه بده
تو یه تابستون 50 میلیون تومن کار کردی؟!!! بابا دس خوش!
قربانت حتما تماس میگیرم
آقا ایول داری11_002

اما کاش یه مقدار اطلاعات بیشتری از خودت میدادی
مثل اهل کجایی؟ سرمایه اولیه؟حامی های مادی و معنویت؟

شاد و ثروتمند باشید10_004
همون دست فروشی رو ادامه بده . حتما میلیاردر میشی .
(09-09-2014 08:13 PM)تجارت نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من پسری هستم 16 ساله در تابستان از دست فروشی حدود 50000000تومان سود داشتم از فروش لباس بگیر تا کمربند لاغری و خرید و فروش و عمده ثروت به دست آوردم از هر کس که ایده خوبی دارد خواهش میکنم ایده اش را مطرح کند که موجب پیشرفت همه اعظای انجمن شود 10_004

دوست عزیز وقتی در 16 سالگی توانسته اید این مبلغ را کار کرده باشید به دنبال چه ایده دیگری هستید؟
ترفندهای کارت را پیدا کن و به نوع کار خود شکل و فرم بدهید.
موفقیتت حتمی است.
آقا ممنونم اما خودم یک ایده دارم که کتاب ایده های بکر کسب وکار را منتشر کنم اما راهنمایی در مورد چاپ کتاب ومنتشر کردنش میخوام و بنده در ابهر استان زنجان زندگی میکنم
ایول، حتم دارم با این سنی که داری اگه همچنان به فعالیت ادامه بدی یکی از ثروتمندان جهان خواهی شد.به نظر من چاپ کتاب واسه کشوری مثل کشور ما که خوندنش هنوز آنچنان جا نیفتاده و مردم میتونن همون کتابو به صورت مفت از اینترنت دریافت کنن، ایده جالبی نیست.یکی از فامیلای ما همین کارو کرد کلی ضرر کرد.دنبال کاری برو که علاقه داری.
خیلی هم خوب !
متاسفانه ایده ای ندارم اما بهت تبریک میگم برای اراده ای که داشتی
خوشحال میشیم از سرمایه اولیه که گذاشتی
چطور شروع کردید و این زمان چطور گذشته تا بقیه هم بتونن از تجربیاتتون بهره ببرند
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع