سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بحث و نظرات تاپیک اموزش گام به گام اعتماد به نفس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
دوستان عزیزی که تاپیک افزایش اعتماد به نفس گام به گام را مطالعه می کنند تمامی سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایند و در اینجا به بحث و بررسی موضوعات بپردازند

هچنین از اساتید این امر در انجمن خواهشمندیم تا در حد توان به سوالات عزیزان پاسخ دهند

ممنون از همکاری تمامی دوستان گرامی
واقعا وقتی فایل اول رو گوش کردم اشک تو چشمام حلقه زد واقعا نمیدونم چطوری میشه ازت تشکر کنم مهیار جان که اینقدر با انگیزه زحمت میکشی
مثل روز برام روشن شد تو به زودی یکی از موفقترین ها میشی
در ضمن صدای بسیار عالی و خاصی هم داری
بازم سپاس و سپاس
مهیار عالیههههههههههههههه
یعنی خیلی تکه
داداشمه ولی دوست داشتم پسرم در آینده عین مهیار بشه.
انقدر که توی بچه های دهه 70 من بی هدفی دیدم در عوض تو مهیار انگیزه، هدف، همه چیزای عالی دیدممممم
خدایا متشکرم که با مهیار آشنا شدیم
(07-22-2014 11:52 AM)Saeed.MD نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا وقتی فایل اول رو گوش کردم اشک تو چشمام حلقه زد واقعا نمیدونم چطوری میشه ازت تشکر کنم مهیار جان که اینقدر با انگیزه زحمت میکشی
مثل روز برام روشن شد تو به زودی یکی از موفقترین ها میشی
در ضمن صدای بسیار عالی و خاصی هم داری
بازم سپاس و سپاس

موفق شدن شما بهترین تشکر از منه و چیزی جز این نمی خوام
هر یه نفری که ببینم موفق شده انگار چند میلیارد پول بهم دادن

ممنون از لطفی که بهم داری10_00412_002
(07-22-2014 12:30 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]مهیار عالیههههههههههههههه
یعنی خیلی تکه
داداشمه ولی دوست داشتم پسرم در آینده عین مهیار بشه.
انقدر که توی بچه های دهه 70 من بی هدفی دیدم در عوض تو مهیار انگیزه، هدف، همه چیزای عالی دیدممممم
خدایا متشکرم که با مهیار آشنا شدیم

مرسی ابجی
به من لطف داری

خداروشکر که من تونستم با اینجا و شما و این انجمن اشنا شم تا بتونیم همه به بهترین موفقیت ها برسیم10_00410_00410_004
استاد مهیار عزیزم عالی بود. ممنون.

راه مقابله با ترس روبرو شدن با ترس است.
سلام مهیار جان کارت عالیه داداش فایلها با کیفیت عالی ولی اگه یکم حجم فایلها کمتر بود بهتر میشد.
و یک سوال داشتم از خدمت شما که در فایل اول گفته بودید که یک همراه خوب مثل خودمون اگه داشته باشیم خوبه و همیشه یکی هست حالا من این دوست همراه ندارم چجوری میتونم یک همراه خوب پیدا کنم؟
واقعا این که میگن دوست خوب نعمته اینجا میشه این ضربالمثل رو فهمید.
تشکر داداش مهیار عزیز موفق هستی موفق تر باشی.10_004
(07-25-2014 07:06 PM)iranboy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مهیار جان کارت عالیه داداش فایلها با کیفیت عالی ولی اگه یکم حجم فایلها کمتر بود بهتر میشد.
و یک سوال داشتم از خدمت شما که در فایل اول گفته بودید که یک همراه خوب مثل خودمون اگه داشته باشیم خوبه و همیشه یکی هست حالا من این دوست همراه ندارم چجوری میتونم یک همراه خوب پیدا کنم؟
واقعا این که میگن دوست خوب نعمته اینجا میشه این ضربالمثل رو فهمید.
تشکر داداش مهیار عزیز موفق هستی موفق تر باشی.10_004

همراه خوب خوبه در صورتی که داشته باشی
اگه نداشته باشی خودتی و خودت و باید بتونی ذهن و قلبتو با هم همراه کنی
همه جا نمیشه ادم یه نفر رو با خودش ببره
مثلا توی یه مساحبه کاری همیشه ادم تنهاست
پس بهتره به جای اینکه خودمون رو به دیگران وابسته کنیم کاملا به خودمون متکی شیم
اون هم شرایط خاصه که اگه دوست ادم بود ادم باهاش بره و کارشو انجام بده و اگه کسی نبود فقط اتکا به نفس!
10_004
ملموس و ساده ...فوق العاده است ممنون.
(07-28-2014 02:31 PM)meysam_e نوشته شده توسط: [ -> ]ملموس و ساده ...فوق العاده است ممنون.

ممنون
تلاش می کنم باز هم بهتر بشه10_0045_004
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع