سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظرتون درمورد تابلو روان تبلیغاتی چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه اساتید این سایت من تازه عضو شدم و این اولین ارسالمه ممنون میشم جواب بدید .

ببینید شهر ما کوچیکه با 60 هزار جمعیت . تا همین چند وقت پیش تابلوهای تبلیغاتی که توی شهر بود فقط بیلبورد های بزرگی بود که دست شهرداری بود . اما جدیدا یکی از مجتمع های تبلیغاتی چند تا تابلو کوچیکتر و در ارتفاع کمتر نصب کرده و اجاره میده و ماشاالله همه هم همیشه پر بنره .
حالا یه فکری به ذهنم رسید که اگه بشه ازین تابلو های روان (LED) داخل شهر نصب کنیم و هزینه خیلی کمتری برای تبلیغ در این تابلو بگیریم شاید جواب بده . نظر شما چیه دوستان به نظرتون میشه همچین کاری ؟ صد در صد هم مجوز شهرداری میخواد دیگه
منتظر راهنمایی هاتون هستم .
اولا بعید میدونم هزینه کمتر ب...ی ذر بیاد

دوما به این سوال جواب بده که چرا تو شهر های بزرگ تابحال کسی پیاده نکرده این طرح رو
(07-29-2014 04:44 AM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]اولا بعید میدونم هزینه کمتر ب...ی ذر بیاد

دوما به این سوال جواب بده که چرا تو شهر های بزرگ تابحال کسی پیاده نکرده این طرح رو

هزینه کمتر میشه دیگه ! الان همین تابلو هایی که میگم نصب کردن هزینه اجاره ماهیانشون 200 هزار تومنه 13_002 خب خیلی زیاده دیگه ! نازه کسی که میخواد بنر بزنه هزینه بنرش هم هست !

شهر های بزرگ که هست که منتها ازین ال ای دی بزرگ ها که مثل تلویزیونه گزاشتن . والا من مشهدو که دیدم سر چهار راها زیاد داشت !
این عکسو ببینید !
[تصویر: 1318678938DSC03639.JPG]
ارادتمندم10_004
با سلام
دوست عزیز روال کار به این صورت هستش که طرح تلوزیون شهریتو میبری به شهرداری(بسته به شهرتون یه قسمت مسئول تبلیغات شهری هستش حالا زیباسازی شهرداری و یا سازمان میادین شهرداری) به هرحال طرحتونو میدین اونجا هزینه نصب تلوزیون با تمام امکانات از شما محل از شهرداری یه قرارداد چن ساله میبندین تو این مدت شما فارغ از میزن درآمدتون به شهرداری عوارض پرداخت میکنین پس از گذشت این مدت زمان،تلوزیون با تمام امکانات به شهرداری تعلق میگیره.
من ندیدم تابحال به جز یکی دو بار در تهران

فکر نکنم جواب بده بگو چرا

چون احساس میکنم بیشتر عوامل اینکاره که تو این فاز های تبلیغاتی استند و بیلبورد و.... هستند

اعتقاد دارند باید برای چنین جاهایی که حالا راننده و یا ... در حال عبور هست و مکث آن چنانی بسیار کم وجود دارد

باید یک تصویر ثابت صرفا باشد تا یک فیلم و یا تیزر ..... چون فرصتی وجود ندارد که طرف ببینه

مگر اینکه واسه عابرین پیاده که بازم زیاد توفیری نداره باز کم دیده شده کسی دس به کمر وایسه تماشا یا حوصله داشته باشه ببینه تیزر فوق رو !

واسه همینه بیشتر تو پارکا صرفا واسه تی وی دیدن مردم میزارن که ساکنن

درضمن مطمئن باش همین شرکت تبلیغاتی ایران نوین که ایران و گرفته

زودتر از اینا به فکرش میفتاد تو همون تهرانش کلی گسترشش میداد

شاید تهش سود بده اما ناچیزه مطمئنا

به فکر ایده جدیدی باش
(07-29-2014 12:55 PM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]من ندیدم تابحال به جز یکی دو بار در تهران

فکر نکنم جواب بده بگو چرا

چون احساس میکنم بیشتر عوامل اینکاره که تو این فاز های تبلیغاتی استند و بیلبورد و.... هستند

اعتقاد دارند باید برای چنین جاهایی که حالا راننده و یا ... در حال عبور هست و مکث آن چنانی بسیار کم وجود دارد

باید یک تصویر ثابت صرفا باشد تا یک فیلم و یا تیزر ..... چون فرصتی وجود ندارد که طرف ببینه

مگر اینکه واسه عابرین پیاده که بازم زیاد توفیری نداره باز کم دیده شده کسی دس به کمر وایسه تماشا یا حوصله داشته باشه ببینه تیزر فوق رو !

واسه همینه بیشتر تو پارکا صرفا واسه تی وی دیدن مردم میزارن که ساکنن

درضمن مطمئن باش همین شرکت تبلیغاتی ایران نوین که ایران و گرفته

زودتر از اینا به فکرش میفتاد تو همون تهرانش کلی گسترشش میداد

شاید تهش سود بده اما ناچیزه مطمئنا

به فکر ایده جدیدی باش

اینو که گفتین جواب نمیده قبول ندارم چون به عینه دیدم که اگه شرایط مناسب باشه جواب میده و اما شرایطی گفتم عبارتند از:1)اول از همه سرمایه میخواد 2)مکان خوب جهت نصب تلوزیون شهری(همنطور که دوست عزیزمون گفتند هر مکانی برای نصب سازه مناسب نیست و چون سازه تلوزیون شهری بزرگه هر جاییم جا نمیشه علاوه بر این برای اینکه جای خوب نصیبت باشه بهتره که پارتی داشته باشی)3)عوامل پشتیبانی قوی:یعنی یه تیمی باشه که تیزر تهیه کنه،بحث فنی رو ساپورت کنه و بقیه موارد

با تشکر
ممنون از نظراتون دوستان اما منظور من تلویزیون شهری نبود ! توی شهر ما برد نداره

همین تابلو روان ها نهایتا تابلو روان فول کالر که عکس و فیلم هم پخش کنه .

و در مورد تابلو روان ال ای دی این چیزی که دوستمون گفت تقریبا درست بود ! تابلو روان رد میشه و ثابت نیست و جون فقط تبلیغات خطیه شاید نظریه ایشون درست از آب دربیاد .
اما درسته که یک خطیه ولی خب از طرفی وقتی تعرفه تبلیغات پایین باشه به نظرتون مشتری جذب نمیشه ؟

خب اینجا تابلو های ثابت (محل نصب بنر) رو ماهی 200 اجاره میدن خو چه خبره ! روی تابلو روان اگه هزینه خیلی خیلی پایین تر باشه به نظر من جذب میشه مشتری.
(07-29-2014 09:24 PM)your نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از نظراتون دوستان اما منظور من تلویزیون شهری نبود ! توی شهر ما برد نداره

همین تابلو روان ها نهایتا تابلو روان فول کالر که عکس و فیلم هم پخش کنه .

و در مورد تابلو روان ال ای دی این چیزی که دوستمون گفت تقریبا درست بود ! تابلو روان رد میشه و ثابت نیست و جون فقط تبلیغات خطیه شاید نظریه ایشون درست از آب دربیاد .
اما درسته که یک خطیه ولی خب از طرفی وقتی تعرفه تبلیغات پایین باشه به نظرتون مشتری جذب نمیشه ؟

خب اینجا تابلو های ثابت (محل نصب بنر) رو ماهی 200 اجاره میدن خو چه خبره ! روی تابلو روان اگه هزینه خیلی خیلی پایین تر باشه به نظر من جذب میشه مشتری.

1)تعرفه نصب بنر بسته به شهرتون میتونه متفاوت باشه
2)در همچین مواردی نمیشه فقط نظر خودمون رو در نظر بگیریم چون وقتی جهت اخذ موجوز نصب مراجعه کنید میبینید که سیاست شهرداری چیزی شبیه به نصب تلوزیون شهری هستش نه اینکه هر چی و هر نوع تابلو روانی نصب کنید و ازش درامد کسب کنین
خب من هنوز شهرداری نرفتم که ببینم شرایطش چطوریه . اما اگه مجوز داده بشه برای همین تابلو روان ها به نظرتون صرفه اقتصادی داره یا نه ؟ چون خب نزدیک 1 میلیون پول تابلو هست و جدای از هزینه های شهرداری اگه سود خوبی نداشته باشه نمیصرفه .
دوستان کسه دیگه ای نظری نداره ؟ من همچنان منتظر شما هستم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع