سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظرتون درمورد تابلو روان تبلیغاتی چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی پیروزی و موفقیت....

پیشنهاد میکنم یه زحمتی بکشید و کلمه تبلیغات رو در انجمن جست و جو کنید
مطمئنا به تاپیک های مرتبط جالبی بر میخورید که میتونه کمکتون کنه

ضمنا در بحث تبلیغات محیطی مشورت با " استاد احمد رضایی " عزیز و بزرگوار رو به هیچ وجه فراموش نکنید
قطعا میتونن ایشون خیلی خوب راهنمایی تون کنن

10_00410_00410_004
(07-29-2014 08:45 PM)nbpa نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-29-2014 12:55 PM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]من ندیدم تابحال به جز یکی دو بار در تهران

فکر نکنم جواب بده بگو چرا

چون احساس میکنم بیشتر عوامل اینکاره که تو این فاز های تبلیغاتی استند و بیلبورد و.... هستند

اعتقاد دارند باید برای چنین جاهایی که حالا راننده و یا ... در حال عبور هست و مکث آن چنانی بسیار کم وجود دارد

باید یک تصویر ثابت صرفا باشد تا یک فیلم و یا تیزر ..... چون فرصتی وجود ندارد که طرف ببینه

مگر اینکه واسه عابرین پیاده که بازم زیاد توفیری نداره باز کم دیده شده کسی دس به کمر وایسه تماشا یا حوصله داشته باشه ببینه تیزر فوق رو !

واسه همینه بیشتر تو پارکا صرفا واسه تی وی دیدن مردم میزارن که ساکنن

درضمن مطمئن باش همین شرکت تبلیغاتی ایران نوین که ایران و گرفته

زودتر از اینا به فکرش میفتاد تو همون تهرانش کلی گسترشش میداد

شاید تهش سود بده اما ناچیزه مطمئنا

به فکر ایده جدیدی باش

اینو که گفتین جواب نمیده قبول ندارم چون به عینه دیدم که اگه شرایط مناسب باشه جواب میده و اما شرایطی گفتم عبارتند از:1)اول از همه سرمایه میخواد 2)مکان خوب جهت نصب تلوزیون شهری(همنطور که دوست عزیزمون گفتند هر مکانی برای نصب سازه مناسب نیست و چون سازه تلوزیون شهری بزرگه هر جاییم جا نمیشه علاوه بر این برای اینکه جای خوب نصیبت باشه بهتره که پارتی داشته باشی)3)عوامل پشتیبانی قوی:یعنی یه تیمی باشه که تیزر تهیه کنه،بحث فنی رو ساپورت کنه و بقیه موارد

با تشکر

عزیز جواب شما در همین یک جمله مشخصه و و واضح

چون عمدتا محل عبور و مرور هست اونطور که باید دیده بشه نمیشه

حال میتونید امتحان کنید

و بنده ضرر این کار رو از همین الان تضمین میکنم 5_004
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع