سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده هایی برای کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام عرض می کنم خدمت تمام عزیزان فعال در انجمن من علیرضایی هستم از اصفهان تو ده سال گذشته که کار می کردم همیشه جاهای خالی و کارهایی که در اطرافم کم بود را به خوبی می دیدم و به خیلی از دوستان توصیه می کردم قصد دارم در این تایپیک بعضی از این کارها را معرفی کنم.
البته به شرطی که بهم نخندین چون بعضی از این ایدها خیلی مسخره به نظر می رسد.
4yajuyo
سلام ودرود بی پایان بر شما
امیدوارم موفق وموید باشید
هم من و هم سایر دوستان خوشحال خواهیم شد از تجارب سایر دوستان استفاده نمایم
شاید این تجارب برای شما مسخره باشد ولی برای اهلش تلنگری برای یک ایده خواهد بود
با سلام خدمت همه دوستان
اول از کارهایی که سرمایه کمتری نیاز دارد شروع می کنم و اول از طلا
البته طلاهای کثیف
طبق آمار در کشور ما سالانه حدود 300 میلیون قطعه مرغ گوشتی پرورش داده می شود وقتی این مرغها به کشتارگاه برده می شوند بعضی از قسمتهای آن دور ریخته می شود از جمله چینه دان مرغ
و از آنجا که پرورش دهندگان مرغ در شب کشتار حسابی به مرغها دانه می دهند تا سنگینتر بشوند بین 50 تا 100 گرم دان در چینه دان آنها وجود دارد
حالا 300 میلیون را در 50 گرم ضرب کنید جواب می شود پانزده هزار تن
من چند سال پیش به چند تا از بچه ها پیشنهاد دادم و آنها در اصفهان این کار را کردند یعنی به کشتارگاه های مرغ می رفتند و دانه های چینه دان مرغها را به قیمتی ناچیز می خریدند و آن را می جوشاندند تا میکروبهای آن از بین برود سپس مقداری از آن را آنالیز می کردند و با اضافه کردن مقداری سویا و افزودنیهای دیگر آن را بالانس می کردند و این دانه ها را به 5 تا 10 برابر قیمت تمام شده می فروختند(البته برای مصرف مرغهای خانگی و پرندگان اهلی)
اگر کسی کشتارگاه مرغ نزدیکشان هست این کار را امتحان کند
در ادامه کارهای دیگری را معرفی می کنم
به نظر شما اینکار کار درستیه؟
(06-04-2014 07:34 PM)لئوپارد نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت همه دوستان
البته طلاهای کثیف
طبق آمار در کشور ما سالانه حدود 300 میلیون قطعه مرغ گوشتی پرورش داده می شود وقتی این مرغها به کشتارگاه برده می شوند بعضی از قسمتهای آن دور ریخته می شود از جمله چینه دان مرغ
و از آنجا که پرورش دهندگان مرغ در شب کشتار حسابی به مرغها دانه می دهند تا سنگینتر بشوند بین 50 تا 100 گرم دان در چینه دان آنها وجود دارد
من چند سال پیش به چند تا از بچه ها پیشنهاد دادم و آنها در اصفهان این کار را کردند یعنی به کشتارگاه های مرغ می رفتند و دانه های چینه دان مرغها را به قیمتی ناچیز می خریدند و آن را می جوشاندند تا میکروبهای آن از بین برود سپس مقداری از آن را آنالیز می کردند و با اضافه کردن مقداری سویا و افزودنیهای دیگر آن را بالانس می کردند و این دانه ها را به 5 تا 10 برابر قیمت تمام شده می فروختند(البته برای مصرف مرغهای خانگی و پرندگان اهلی)

طرح جالبیه منتها باید تحقیقات کاملی دربارش انجام بدم
متشکرم از پیشنهادتون 10_004

دوستان شما که چند سال پیش به پیشتهاد شما اینکار رو انجام دادند به نتیجه ای هم رسیدند ؟
سود کارشان چطور بود؟
و
یک سوال دیگه:
چرا بعد از این عملیاتی که فرمودید حتما باید محصول نهایی توسط مرغ های خانگی و پرندگان اهلی استفاده شود ؟
نمیشه مجددا همانهارو هم به مرغداران فروخت؟

(06-05-2014 01:33 PM)soshiant نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما اینکار کار درستیه؟
مشکلش چیه؟

طرح جالبیه منتها باید تحقیقات کاملی دربارش انجام بدم
متشکرم از پیشنهادتون 10_004

دوستان شما که چند سال پیش به پیشتهاد شما اینکار رو انجام دادند به نتیجه ای هم رسیدند ؟
سود کارشان چطور بود؟
و
یک سوال دیگه:
چرا بعد از این عملیاتی که فرمودید حتما باید محصول نهایی توسط مرغ های خانگی و پرندگان اهلی استفاده شود ؟
نمیشه مجددا همانهارو هم به مرغداران فروخت؟

[/quote]سه سال پیش خریدشون 30 تومان بود و فروششان 270تومان الان خبر ندارم
مرغدارها هیچ وقت ریسک نمیکنن و جیره مرغ را خودشون می سازن یا از جاهای مطمئن خرید میکنن
البته طلاهای کثیف
سلام

بیخیال این همه کار بهتر و پاکتر و سالم تر . این کار کار خیلی اشتباهی است و باعث مریضی میشه . ارزش انسان بیشتر از اینهاست . به نظر من کارهای خیلی بهتری میشه انجام داد . مربای خانگی بسازید اگه قصد کار کردن دارید . ترشیه و شوریه خانگی بسازید گه بیکارید . گردو بخرید و بشکنید و بفروشید و .... توش پول هم هست . دانه بخرید و تف بدید و بفروشید . تازه اگه همین کار ها رو در یک مغازه ی کوچیک انجام بدید خیلی بیشتر در میارید .
باعث مریضی کی میشه؟[/size][/color]
(06-05-2014 11:40 PM)daryosh نوشته شده توسط: [ -> ]
البته طلاهای کثیف
سلام

بیخیال این همه کار بهتر و پاکتر و سالم تر . این کار کار خیلی اشتباهی است و باعث مریضی میشه . ارزش انسان بیشتر از اینهاست . به نظر من کارهای خیلی بهتری میشه انجام داد . مربای خانگی بسازید اگه قصد کار کردن دارید . ترشیه و شوریه خانگی بسازید گه بیکارید . گردو بخرید و بشکنید و بفروشید و .... توش پول هم هست . دانه بخرید و تف بدید و بفروشید . تازه اگه همین کار ها رو در یک مغازه ی کوچیک انجام بدید خیلی بیشتر در میارید .

درود
دوست خوبم
خيلي از كارها داراي كلاس - راحتي - تميزي نيستند اما درامد خوبي دارند.
بازيافت هم يكي از مهم ترين اين كارها هست.
مثل ساخت كف پوش از لاستيك خودرو
جمع اوري اهن الات - كارتون و ...
بازيافت قطعات كامپيوتري و ....

تا چند وقت پيش خيلي ها تصور ميكردند پاي مرغ هيچ كاربردي ندارد.اما امروزه پاي مرغ ايران به كشور چين و ... صادر ميشه.

فقط نكته اي كه وجود داره بايد ديد درصد ميزان سود به زحمت و تلاش و هزينه چگونه است

موفق باشيد
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع