سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده هایی برای کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
با آقای ایده موافقم
دوست عزیز ایده دیگری دارید؟
دوستان من یه ایده ای دارم
اگر آدم بخواد مرغداری راه بندازه چرا جوجه هاش رو خودش درست نکنه منظورم همون جوجه کشی با دستگاه هست که جای کمتری هم میخواد یه دستگاه دیگه تخمارو میذاری توش 21 روز دیگه جوجه ها آمادست به جای اینکه بیای جوجه رو بخری 1400 تخم رو میخری 200 و 1200 به صرفه هست نظرتون چیه ؟
(06-06-2014 02:54 PM)ROHALAH1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با آقای ایده موافقم
دوست عزیز ایده دیگری دارید؟
با تشکر از دوستانی که پیگیر این موضوع بودند
من وقتی مطالب این سایت را خواندم دیدم اکثر کسانی که به این سایت مراجعه می کنند دنبال کار و ایده هستند بنابراین تصمیم گرفتم بعضی از ایده هایی که در ذهنم بود را برای دوستان بنویسم تقریبا تمام این ایده ها عملی هستند و من در مورد آن تحقیقات کاملی انجام داده ام ولی بنا ندارم همه چیز را با جزئیات بازگو کنم اگر کسی از هر کدوم از این ایدها خوشش اومد میتونه در موردش تحقیق کنه
لقمه ای که یک نفر دیگه برای آدم بجوه خوشمزه نیست و ممکنه تو گلو گیر کنه پس گرفتن لقمه با من جویدنش با خودتون
در ادامه بحث طلای سیاه می خوام برم سراغ یک جنس بازیافتی که اکثرا دور ریخته میشه
همانطور میدونید درختان هر ساله باید حرس بشوند و در اکثر جاها سر و شاخه های حاصل از این حرس سوزانده میشوند و فقط هوا را آلوده می کنند
به عنوان مثال سالانه در کشور 100000تن چوب از حرس فقط درختان سیب به دست می آید
حالا بقیه درختان را هم حساب کنید از مرز 10000000تن هم می گذرد
در شهر ما هر ساله شاخه های درختان را پس از حرس با دردسر زیاد حمل می کنند و به بیابان می برند و می سوزانند
در حالی که با یک خرد کن تقریبا ارزان قیمت می توان شاخه ها را در محل خرد کرد و هزینه حمل و نقل را به یک دهم کاهش داد و از طرفی چوب خرد شده را برای استفاده در نئوپان به کار برد ویا از آن کمپوست تولید کرد برای پرورش قارچ و یا به عنوان کود استفاده کرد
منتظر ایده های دیگر من باشید یا علی

(06-06-2014 03:42 PM)کاظم... نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من یه ایده ای دارم
اگر آدم بخواد مرغداری راه بندازه چرا جوجه هاش رو خودش درست نکنه منظورم همون جوجه کشی با دستگاه هست که جای کمتری هم میخواد یه دستگاه دیگه تخمارو میذاری توش 21 روز دیگه جوجه ها آمادست به جای اینکه بیای جوجه رو بخری 1400 تخم رو میخری 200 و 1200 به صرفه هست نظرتون چیه ؟
اکثر مرغداریهای بزرگ کشور همین کار را می کنند شما هم اگر سرمایه این کار را دارید بسم الله طرح توجیهی و دستگاه جوجه کشی هم با من
سلام ودرود بی پایان بر شما
از ایده های جالب شما کمال تشکر رو دارم

در رابطه با این ایده ی شما در رابطه با موضوع چوب درختان حرس شده : آیا این چوبها پارامترهای مهم در تولید نئوپان رو دارن ؟
این موضوع رو باید در شهرداری پیگیری کنیم؟
این خرده چوبها رو میشه کجا فروخت؟
برای ساخت نئوپان باید به کجاها بفروشیم؟
[quote='ROHALAH1371' pid='132941' dateline='1402080519']

در رابطه با این ایده ی شما در رابطه با موضوع چوب درختان حرس شده : آیا این چوبها پارامترهای مهم در تولید نئوپان رو دارن ؟
یکی از راههای تهیه خرده چوب استفاده از درختان حرس شده توسط شهرداریها است
کارخانه های تولید نئوپان این خرده چوبها را از شما خریداری می کنند و زیاد فرقی نمی کند چوب چه درختی باشد
[quote='لئوپارد' pid='132943' dateline='1402081971']
[quote='ROHALAH1371' pid='132941' dateline='1402080519']

یکی از راههای تهیه خرده چوب استفاده از درختان حرس شده توسط شهرداریها است
کارخانه های تولید نئوپان این خرده چوبها را از شما خریداری می کنند و زیاد فرقی نمی کند چوب چه درختی باشد

البته این خرده چوبها استفاده های دیگری هم دارد به عنوان مثال برای بستر مرغداریها استفاده می شود
سال گذشته این خرده چوبها را کیلویی300 می خریدند وبه افغانستان صادر می کردند
با سلام هزینه ای که برای خرید چوب میدی چقدر باید باشه که به صرفه و بعد هزینه دستگاه خرد کن چقدر درمیاد چوب خرده ها رو چه جاهایی میشه بازاریابی کرد و فروخت که به صرفه باشه من از این ایده خیلی خوشم اومده چون میبینم که تنها استفاده این چوبها برای درست کردن شیره انگوره والسلام در ضمن برای این کار حتما باد بیرون شهر انبار اجاره کرد ممنون میشم توضیح بدید
آیا این شغل فصلیه فقط موقع حرص درخت یا فصل خاصی نداره؟
کار خیلی خوبی میکنید که ایده هاتون رو مطرح می کنین

مطمئنا جای دیگه و جور دیگه ای جبران میشه براتون

در ضمن دوستان لطف کنن و سوالای حاشیه ای مثل اینکه مریض میشیم و ....نپرسن چون هم کسی که مطلب میزاره رو دلسرد می کنه و هم این جور مسائل نیاز به تحقیق خودمون داره

اینجا فقط جرقه زده میشه
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع