سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیاین از کارای پردرآمد خودتون و اطرافیانتون بگید که با سرمایه کم شروع کردن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان من تازه عضو شدم به راه اندازی یک کار شدیدا نیاز دارم بدجوری مشکل مالی داریم و حتما باید یک کاری راه بندازم اما هر کاری نیاز به سرمایه زیاد داشته باشه من نمیتوونم چون سرمایه ام کمه دوستان هر کسی میتوونه کمک کنه منم صاحب یک کار آینده دار شم گفتم این تاپیکو بزنم هر کسی بیاد راجع به کارایی که نیاز به سرمایه زیاد نداره اما آینده کاری خوبی داره صحبت کنه به امید خدا مشکل منم حل شه تو این شرایط نمیتوونم ریسک بکنم و کاری که احتمال شکست داره رو انتخاب کنم در ضمن من ارومیه هستم منتظر همفکری و همراهی دوستان میلیاردرم هستم ممنون از اینکه وقت میزارید
ميزان سرمايه تضمين كننده اينده شغلي نيست ! بلكه مهارتها و تجربه كاري اينده ي شما رو ميسازه ....
هر كسي توي هر شغلي ميتونه هم موفق باشه هم ورشكسته .....
دوستان شما درست میگید اما باید یک ایده خوب داشته باشم تا بتوونم شروع کنم پس بیزحمت راهنماییم کنید من30 سالمه لیسانس تربیت بدنی و ساکن ارومیه هستم مرررسی
یکی از دوستان من با مدرک دیپلم کار تایپ و صفحه آرایی را 5 سال پیش شروع کرد و الان برای خودش تهران یه دفتر خریده از همون کار. ماهی حدودا 10م درآمدشه.
این کار مخصوصا برای خانوم ها عالیه. اولشم باید برید چند تا از این شرکت ها توی انقلاب و درخواست تایپ کنید اونا سفارش ها را می گیرن و به شما میدن یه درصدیشو خودشون بر میدارند و بقیه شم به شما. بعد دیگه کم کم شما خودتون آگهی می دید و تراکت تو انقلاب پخش می کنید و... حتی می تونید اگر تبحری هم توی ترجمه دارید اونم به تایپ اضافه کنید
من آدم سراغ دارم با سبزی فروشی میلیونر شده!
من آدم سراغ دارم با سمبوسه فروشی خونه خریده!!

من آدم سراغ دارم با یه دونه گاری سالها ماهی فروشی کرده و الان تاجر ماهیه!!

و ........
ایده خوبیه اما تو شهر ما جواب نمیده تهران بزرگه و پر از دانشجو واسه این کارا جای مثل تهران خوبه راهکاری بدید که هر جا عملی باشه پس این کاربرای نمونه کجایید چرا جواب نمیدین راهنمایی کنید
شما تو عنوان تاپیکتون نگفتید ایده برای چه شهری باشه. بعدشم این شمایید که هر ایده ای را بدون دیوار ذهنی و برگ و بال دادن می تونید توی هر شرایطی به درآمد برسونید.

ایده های عذایی توی هر شهری جواب می ده. مخصوصا جنوب
از تربیت بدنی چقدر سر رشته داری؟میتونی یه آگهی بزنی با این عنوان: "آموزش ورزش در خانه برای سالمندان به صورت علمی و بر اساس وضعیت جسمانی آنها"
البته در حد یه پیشنهاد هست و باید هزینه هات از فیزیوتراپ ها کمتر باشه و نمایندگی چند تا از این تولید کننده های لوازم ورزشی مناسب سالمندان و مچ بند و ... رو بگیری

پیشنهاد بعدی هم راه اندازی کمپین های طبیعت درمانی و استفاده از پتانسیل طبیعت اطرافتون هستش
من ارومیه هستم میخوام ایده هایی که میگید طوری باشه که همه جا قابل اجرا باشه ممنون میشم عمومی باشه واسه شهر و منطقه خاصی نباشه
سلام.می تونی بازاریابی بکنی برای صنعت ساختمان.بهت 2 درصد کل مبلغ قرارداد رو پورسانت میدم .(پیدا کردن مورد برای ساخت سوله و گلخانه و کارخانه و خانه و طراحی ساختمان مسکونی تجاری اداری)و همچنین برنج و پوشاک و درب و پنجره و جک هیدرولیکی که اگه خواستی برای من در ارومیه بازاریابی می کنی هم بیمه و هم پورسانت بهت میدم.من نماینده یک شرکت فعال بازاریابی در تبریز هستم که اگه با من کار کنی و بازاریابی توانمند باشی زود پیشرفت می کنی.اگه خواستی ایمیلتو از طریق پیام خصوصی برام بفرست تا کاتولوگ برات بفرستم و درصدها رو بهت بگم.در ضمن میتونم نمایندگی دست دوم بهت بدم .
شماره تماس من:09148365519
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع