سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان خوبم
میخواهم شرکت پخش مواد غذایی تاسیس کنم
سرمایه موجودوانت نیسان دو دستگاه
سرمایه نقد پنجاه میلیون
راهنمایی کنید ممنون
دوستان این سوال منم هست
دوستان راهنمایی نمیکنید؟
بهترین کار اینه که فعلا برید توی یکی از شرکت های پخش استخدام بشین . در کنار پخش محصولات اونها ، یکی دو قلم کالا را هم به وقتش ، مثلا رب گوجه در تابستان ، با سرمایتون خرید می کنید و در طول سال با دیگر کالاها پخش می کنید.

شرکت پخش اختصاصی چندین میلیارد سرمایه نیاز داره
خوب شما میتونید با چند تا تولید کننده مواد غذایی مخصوصا توی شهرک های صنعتی اطرافتون صحبت کنید و کالاهایی که می بینید سوپر مارکت ها بیشتر می خرن و برندهایی که تو منطقتون بیشتر طرفدار داره را مسوولیت پخشش را در شهر خودتون بگیرید
البته منظور خانم MARYAR اینه که پول بدید و بخرید بعد پخشش کنید!!دی:
سلام دوستان
سوالي داشتم براي استخدام تو يك شركت پخش مواد غذايي از كجا بايد شروع كرد همسرم ميتونه تا سه چهار ماه ديگه وانت بگيره ولي نمي دانيم بايد از كجا شروع كنيم سال ها پدر ايشون عمده فروشي داشتن و خودش هم آنجا كار ميكرد آيا سوابق خاصي براي استخدام ميخوان؟
بهتره ماشینتون رو درگیر نکنید به خاطر استهلاک بالا و کرایه کم!
اگه دوست دارید برید تو شرکتای پخش به عنوان ویزیتور یا مامور پخش استخدام بشید ! ویزیتور شرکتهای بزرگ و برندهای بزرگ شدن یعنی پیمودن نصف راه توی زمینه کاری!! مثلا شما بشید ویزیتور کاله تو هر مغازه که برید درجا بهتون سفارش میدن بدون زور زدن و فک زدن!
برید شهرک های صنعتی شهرتون اطلاعات تولیدی ها رو بگیرید
اجناسشون ببینین ، 5 مورد که صفات پایین رو داشته باشه انتخاب کنید:
1. کالای مصرفی باشه(مصرف کمتر از 2 ماه)
2. بسته بندی شیک باشه
3. یا شناخته شده باشه ، یا کیفیت واقعا بالایی داشته باشه
4. تاریخ مصرفش کمتر از 4 ماه نباشه

بعدش برید شرکت باهاشون چونه بزنید ، حواستون باشه شما پول نقد دستتونه و باهاش میتونید تا 40-50 درصد تخفیف بگیرید
قدرت دست شماست!! از موضع قدرت با مدیر فروش کارخونه صحبت کنید تا بهترین قیمت رو بگیرید!
توجه کنید: سود پخش هیچ وقت تو فروش نیست!!!
سود پخش تو: 1. خرید مدت دار 2. خرید خیلی پایین تر از بازار 3. خرید تضامنی و...
سود پخش تو خریده! نه فروش!
حالا که به توافق سر قیمت ها و نحوه تحویل بار و... با مدیر فروش محترم رسیدید تبلیغات ازشون طلب کنید...
سعی کنید زیر بار بذاریدشون که تبلیغات مفید و درست بهتون بدن نه چهارتا پوستر!!!

حالا میرسه به فروش!!!
به هیچ عنوان چکی ، رسیدی ، فاکتور به فاکتور و... جنس ندید مگر اینکه از اعتبار طرف مطمئن باشید ، اگر مبلغ کم بود ازش طلب اجاره نامه یا سند مغازه کنید! ببینید تا کی تو اون مغازه هست! چند تا شرکت پخش میشناسم که سر جمع کردن و رفتن سوپری به خاک سیاه نشستن!
همیشه یادتون باشه نفروختن بهتر از بد فروختنه!!!
یه فروش بد به به مشتری ناجور جونتون رو به لبتون میرسونه!

تجارت یعنی پیدا کردن ادمای خوب! بگردین مشتریای خوب و خوش حساب و دائمی پیدا کنید و تا میتونید به این افراد خوب و خوش قیمت و عالی خدمت ارائه بدین اینها اند که کسب و کار شما رو سر پا نگه میدارن!

در ادامه به مرکز استانهای نزدیکتون سرک بکشین! مثلا من که شیرازم تو بوشهر و یاسوج و لار و بستک و بندرعباس چندتا آدم خوب پیدا کردم!!
حالا لطفش چیه؟
میتونین تبادل کالا به کالا کنین:
یه جنسی رو شما براشون میفرستین و یه جنسی اونا برای شما ، هم شما سود خوبی میکنید و سبد کالاتون تکمیل تر میشه و هم اونا!

میتونین قبل هر خرید یه سر به بازار تهران بزنین و قیمت اون محصول رو تو تهران هم بگیرید! تو 90% اوقات تو تهران ارزون تر و بهتر گیرتون میاد!
اگر هم نخاستید بخرید از بازار تهران بازهم یه سر بزنین!! چون اوضاع قیمتی رقبا تو بازار تهران دستتون میاد و قدرت چونه زنی بیشتری برای خرید پیدا میکنید!

کسانی هم که میگن سرمایه ات کمه، گوش نکن و نترس! دو حالت دیدم:
دوست من با تقریبا معادل سرمایه شما (سال 91 با 50 ملیون نقد و هیچی بیشتر! شما که شکر خدا نیسان هم داری) شروع کرد الان به حمدالله از پخش های قوی و خوب شیرازه و 9 تا ماشین پخش شهرستان و 15 تا ماشین برای شیراز داره
من با نصف سرمایه و امکانات شما شروع کردم و زمین خوردم ، ولی کلی تجربه خوب و عالی دارم
انشالله که موفق و پیروز باشید
(12-05-2015 07:14 PM)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]برید شهرک های صنعتی شهرتون اطلاعات تولیدی ها رو بگیرید
اجناسشون ببینین ، 5 مورد که صفات پایین رو داشته باشه انتخاب کنید:
1. کالای مصرفی باشه(مصرف کمتر از 2 ماه)
2. بسته بندی شیک باشه
3. یا شناخته شده باشه ، یا کیفیت واقعا بالایی داشته باشه
4. تاریخ مصرفش کمتر از 4 ماه نباشه

بعدش برید شرکت باهاشون چونه بزنید ، حواستون باشه شما پول نقد دستتونه و باهاش میتونید تا 40-50 درصد تخفیف بگیرید
قدرت دست شماست!! از موضع قدرت با مدیر فروش کارخونه صحبت کنید تا بهترین قیمت رو بگیرید!
توجه کنید: سود پخش هیچ وقت تو فروش نیست!!!
سود پخش تو: 1. خرید مدت دار 2. خرید خیلی پایین تر از بازار 3. خرید تضامنی و...
سود پخش تو خریده! نه فروش!
حالا که به توافق سر قیمت ها و نحوه تحویل بار و... با مدیر فروش محترم رسیدید تبلیغات ازشون طلب کنید...
سعی کنید زیر بار بذاریدشون که تبلیغات مفید و درست بهتون بدن نه چهارتا پوستر!!!

حالا میرسه به فروش!!!
به هیچ عنوان چکی ، رسیدی ، فاکتور به فاکتور و... جنس ندید مگر اینکه از اعتبار طرف مطمئن باشید ، اگر مبلغ کم بود ازش طلب اجاره نامه یا سند مغازه کنید! ببینید تا کی تو اون مغازه هست! چند تا شرکت پخش میشناسم که سر جمع کردن و رفتن سوپری به خاک سیاه نشستن!
همیشه یادتون باشه نفروختن بهتر از بد فروختنه!!!
یه فروش بد به به مشتری ناجور جونتون رو به لبتون میرسونه!

تجارت یعنی پیدا کردن ادمای خوب! بگردین مشتریای خوب و خوش حساب و دائمی پیدا کنید و تا میتونید به این افراد خوب و خوش قیمت و عالی خدمت ارائه بدین اینها اند که کسب و کار شما رو سر پا نگه میدارن!

در ادامه به مرکز استانهای نزدیکتون سرک بکشین! مثلا من که شیرازم تو بوشهر و یاسوج و لار و بستک و بندرعباس چندتا آدم خوب پیدا کردم!!
حالا لطفش چیه؟
میتونین تبادل کالا به کالا کنین:
یه جنسی رو شما براشون میفرستین و یه جنسی اونا برای شما ، هم شما سود خوبی میکنید و سبد کالاتون تکمیل تر میشه و هم اونا!

میتونین قبل هر خرید یه سر به بازار تهران بزنین و قیمت اون محصول رو تو تهران هم بگیرید! تو 90% اوقات تو تهران ارزون تر و بهتر گیرتون میاد!
اگر هم نخاستید بخرید از بازار تهران بازهم یه سر بزنین!! چون اوضاع قیمتی رقبا تو بازار تهران دستتون میاد و قدرت چونه زنی بیشتری برای خرید پیدا میکنید!

کسانی هم که میگن سرمایه ات کمه، گوش نکن و نترس! دو حالت دیدم:
دوست من با تقریبا معادل سرمایه شما (سال 91 با 50 ملیون نقد و هیچی بیشتر! شما که شکر خدا نیسان هم داری) شروع کرد الان به حمدالله از پخش های قوی و خوب شیرازه و 9 تا ماشین پخش شهرستان و 15 تا ماشین برای شیراز داره
من با نصف سرمایه و امکانات شما شروع کردم و زمین خوردم ، ولی کلی تجربه خوب و عالی دارم
انشالله که موفق و پیروز باشید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع