سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
ایده اولم زدن یک شرکت تبلیغاتی و طراحی سایته چون هم تجربه دارم و هم بلدم. ایده دوم افتتاح یک شرکت پخشه. و یکیش هم نمایندگی یک از محصولاتی که مد نظرم بود و مطمئن بودم با تبلیغات اندک سود بالایی بدست میاریم و نیاز به سرمایه آنچنانی نداشت. و ...
(04-07-2014 08:55 PM)mortaza_max نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از پاسخت عزیز
منم فعلا دارم همین کارو میکنم. انقدر ایده دارم که اگه یه روزی بخوام یکیشو عملی کنم دچار سردرگمی میشم ولی حیف که فعلا شرایطش نیست... ولی میخوام تلاشمو بکنم تا پدرمو راضی بکنم تا یکی از ایده هامو عملی کنه ولی اونم زیر بار نمیره... مشکل من دقیقااینه!!! میخوام با کمکش ایدمو عملی کنم ولی حیف که اهل ریسک و تغییر نیست....
شاید بهتر باشه در کنار راضی کردن پدر به اینم فکر کنی که اگر ایده ات موفق نشد اون پدری که بعد ورشکستگی روحیش اونقدر شکسته شده که حاضر نشده بره سمت کار جدید, با این شکست جدید روحیش چقدر خراب تر می شه؟
دیوار ذهنی شکسته بشه.
(04-07-2014 04:47 PM)mortaza_max نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
دوستان پدر بنده هیچ وقت خاستار تغییر نبوده و همیشه از تغییر و روی آوردن به شغلی که بهتر از شغل خودش ینی مسافرکشی با تاکسیه بوده میترسه و به این اعتقاد داره که نمیتونه کار دیگه ای انجام بده و بهونه اش اینه که سرمایه ندارم و کار بلد نیستم و کلی از این چیزا که به خودش تلقین کرده و من بدبخت که خواستار تغییر و شروع یک کار جدید هستم با مخالفتها و گاهی هم با سرزنشهای او مواجه میشم.. ایده های زیادی دارم که مطمئنم سود آور هم هستند ولی همیشه با مخالفت روبرو شده ام. البته فعلا خود بنده بدلیل خدمت سربازی توانایی انجام کاری رو ندارم و ایده هام رو میخوام پدرم انجام بده ولی.... بنظرتون برای ایجاد انگیزه و رغبت برای تغییر در چنین آدمی باید چیکار کنم؟اینم بگم که هیچوقت از شغل کنونی خودش راضی نبوده و قابل ذکر هم هست که حدودا 10 سال پیش در کار خرید و فروش فرش دستبافت بوده ولی بخاطر ورشکستگی به مسافرکشی روی اورده....

بابالا رفتن سن قدرت ریسک پذیری و انجماد فکری بالا میرود
و به سختی قابلیت ترک افکار مسموم گذشته را دارد
من هم خودم دست به گریبان همچین موضوعی بوده ام

اگه پدرت به قابلیت هخات ایمان بیاره حتما حتما روت سرمایه گذاری میکنه مطمین باش
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع