سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و اساتید محترم
من سررشته کمی توی کسب و کار و کاسبی دارم، بهمین خاطر خواستم نظر دوستان رو برای شروع یک کاسبی مناسب با سرمایه اولیه حدود 50 میلیون تومان بدونم.
ضمنا اینکه هر کار تخصص، علاقه مندی و مشکلات خاص خودشو داره کاملا قابل ملاحظه و دقت هستش ... فقط خواستم نظر، راهنمایی و سلیقه هر کدوم از دوستان صاحبنظر و مجرب رو بدونم.
ممنون میشم راهنماییم کنین و پیشنهادهاتون رو عنوان کنین 10_004
این 50 میلیون رو از کجا آوردی؟!ز همون راه زیادش کن!
(04-07-2014 09:33 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]این 50 میلیون رو از کجا آوردی؟!ز همون راه زیادش کن!

خسته نباشی امید خان!
اگر کسی یه پولی ارث بش رسیده باشه چطور میتونه از همون راه زیادش کنه!!؟
مثلا یه عبارت حکمت آمیز گفتی دیگه!؟Dodgy
نه عزیز من گفتم شاید در یه کاری وارد شدید و این سرمایه رو کسب کردید!

حالا که اینطوره پس اطلاعات بیشتری از خودتون و تخصصتون بدید و همچنین شهر محل سکونتتون و علایقتون! تا دوستان بتونن بهتون کمک کنن!

البته برای فعلا هم می تونید مقداریش رو جنس بخرید چون اجناس آماده یه جهش تازه است!
میشه بگید چه اجناسی به طور مثال ؟
اجناسی مث مواد غذایی البته اونایی که تاریخ بالا دارم و خراب نمیشن!

آهن آلات و امثالهم هم خوبن!
البته با توصیه من خرید نکنید یا تحقیق و شنیدن زمزمه های بازار خرید کنید!
(04-07-2014 11:09 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]اجناسی مث مواد غذایی البته اونایی که تاریخ بالا دارم و خراب نمیشن!

آهن آلات و امثالهم هم خوبن!
البته با توصیه من خرید نکنید یا تحقیق و شنیدن زمزمه های بازار خرید کنید!
سلام
شما راجع به خرید آهن الات اطلاعاتی دارین؟
در حال حاضر به نظر من بازار مصالح در حال تکون خوردنه. حالا کی به بقیه مصالح هم برسه رو نیاز به تحقیق داره
از قبل عید با توجه به فعالیت کارخانه سیمان، می شد افزایش قیمت رو پیش بینی کرد که الانم متاسفانه این اتفاق افتاده و سیمان هنوز فاز دوم شروع نشده بین 25 تا 30 درصد افزایش قیمت داشت.
گچ هم حدود 40 درصد گرون شد!
شن و ماسه هم آماده افزایش 4 برابریه! (البته جدا از کرایه)
خب با توجه به افزایش قیمت بنزین و... هم کرایه ها و گرمایش وآب و... هم می ره بالا و قطعا سایر مصالح هم افزایش قیمت می دن.
اما اگر تجربه ابن کار رو ندارید، ورود به اون یکم پیچیدگی خودش رو داره.بن
با سلام
یک پیشنهاد عالی دارم.
با من تماس بگیرید.
سعی کنید قبلش یک پیامک بدید که بدونم واسه چی بوده چون بعضی وقتها که سرم شلوغه ناشناس جواب نمیدم.
09103588399
با تشکر
سوار قطار شو با یه خانم خوش سلیقه تشریف ببرین ترکیه
ازونجا کلی لباس خوجل موجل بیارین و از طریق معرفی و قیمت خیلی عالی بفروشین واسه عید که نمیرسین ولی واسه تابستونی میتونی

خانما به لباس و لوازم ارایش اهمیت میدن و پول خوبی هم میدن
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع