سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام پیشنهاد من بهت اینکه فرش و گلیم از تولید کننده بخر گرون تر بفروش سود خوبی داره اگه بتونی بازار رو سمت خودت بکشی
کجا هستید دوست عزیز؟
به نظر من سرمایه گذاری در نیروگاه تولید پراکنده DG فعلا خیلی پر بازده و قطعا بهتر از سود سپرده و تقریبا تضمینی هست چون قرارداد خرید تضمینی برق با وزارت نیرو داره. من تو یزد سهام شرکت تک نیرو رو دارم که مالک نیروگاه گازی شهید زنبق و در حال احداث یک نیروگاه chp هست . مدیران شرکت با سابقه های صنعت برق استان هستند و سهامش پارسال 55درصد سود داده چون نیروگاه رو خیلی ارزون ازدولت خریدن. امسال هم نه اونقدر ولی به امید خدا سود خوبی میده خیلی ها که اوایل سهام رو خریدن الان با پول فروشش دارن خونه دار میشن یا میسازن (از جمله خودم). دیگه تو یزد مجوز ساخت نیروگاه DG رو نمیدن چون همه سرمایه دارا تو این زمینه سرمایه گذاری کردن و ظرفیت یزد دیگه تکمیله خودتون میتونید تحقیق کنید
اگه کسی مایل بود با من تماس بگیره.
سلام به نظر من بزن تو کار پخش موادغذایی سودخوبی داره با ۲۰میلیون سودخیلی خوبی میبری۰۹۳۹۷۶۱۴۵۲۷
(04-09-2014 12:18 AM)mehdi_mz_64 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-07-2014 11:09 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]اجناسی مث مواد غذایی البته اونایی که تاریخ بالا دارم و خراب نمیشن!

آهن آلات و امثالهم هم خوبن!
البته با توصیه من خرید نکنید یا تحقیق و شنیدن زمزمه های بازار خرید کنید!
سلام
شما راجع به خرید آهن الات اطلاعاتی دارین؟

دوست گرامی. تجارت در هر زمینه نیاز به شناخت بازار محصول مورد معامله و شناسایی خریداران و فروشندگان دارد. برخی کالاها مثل آهن آلات را نمی توان در احجام کوچک به آسانی فروخت. پس در مورد چنین پیشنهادی به دقت مطالعه کنید. در ضمن افزایش قیمت کالا حاصل از تورم را که برگشت پذیر هم نیست سود در نظر نگیرید.
سلام
من یه سرمایه و زمین و ادوات کشاورزی دارم و آماده همکاری میباشم فقط کسی میخام که تخصص داشته باشه لطفا تماس بگیرید تا بهتر در موردش حرف بزنیم.
آدرس خراسان رضوی شهرستان جغتای
تلفن=09381872811
ساندویچی
(04-07-2014 11:09 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]اجناسی مث مواد غذایی البته اونایی که تاریخ بالا دارم و خراب نمیشن!

آهن آلات و امثالهم هم خوبن!
البته با توصیه من خرید نکنید یا تحقیق و شنیدن زمزمه های بازار خرید کنید!

خرید بیمه عمر پاسارگاد
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع