سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان من مدتهاست دنبال فایل صوتی خود هیپنوتیزم با موضوع قانون جذب میگردم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی چنین فایلی داره در اختیار بنده و دیگر اعضای سایت قرار بده
اگه کسی بزاره من هم استقبال میکنم
کسي امتحان کرده خود هيپنوز رو؟؟!
موضوع قانون جذب يعني دقيقا چه جوري باشه؟
هيپنوز شمارو خواب ميکنه يه سري عقايد توي ضميرناخودآگاهتون ميريزه بعد بيدارتون ميکنه..اينکه فرموديد با موضوع قانون جذب يعني اعتقاد به قانون جذب رو به ما القا کنه؟!
(01-11-2014 02:37 PM)Elixir نوشته شده توسط: [ -> ]کسي امتحان کرده خود هيپنوز رو؟؟!
موضوع قانون جذب يعني دقيقا چه جوري باشه؟
هيپنوز شمارو خواب ميکنه يه سري عقايد توي ضميرناخودآگاهتون ميريزه بعد بيدارتون ميکنه..اينکه فرموديد با موضوع قانون جذب يعني اعتقاد به قانون جذب رو به ما القا کنه؟!

قانون جذب میگه که ما هر چیزی رو بخوایم به اون میرسیم حالا من فایلی رو میخوام که چیزی رو که میخوایم در حالت هیپنوتیزم تصور کنیم
سلام به نظر من شما میتونی با هر آهنگی اینکارو انجام بدی.هر آهنگی که درونت شور و اشتیاق ایجاد کنه و بهت امید بده. و این به خودت و سلیقت بستگی داره.
قانون جذب یعنی هر چیزی بخواهی به ان میرسی فقط کافی است ان را تصور کنی و این تصور هر چه با میل و شور و اشتیاق درهم امیخته شود تاثیر ان بیشتر است. مستند راز 1 و 2 کامل به این موضوع می پردازد و خیلی زیباست
در مورد خود هیپنوتیزم چند فایل صوتی از دکتر ازمندیان یا سالم جعفری در نت وجود دارد. البته با نرم افزار (BrainWave Generator 3.1.12)میتوانید این کار را انجام بدهید.
اطلاعات بیشتر در (http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...=BrainWave[/php])
سلام تو گوگل بنویسید حلقه گمشده راز تو سایتش عضو بشید
جلسات هیپنوتراپی مهدی خردمند من از سی دی هاش استفاده میکنم فوق العاده است

سلام تو گوگل بنویسید حلقه گمشده راز تو سایتش عضو بشید
جلسات هیپنوتراپی مهدی خردمند من از سی دی هاش استفاده میکنم فوق العاده است
با تشکر از دوستانی که فایلهایی رو معرفی کردند من فایل صوتی رو میخوام که در حالت هیپنوتیزم بتونم به چیزهایی که دوست دارم جذب کنم فکر کنم
من فایلشو دارم ولی نمیدونم چطوری اینجا بزارم؟
من فایلشو دارم ولی نمیدونم چطوری اینجا بزارم؟
دوستان همه ماورایی شدید
ان شا الله موفق باشید
من هم خیلی قبل تو این زمینه تحقیقاتی کردم ولی کار بس مشکلی هست
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع