سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازدید گروهی از نمایشگاه - پنجمين جلسه حضوري
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با توجه به اينكه زمان نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال است در صورت موافقت جلسه حضوري اي جمعه 22مهر ساعت 11صبح در نمايشگاه مصلي داشته باشيم.
گفتنی است، پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از 14 الی 23 مهرماه و از ساعت 9 الی 20 در مصلی تهران برقرار می باشد.
دوستانی که تمایل به شرکت دارند اعلام کند.
دوساني كه علاقمند حضور در اين جلسه حضوري هستن لايك كنن تا قرار را ست كنيم. و به اطلاع بقيه اعضا برسونيم.
من كه ديگه قول نميدم ... رام دوره ،‌تونستم ميام نتونستم نميام ... بابامم تصادف اون دفعه رو انداخته گردن من و ميگه 12ميليون افت قيمت ماشين و 7 ميليون هزينه ي تعميرش رو بهم بدهكاري Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منتظرم نباشيد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ولي تونستم يه جور جيم ميشم ميام ...
من اتفاقا مي خواستم بگم يه جوري اعلام آمادگي كنيد آقا سبحان نفهمه تا دوباره قضاياي سري قبل تكرار نشه
شما قرار را نشنيده بگير
(10-10-2011 03:51 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]من اتفاقا مي خواستم بگم يه جوري اعلام آمادگي كنيد آقا سبحان نفهمه تا دوباره قضاياي سري قبل تكرار نشه
شما قرار را نشنيده بگير

اين شد يه چيزي ...Big Grin
من حتما میام.
از دوستانی که قصد همکاری و سرمایه گزاری در پروژه ها رو دارن خواهش می کنم حتما در این جلسه حضور داشته باشند. قصد دارم پروژه مهمی رو برای تصمیم گیری در این جلسه اعلام کنم و قطعا اولویت با دوستانی است که حضورا موفق به دیدارشون میشیم.
ممنون و موفقتر باشید
طبق معمول من هستم.
سبحان جان این بار بدون هیچ عذری سوار اتوبوس می شوی و ما باید زیارتت کنیم. البته نه به قیمت نگرانی مجدد ما.
SmileSmileSmile
منم میام ولی بازم مث سری گذشته از ساعت 2 با رئیس شرکت قراره تو نمایشگاه بچرخیم.
(10-10-2011 06:51 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]منم میام ولی بازم مث سری گذشته از ساعت 2 با رئیس شرکت قراره تو نمایشگاه بچرخیم.

مهدی جان هوا آفتابی است سایه ات بر سر ما باشد کافی است.SmileSmileSmile
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع