سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازدید گروهی از نمایشگاه - پنجمين جلسه حضوري
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سبحان جان چون دوستت دارم شوخی کردم.
آخ جون آقاي قربانيان هم مياد
زنگ تفريح:
يه دردودل يواشكي:
فردا كلاس دارم با اين موجودات پسر!! كاش به اونام مثل آقا سبحان وقتي يه چيزي مي گفتم بر مي خورد و ناراحت مي شدن!!!!!
تصميم گرفتم ضربتي درسشون بدم و اينبار باهاشون محكم برخورد كنم
(10-11-2011 06:11 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان جان چون دوستت دارم شوخی کردم.

نه بابا ناراحت نشدم ،‌ منو ناراحتي ؟؟؟؟؟‌
من شهاب سنگ از اسمون بياد رو سرم در حالي كه تو باتلاق گير كردم و از سمت ديگه هم گرگ هاي گرسنه به سمتم حمله كنند و مطمئن باشم ،‌ مذاب اتش فشان كه از روبه رو مياد من رو در بر ميگيره و جالب هم اينجاست كه از هزاران نفر ادمي كه دور و برم باشه هيچكي هم كمكم نكنه بازم ناراحت نميشم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(10-11-2011 06:35 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آخ جون آقاي قربانيان هم مياد
زنگ تفريح:
يه دردودل يواشكي:
فردا كلاس دارم با اين موجودات پسر!! كاش به اونام مثل آقا سبحان وقتي يه چيزي مي گفتم بر مي خورد و ناراحت مي شدن!!!!!

به به ... اينجوريه ديگه مريم خانوم ؟؟؟؟‌ Big Grin
ناراحتي اون ها از كم بودن وقت كلاس ( و متقابلا كم اذيت كردن استاد ) هست و ناراحتي من از نرسيدن به جلسه Big Grin
منتظريم ببينيم پس فردا خاطراتتون چجوريه Big GrinBig Grin
(10-11-2011 06:35 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آخ جون آقاي قربانيان هم مياد
زنگ تفريح:
يه دردودل يواشكي:
مریم خانم گل ممنونم . واقعا ممنونم.
خدایا هزاران بار شکر که یکی دیگر از عزیزان انجمن به هدفش رسید.(خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری )
- اولین روز کلاس شیرین است . به یک شرط:
آقا اجازه ؟ چه شرطی؟
- بشرط انکه خودت باشی.با تمام خصوصیات اخلاقی که داری.اگر لبخند داری لبخند بزن(نه لبخند تصنعی). اگر جدی هستی جدی (نه جدی تر) باش.
اعتماد بنفس و آرامش یک استاد را دانشجویان همان لحظه اول درک میکنند.مهربان و با عطوفت. فرقی بین دانشجوی پسر و دانشجوی دختر نیست.
دانشجویان خاطره روز اول کلاس و استادشان را تا آخر عمر بیاد خواهند داشت و هم چنین استاد .تلاش و هدف برای پستهای بالا در نهایت رئیس دانشکده و دانشگاه و وزارت باید باشد.(خواستم و توانستم. می خواهم و می توانم.)موفقتر باشی.
من هم همين حرف اقا هوشنگ رو ميزنم ،‌پسر و دختر كه فرق نداره مريم جان ؟ چرا پسرها رو اذيت ميكني؟‌ Big GrinBig Grin
حالا پسر ها يكم شيطون تر هستن Big Grin
آقاي قربانيان شما نبودي من توي يه تاپيك خاطرات روز اولمو گفتم
بديش همينه كه من نمي تونم اخم كنم دعوا كنم اخراج كنم
توي كلاس پسرها بعضيا هستن كه هدفشون فقط بهم ريختن كلاسه و بد مي شينن بد حرف مي زنن جالب اينه كه جواب من را هم بد مي دن و من بازم باهاشون مهربون بودم كه استاداي ديگه اين كارم را خوب ندونستن و گفتن نبايد با كسي كه نظم كلاس را بهم مي زنه خوب برخورد بشه بايد محكم باهاش رفتار كني.
دكتر سبحان كه روشهايي را تو تاپيك معرفي كرد در حد تيم ملي
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1008
زنگ تفريح:
يه دردودل يواشكي:

ما پسرا حق داریم بعضی از این استادهای خانوم(ببخشید با شما نیستم) رو اذیت کنیم.
امروز استاد فیزیکمون(که خانوم هستش) فیزیک درس میداد.انقدر تند تند جزوه میگفت که دیگه سرعت دست من داشت به سرعت CPU کامپیوتر می رسید.
برگشتم بهش گفتم استاد جلوی پاتونو نگاه کنید.بیچاره نگاه کرد گفت چیه مگه؟گفتم فکر کنید یه سرعت گیر روبروتونه و یکم آروم تر درس بدین.بدبخت قرمز شد نتونست حرفی بزنه.چون واقعا حق با من بود.

اتفاقا این بنده خداهم سال اول تدریسش هست.

بعدشم یه چیز دیگه هم که هست(از باب مزاح میگم) به شما فعلا میگن جوجه استاد و به ماهم که چون ترم اولی هستیم میگن جوجه دانشجو.تا یکم بیایم جا بیافتیم همه چی حل میشه.
(10-11-2011 06:59 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقاي قربانيان شما نبودي من توي يه تاپيك خاطرات روز اولمو گفتم
بديش همينه كه من نمي تونم اخم كنم دعوا كنم اخراج كنم
توي كلاس پسرها بعضيا هستن كه هدفشون فقط بهم ريختن كلاسه و بد مي شينن بد حرف مي زنن جالب اينه كه جواب من را هم بد مي دن و من بازم باهاشون مهربون بودم كه استاداي ديگه اين كارم را خوب ندونستن و گفتن نبايد با كسي كه نظم كلاس را بهم مي زنه خوب برخورد بشه بايد محكم باهاش رفتار كني.
دكتر سبحان كه روشهايي را تو تاپيك معرفي كرد در حد تيم ملي

خودت باش با تمام خصوصیات اخلاقی که داری. در انجمن می نویسی . صادقانه می نویسی. مهربانانه می نویسی .
همه را شیفته اخلاق خود کرده ای.

خیلی از اساتید متاسفانه فکر میکنند با تغییر خصوصیات می توانند برنده باشند ولی بازنده اند.
موفقتر باشی.
ولي جدا از شوخي و طنز ( ما مريم خانوم رو دوست داريم باهاشون شوخي ميكنيم ) زمان حل كننده ي همه ي مشكلاته ،‌به قول اقا هوشنگ بسپارشون به كائنات ،‌چشم باز كني ميبيني هم خودت شدي استاد نمونه ( البته با لهجه اي متفاوت تر و موهايي سفيد تر ) و هم همه دانشجو هات دارن دكترا ميگيرن و شدن وزير و وكيل ( با عقلي كامل تر و شعوري بالا تر )

استادي تجربي ،‌ به علم و معرفت بستگي نداره . بايد تجربه كسب كني ...
خوب آقا مهدي وقتي شما تا استاد ساكت مي شه شروع مي كنيد به سرو صدا و تيكه انداختن و بهم ريختن كلاس اون بي چاره هم مجبور مي شه تند تند بگه شما وقت نفس كشيدن نداشته باشيد.
بعد ديگه شما دانشجو شدي ناسلامتي جزوه نويسي چيه!!!
اين همه وسايل ارتباطي مفيد مث ضبط كردن صدا از طريق گوشي البته يواشكي چون بعضي استادا حساسن
دانشجوهاي من گوشاشونو بگيرن:
تازه بذار صداي استاد ضبط بشه و بجاي نوشتن شيطوني كن!!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع