سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه های پولدراوردن نوجوانان در خانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام.10_004
من یک نوجوان 14 سالم به نظرتون چطوری میتونم پول دربیارم؟

به هرچی فکر میکنم میبینم نمیتونم شما راه نماییم کنید.من علاقه ی زیادی به مستقل بودن دارم.
(11-25-2013 10:59 PM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.10_004

به هرچی فکر میکنم میبینم نمیتونم شما راه نماییم کنید.من علاقه ی زیادی به مستقل بودن دارم.

سلام مرد بزرگ

تو بهترین سن ممکن واسه شروع هستی

ببین به نظر من الان بهترین کاری که می تونی در حق خودت بکنی اینه که یاد بگیری

شروع کن به مطالعه

برای شروع مستند راز رو ببین

کتاب تجسم خلاق ، پدر پولدار پدر بی پول رو بخون

مسائل روانشناسی فردی این انجمن رو بخون

اگر از الان شروع کنی وقتی به سن 20 22 رسیدی یعنی زمانی که دوستات فکر درس و دانشگان تو یه ثروتمند کاملی

امیدوارم ادامه بدی و علم ثروتمند شدن رو یاد بگیری
سلام دوست خوبم

به قول آقا مهیار الان بهترین فرصت برای مطالعه و یادگیری شماست اما چنانچه ذهنت درگیر برای کسب درآمد شده و علاقمندی تا در کنار مطالعه و تحصیل کار کنی میتونی:

1- کار با کامپیوتر مثل تایپ
2- کار هنری و دستی مثل طراحی و تهیه کارت پستال برای همکلاسیهات و فروش به اونها
3- قصه گویی برای کوچولوهایی که مادراشون وقت اینکارو ندارن
4- تدریس خصوصی برای همکلاسی ها

کارهای زیادی هست که با توجه به شرایط و خلاقیت خودت میتونی انجام بدی و درآمدشو سرمایه گذاری کنی مهم اینه که شروع کنی.

سعادتمند باشید
اول از همه مطالعه کن و راه زندگیتو درست پیدا کن ببین به چی علاقه داری از همین امروز بدون تا 17سالت شد دوست داره برای چه رشته ای درس بخونی، یا اصلا دوست داری بری دانشگاه یا نه .آدم های تنبل و تفکراتشون را از خودت دور کن همین دوستی های به ظاهر کوچیک با آدمهای منفی و تنبل می تونه در آیندت تاثیر بسیاری بگذاره .

از همین حالا دیدتو بزرگ کن کاری که همه بتونند انجام بدهند یا درآمد کمی داره یا اینکه باید توش بهترین بشی .اما کارهایی که همه نمی تونند انجام بدهند توش متوسط به بالا هم باشی درآمد خوبی داره مثال بزنم شما الان بروید دنبال تایپ کردن غیر از اینکه وقتتون الکی تلف بشه برای فردی به سن شما سودی نداره اما مثلا از همین الان برنامه نویسی تحت وب کار کنید یا یک نرم فزار را درش متخصص بشوید مثل فتوشاپ و.......کم کم می تونید در کنار تخصصی که دارید ایده هم اضافه کنید بعد دیگه پول خودش میاد .خیلی از وب مسترهای موفق از سن شما شروع کردند (البته کار با کتمپیوتر فقط یک مثال بود شما با مطالعه باید اول از همه راهتون را پیدا کنید)
(11-25-2013 11:10 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام مرد بزرگ

شروع کن به مطالعه

اگر از الان شروع کنی وقتی به سن 20 22 رسیدی یعنی زمانی که دوستات فکر درس و دانشگان تو یه ثروتمند کاملی

ممنون حتما به توصیه هاتون عمل میکنم
(11-25-2013 11:10 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام مرد بزرگ

شروع کن به مطالعه

بهترین راه برای موفقیت شما(در پیغام خصوصی هم عرض شد ).ممنون مهیار جان.
ممنونم از راهنمایی هاتون ولی من یه شرایطی دارم مثلا تقریبا همه ی اون کارایی رو که شما عزیزان گفتید بلدم ولی روم نمیشه.مثلا روم نمیشه کارت پستال بفروشم و .... ولی قبلا ها هم بهفروشگاه اینترنتی فکر کرده بودم و ادامش میدم تازه میخوام یه نشریه هم راه بندازم البته تو این کار پول نیست و من فقط برای رضای خدا اینکار رو میکنم
(11-27-2013 08:36 AM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از راهنمایی هاتون ولی من یه شرایطی دارم مثلا تقریبا همه ی اون کارایی رو که شما عزیزان گفتید بلدم ولی روم نمیشه.مثلا روم نمیشه کارت پستال بفروشم و .... ولی قبلا ها هم بهفروشگاه اینترنتی فکر کرده بودم و ادامش میدم تازه میخوام یه نشریه هم راه بندازم البته تو این کار پول نیست و من فقط برای رضای خدا اینکار رو میکنم

من نمی خواستم اصلا این کار هارو بهت پیشنهاد کنم چون اگه علم ثروتمندی رو یاد بگیری با کار های بزرگتری میتونی ثروتمند شی

ولی گفتی روم نمیشه

اگه روت نمیشه این کار هارو بکنی پس حتما انجامش بده

چون باید با ترست روبرو بشی و اون رو شکست بدی

با همین کار های کوچیک شروع کن به شکست ترس و کم رویی

اعتماد به نفست رو بالا ببر

این کم رویی و ترس اگه الان جلوتو بگیره همیشه میگیره

پس حتما باهاش روبرو شو و از بین ببرش

خدا موفقیت تورو می خواد که تو تو این انجمنی و موفقیت برای تو حتمی است مرد بزرگ
من از حرف مردم می ترسم.آخه تا دیدن یکی کار میکنه فکر میکنن پدرش مشکل داره یا مثلا خانوادش مشکلی داره یا.... برای همینه که میگم روم نمیشه ولی دوست دارم مستقل باشم
(11-27-2013 03:35 PM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]من از حرف مردم می ترسم.آخه تا دیدن یکی کار میکنه فکر میکنن پدرش مشکل داره یا مثلا خانوادش مشکلی داره یا.... برای همینه که میگم روم نمیشه ولی دوست دارم مستقل باشم

سلام دوست عزیز
یه چیزی رو دوس دارم برادرونه بهت بگم
خیلی قدر خودتو بدون،
حتما دیدی هم سن و سال های خودت چه دغدغه هایی دارن: ماشین بابا، پلی استیشن، دختر بازی Big Grin و حتی متاسفانه دود و ... Huh
اما تو چی؟
ذهنت خیلی از اونا جلوتره، حیفه این روحیه مردونه به خاطر خجالت نادیده گرفته بشه
پس از همین امروز خجالت رو بذار کنار و فقط شروع کن (هر کاری بود مهم نیست، فقط شروع کن) بدون شک چند سال دیگه میبینی که حداقل 10 سال از همسن و سال های خودت جلوتری...
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع