سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه های پولدراوردن نوجوانان در خانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
بله متاسفانه خیلی از جوونا در گیر دختر بازی شدن اگه فقط به توصیه های مقام معظم رهبری گوش بدن میتونن دوباره به راهشون برگردن
(11-27-2013 03:35 PM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]من از حرف مردم می ترسم.آخه تا دیدن یکی کار میکنه فکر میکنن پدرش مشکل داره یا مثلا خانوادش مشکلی داره یا.... برای همینه که میگم روم نمیشه ولی دوست دارم مستقل باشم

ببین عزیز دل من

یه چیز میگم بهش فکر کن

اگر تو امروز از حرف مردم بترسی و شروع نکنی پس همیشه میترسی میشی یه ادم معمولی مثل همونایی که در موردت حرف میزنن

ولی وقتی ترس رو بزاری کنار و کاری که تورو به موفقیت میرسونه انجام بدی 5 6 سال دیگه این ادما هیچ حرفی برای گفتن ندارن و همه حرفاشون رو پس میگیرن

این حرفها و ترس ها دیوار ذهنیه

حتما قسمت دیوار ذهنی انجمن رو مطالعه کن

اگر دیوار ذهنی ت رو از بین ببری دیگه هیچ چیزی جلودار تو نیست

با ترسات روبرو شو و شکستشون بده

زودتر و زودتر مطالعه رو شروع کن
دوست عزیز من وقتی 13-14 سالم بود یه گیم نت کوچیک داشتم! خیلی هم با سختی و بدون هیچ سرمایه ای تقریبا راه اندازیش کرده بودم! اما بعد از چند وقت زیر فشار خانواده و اطرافیان که ای داد و بیداد این به درست لطمه می زنه و اینا رهاش کردم! الان بعد از گذشت سالها از این قضیه حسرت میخورم که چرا این کار رو کردم! اگر تا الان یه سره ادامه داده بودم مطمئنم خیلی جلوتر بودم! خیلی!

شما اگه همین الان و قدم به قدم شروع کنی شک نکن تا ده سال دیگه و حتی کمتر تبدیل به یه میلیاردر واقعی میشی!
یه کار توپ پیدا کردم
من دقیقا در سن 14 سالگی ، از عکاسی ها و فتوکپی ها عکس سیاه و سفید می گرفتم می اوردم تو خونه اسکن می کردم و ترمیم و با فتوشاپ رنگی می کردم ، و پرینت می کردم می بردم تحویل می دادم ، درامد این کار عالی بود. از همین طریق اسکنر و پرینتر رنگی را اون زمان خریدم ، که اتفاقا اون زمان خیلی هم گرون بود

دقیقا همزمان با همین کار ، کار تایپ را هم انجام می دادم ، پایان نامه ها را از مغازه های تایپی می گرفتم و می اوردم خونه تایپ می کردم و تحویل می دادم ، صفحه ای 30 تومان برای تایپ و 12 تومان برای غلطگیری ، هیچ وقت یادم نمی ره دی:

تو سن 15 سالگی هم یک کارگاه چاپ سیلک راه انداختم و روزانه به راحتی 1000 تا نایلون تبلیغاتی چاپ می زدیم ، دونه ای 13 تومان (اینم هیچ وقت یادم نمی ره دی: )

اینها را گفتم که فکر نکنی 14 سال سن کمیه ، باید از همین حالاها شروع کنی ، البته فراموش نکن ، اولویت اصلی درس درس درس

موفق و پیروز باشی داداشی
ماشاالله چقدر پر کارید.
(11-28-2013 07:30 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]اینها را گفتم که فکر نکنی 14 سال سن کمیه ، باید از همین حالاها شروع کنی ، البته فراموش نکن ، اولویت اصلی درس درس درس

موفق و پیروز باشی داداشی

دقیقا با این حرف مهدی عزیزم موافقم

فکر نکن 14 سال سن کمیه

من و مهدی و امسال ما

مثلا وارن بافت

با اینکه تو سن 11 سالگی اولین سرمایه گذاریش رو انجام داد و الان نفر اول سرمایه گذاری تو دنیا و سومین ثروتمند دنیاس میگه خیلی دیر شروع کردم

کاش زودتر شروع میکردم!!!!!!!!!!

زودتر هدف هات رو انتخاب کن و شروع کن
(11-28-2013 06:45 PM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]یه کار توپ پیدا کردم

اگر اشکالی نداره توضیح میدی درباره کارتان؟
بعله هرچقدر زودتر شروع کنین ، دو برابر اون از هم سن و سالاتون جلو میفتین !!!!و زودتر به خوشبختی میرسین...
فقط کافیه نسبت به آیندت مسئولیت پذیر باشی چون هیچکسی نمی آد یه آینده میلیاردی رو ، روبروت بذاره ...
تو این انجمن خیلی گفته شده ( کار که عار نیست ) .
من خودم 15 سالمه . از مهرماه امسالم شروع کردم... خدمات کامپیوتری و اینترنتی ...
تو خونه و واسه آشناها و دوستان کار میکنم.
واسه قدم اول بد نبود .
تو هم چند روز به کارایی که میتونی بکنی . استعدادهایی که داری . فکر کن .
و یادت نره وظیفه اصلیت درس خوندنه ...
با آرزوی موفقیت ... ( موفق هستین موفق تر باشین )
16_002
(11-28-2013 06:45 PM)سرمایه گذار کوچک نوشته شده توسط: [ -> ]یه کار توپ پیدا کردم

ما هم مثل دوستان منتظر شنیدن کار توپنونیم !

بیشتر از این منتظرمون نذار 4yajuyo
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع