سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید وانت یا کار در کارگاه جوشکاری؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان گرامی

اول از خودم بگم مدرک تحصیلیم دیپلم و 24 سال سن دارم و هیچ سرمایه ای هم ندارم! و جنوب استان فارس زندگی میکنم.

یک موقعیت شغلی برام پیش اومده در کارگاه جوشکاری درب و پنجره سازی با حقوق ماهانه 300! اما این مبلغ برای شروع هست
و همچنین میتونم وام بگیرم با سود 4% و یک وانت پیکان بخرم , قسط وام هم از 4 ماه بعد تحویل خودرو شروع میشه

واقعا پول لازمم باید کار کنم ولی نمیدونم چه کنم
به راهنماییتون احتیاج دارم
با وانت ميتوني كار كني؟
چقدر درآمد بهت ميده؟
اگه بتوني با وانت كار كني بهتره به نظرم.
جوشکاری آینده بهتری داره ، ولی وانت درامد در حال حاضر بیشتر ، یک وسیله هم پیدا می کنی

اگر هدف آیندت شغلی غیر از جوشکاری هست ، وانت را بخر
(11-21-2013 10:25 AM)محسن قلي زاده نوشته شده توسط: [ -> ]با وانت ميتوني كار كني؟
چقدر درآمد بهت ميده؟
اگه بتوني با وانت كار كني بهتره به نظرم.

از نظر سختی میتونم کار کنم یعنی قبلش تو کار بنایی بودم و از این بابت مشکلی نیست.
درامد ماهانه اگر زرنگ باشم بین 600 تا 700 برای اولش میشه کار کرد با کسر هزینه سوخت ماهانه و قسط ماشین ماهی 300 تا 350 برام میمونه
برو جوشکاری وانت هم بخر قبل رفتن سر کار صبحها و بعد از اومدن از سر کار رو وانت کار کن .اگر برات امکان نداره برو جوشکاری چون یک حرفه است و در آینده می تونی خیلی پیشرفت کنی .راه و روش تجارت آهن و ساخت سازه های آهنی را یاد بگیر در آینده خیلی برات می تونه مفید باشه
از دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم.

کارهایی که با وانت میشه انجام داد و درامد بیشتری داشته باشه چیه؟
کسانی که تجربه ای دارن برام مثال بزنم تا ان شالله تصمیمم رو بگیرم
به نظرم وانت رو بگیر و توی جوشکاری هم کار کن . کم کم سعی کن با ماشین خودت بارهای جوشکاری رو جابه جا کنی . با حقوق جوشکاریت قسط ماشین رو بده و درامد ماشین رو هم پس انداز کن .
هر دو رو انجام بده و سعی کن تو هر کاری هست بهترین باشی
با وانت میتونی تو پخش های مواد غذایی و دارویی و آتوبار و حمل بار کار کنی حتی بیمه هم میکنند توی اگهی روزنامه همشهری پیدا کن
(11-21-2013 08:18 PM)nader1095 نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم.

کارهایی که با وانت میشه انجام داد و درامد بیشتری داشته باشه چیه؟
کسانی که تجربه ای دارن برام مثال بزنم تا ان شالله تصمیمم رو بگیرم

فروش میوه و سبری درب منازل در محله ها
فروش میوه های فصلی با قیمت مناسب کنار خیابان یا جاده
جمع آوری و خرید ضایعات درب منازل
استخدام در شرکت های پخش و پخش مواد غذایی درب سوپر مارکت ها و ...
پخش نان خانگی
تولید و پخش ترشی و شوریجات
دادن تلفن به باربری ها و کلیه اصنافی که بار دارن و ... برای حمل بار
تهیه یا تولید جنسـی خاص و عرضه اون در بازارهای روز شهرهای اطراف
و ده ها کار دیگه که به تجربه شما بستگی داره

10_004
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع