سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - صدفی - 05-15-2012 06:01 PM

(04-14-2012 05:44 PM)صدفی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
من شهرزاد جلیلوند صدفی هستم 28 سالمه.متاهلم.لیسانس الکترونیک دارم.12 سال سابقه مدیریت انبار قطعات داشتم ولی جدیدا استعفا دادم و کارمو عوض کردم و یه دفتر سرویس مدرسه باز کردم که خدا روشکر خیلی راضیم.تصمیم دارم در آینده نزدیک یه دفتر بیمه هم بزنم .
خیلی خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم چون باعث موفقیت بیشترم در هر زمینه شد.برای همه دوستان خصوصا جناب کاظمی و همسرشون آرزوی موفقیت روز افزون دارم و مطمئنم به زودی همه این جمع رو در بالاترین نقطه موفقیت خواهم دید

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - goldmen - 05-16-2012 12:29 AM

(05-15-2012 06:01 PM)صدفی نوشته شده توسط:  
(04-14-2012 05:44 PM)صدفی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
من شهرزاد جلیلوند صدفی هستم 28 سالمه.متاهلم.لیسانس الکترونیک دارم.12 سال سابقه مدیریت انبار قطعات داشتم ولی جدیدا استعفا دادم و کارمو عوض کردم و یه دفتر سرویس مدرسه باز کردم که خدا روشکر خیلی راضیم.تصمیم دارم در آینده نزدیک یه دفتر بیمه هم بزنم .
خیلی خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم چون باعث موفقیت بیشترم در هر زمینه شد.برای همه دوستان خصوصا جناب کاظمی و همسرشون آرزوی موفقیت روز افزون دارم و مطمئنم به زودی همه این جمع رو در بالاترین نقطه موفقیت خواهم دید

خانم صدفي مگه از كي مديريت انبار رو برعهده داشتين كه12 سال سابقه كار دارين؟
دم شما حسابي گرم از 16 سالگي؟

دفتر سرويس مدرسه جريانش چي هست؟ امكاشن هست بيشتر توضيج بدين
مرسي

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - صدفی - 05-16-2012 01:11 PM

من زود دیپلم گرفتم تو فاصله ای هم که دانشگاه قبول شدم از طرف مدرسی واسم کار پیدا شد و رفتم سر کار
پیمانکار سرویس مدارس هستم 10 تا مدرسه رو بهشون راننده میدم واسه سرویس بچه ها
یه دفتر میخواد و تعدادی راننده نه بیمه میکنی نه باقی مزایا فقط راننده ها حقوق میگیرن بابت هر ماشین سرویس من شرکتو هنوز ثبت نکردم ولی تو فکرشم به زودی این کارو بکنی

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - navvab12 - 05-30-2012 07:06 PM

نواب؛ او یک قدرت طلب است، قدرت طلب مثبت، دوست دارد قدرتش را نثار اطرافیان و افراد قدرتمند تر از خود کند.بسیار نترس و ریسک پذیر. در تمام طول عمر با فکر و نظر خود رفتار کرده و همچنان خود رای و دارای استقلال فکری و رفتاری کامل است. تنهایی، سکوت، تفکر، مطالعه، تحلیل، بررسی و برنامه ریزی را دوست دارد. می داند که در چند سال آینده یعنی تا سن 24 سالگی یکی از میلیاردر های ایران و جهان است. افراد با افکار بزرگ را دوست دارد و به آن ها ارج می نهد. به هیچ سطحی رضایت نمی دهد و فقط افکار و ایده های فوق بزرگ او را به وجد می آورد و به کار وا می دارد. آقایان مقتدر،محکم، ثروتمند و با اعتماد بنفس بالا و خانم های با شخصیت، با اعتماد به نفس بالا و جذاب تحسین او را برمی انگیزانند و او به آن ها با تمام وجود ارج می نهد. می داند که موفق است و آمده کمک کند و این قدرت و حس درونی بی پایان و خدایی اش را نثار فکر وذهن پاک اعضای این انجمن کند. می داند که نیاز به کمک دارد. دوست دارد در چشم تمام افراد کمال طلب و شایسته که افکاری بزرگ در سر دارند نگاه کند و بگوید که دوست عزیز می توانی. به بازار نوین و آن لاین جهانی و همچنین تبادل اطلاعات به صورت جهانی و فراگیر و کمک به افراد با انگیزه و هدفمند علاقه دارد. هیچ عقیده ی علمی، مذهبی یا اجتماعی بر او تحمیل نمی شود و معمولا این مسائل را زیر سوال می برد. عشق، صداقت، کمال و قدرت را بدون فکر کردن می پذیرد. از زندگی و حس درونی اش لذت می برد.
ببخشید دوستان این اولین جایی بود که تونستم خودمو تا حدی معرفی کنم.
شما می توانید، شک نکنید. خودتان را در مسیر جذب ایده ها، افکار و افراد قرار دهید. به امید روزی که به تک تک شما ها با تمام وجودم افتخار کنم.
نویسندگان مورد ستایش من: برایان تریسی، آنتونی رابینز، ناپلئون هیل، مارک فیشر، امرسون، دکتر وین دایر،رابرت کیو ساکی و ماری شاویدر.
تیپ شخصیتی من: intj ( درون گرا، شمی، فکری، داوری کننده )
قطعا خیلی از شما ها با من تفاوت دارید، به این تفاوت احترام می گذارم.

در فرصت مناسب شروع به ارائه ی اطلاعات مفید و طبقه بندی شده درباره ی کار و فعالیت هایم می کنم.
فعلا در حال گذراندن امتحانات پایان ترم هستم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 05-30-2012 07:11 PM

نواب عزیز ورودت را به انجمن خودت تبریک عرض میکنم.
امیدوارم همیشه همین طور با انرژی به آینده امیدوار باشید و شاهد لحظات موفقیت شما باشیم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - amir_sky - 06-03-2012 02:44 AM

سلام دوستان
امیر هستم 23 ساله از جاسک معلم رسمی هستم با مدرک کاردانی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم.
تو رویاهام یه آدم میلیاردر هستم ... همیشه ماشینای روز دنیا رو سوارم ... ماشینایی که تو واقعیت حتی اسمشون رو هم بلد نیستم... و تو خیابونای شهرمون می چرخم سعی میکنم دوستای قدیمیم رو تحویل بگیرم و وقتی از کنارشون رد میشم معمولا براشون بوق میزنم و وقتی خیلی حالم خوب باشه براشون دست تکون میدم ... البته دستی هم به خیر هم دارم چندتا مدرسه و مسجد تو روستاهای محروم شهرم ساختم و .......
و اما تو واقعیت :
صبح ها به زور ساعت 7 بیدار میشم و تا صبحانه بخورم ساعت میشه ساعت 7:30 سوار موتورم میشم که جدیدا منبع اگزوزش ترکیده و یه صدا شبیه به صدای c 130 میده از کوچه های محلمون رد میشم و اگه تو راه بدشانسی نیارم و موتور عزیزم بنزین تموم نکنه ساعت 8 میرسم مدرسه ... یه وقت فکر نکنید یه معلم بی نظمم ... نهههههههه.... بعضی و قتا اینجوری میشه...Big Grin
راستش ایده های خوبی تو ذهن دارم البته بعضیاش خیلی بزرگه ... مثلا وقتی با دوستام یا همکارام در میون میذارم فقط میخندن و فک میکنن دارم شوخی میکنم ..... میدونین دوستان من چندتا مشکل بزرگ دارم که سد راهم شده یکی این که خیلی کم رو و خجالتی هستم ، و دومی اینکه اعتماد بنفسم خیلی پایینه ... وگرنه تو شهری که من هستم هنوز خیلی از مشاغل وجود نداره خیلی جا برای کار هست بخصوص اینکه جاسک یه شهر بندری و به سرعت در حال پیشرفت ... چند ماهه که تو این انجمن عضو شدم و خیلی چیزها از شما عزیزان یاد گرفتم و به آینده امیدوار شدم.... درام برنامه ریزی میکنم برای تحقق ایده های کوچکم (البته فعلا کوچک)
قربون همگی

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - alicpu - 06-03-2012 11:04 AM

منم به نوبه ی خودم ورود نواب را به این انجمن گرامی می دارم .
و منتظر اطلاعات بسیار خوب شما در زمینه فعالیت شما هستیم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 06-03-2012 02:56 PM

(06-03-2012 02:44 AM)amir_sky نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیر هستم 23 ساله از جاسک معلم رسمی هستم با مدرک کاردانی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم.
تو رویاهام یه آدم میلیاردر هستم ... همیشه ماشینای روز دنیا رو سوارم ... ماشینایی که تو واقعیت حتی اسمشون رو هم بلد نیستم... و تو خیابونای شهرمون می چرخم سعی میکنم دوستای قدیمیم رو تحویل بگیرم و وقتی از کنارشون رد میشم معمولا براشون بوق میزنم و وقتی خیلی حالم خوب باشه براشون دست تکون میدم ... البته دستی هم به خیر هم دارم چندتا مدرسه و مسجد تو روستاهای محروم شهرم ساختم و .......
و اما تو واقعیت :
صبح ها به زور ساعت 7 بیدار میشم و تا صبحانه بخورم ساعت میشه ساعت 7:30 سوار موتورم میشم که جدیدا منبع اگزوزش ترکیده و یه صدا شبیه به صدای c 130 میده از کوچه های محلمون رد میشم و اگه تو راه بدشانسی نیارم و موتور عزیزم بنزین تموم نکنه ساعت 8 میرسم مدرسه ... یه وقت فکر نکنید یه معلم بی نظمم ... نهههههههه.... بعضی و قتا اینجوری میشه...Big Grin
راستش ایده های خوبی تو ذهن دارم البته بعضیاش خیلی بزرگه ... مثلا وقتی با دوستام یا همکارام در میون میذارم فقط میخندن و فک میکنن دارم شوخی میکنم ..... میدونین دوستان من چندتا مشکل بزرگ دارم که سد راهم شده یکی این که خیلی کم رو و خجالتی هستم ، و دومی اینکه اعتماد بنفسم خیلی پایینه ... وگرنه تو شهری که من هستم هنوز خیلی از مشاغل وجود نداره خیلی جا برای کار هست بخصوص اینکه جاسک یه شهر بندری و به سرعت در حال پیشرفت ... چند ماهه که تو این انجمن عضو شدم و خیلی چیزها از شما عزیزان یاد گرفتم و به آینده امیدوار شدم.... درام برنامه ریزی میکنم برای تحقق ایده های کوچکم (البته فعلا کوچک)
قربون همگی

سلام امیر جان
ورودت را به انجمن خودت تبریک عرض میکنم و خوشحالم که از نقطه ای عزیز از کشورم، یک دوست به جمع ما اضافه شده است.
ما را در کنار خودت بدان که موفق ها منتظر یک یا علی(ع) ما هستند.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - pazhsazeh - 06-03-2012 06:54 PM

سلام احسان شکوری هستم 37 سالمه مدرک تحصیلیم فوق دیپلم هست بچه درس خونی نبودم ولی تو کار پشتکار خوبی دارم ،با اینکه تحصیلات اکادمیک ندارم ولی یکی از سخت ترین رشته هایی مهندسی عمران رو انتخاب کردم و مشغول بکار شدم ،الان شرکت سازه فضایی دارم از کارم بسیار راضی ام میلیاردر نیستم ولی وضع خوبی دارم و دارم سعی میکنم کارمو گسترش بدم .
امروز داشتم دنبال مقالات و ایده های تبلیغاتی میگشتم که خوشبختانه با این سایت آشنا شدم ،امیدوارم بتونم از مطالب دوستان چیزی یاد بگیرم و تجربیات خودم رو در اختیار دیگر عزیزان قرار بدم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 06-03-2012 07:27 PM

سلام جناب شکوری عزیز. ورودتان را به انجمن خودتان تبریک عرض میکنم.
خوشحالم که شما را با تجربیات عملی در کنار خود داریم و امیدوارم بتوانیم از تجربیات همدیگر استفاده کنیم.