ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه با 1000 تومان سرمایه گذاری، 40.000 تومان سودآوری ایجاد کنیم!
زمان کنونی: 04-20-2024, 07:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: yusefjahan
پاسخ: 8
بازدید: 3497

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-05-2013, 09:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2014 12:03 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
ROI یا برگشت سود به ازای سرمایه گذاری معیاری است که سرمایه گذاری‌ها در حوزه های مختلف با آن سنجیده می شوند. به عنوان مثال اگر شما در کسب و کاری 1000 تومان سرمایه گذاری کنید و از آن 2000 تومان سودآوری ایجاد کنید ROI این کسب و کار 2 می باشد. یعنی به ازای هر سرمایه گذاری در آن 2 برابر سود حاصل می شود. در صنعت تبلیغات معیار ROIمطلبی برای مقایسه شیوه های مختلف تبلیغات استفاده می شود، به عنوان مثال ROI چاپ کاتالوگ 7 می باشد یعنی به ازای 1000 تومان هزینه در چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود شما می توانید 7000 تومان سودآوری حاصل کنید. حال اثر بخش ترین شیوه تبلیغات که بالاترین برگشت سرمایه را داشته باشد کدام است؟ جواب این است: ایمیل مارکتینگ! با ROI معادل 40 یعنی شما با 1000 تومان سرمایه گذاری روی ایمیل مارکتینگ می توانید 40.000 تومان سود برای کسب و کار خود ایجاد نمایید. در صورتیکه علاقمند می باشید در مورد ایمیل مارکتینگ بیشر بدانید توصیه می کنیم کتاب رایگانی که توسط مجموعه کارزار منتشر گردیده است را دانلود کرده و مطالعه نمایید. البته فکر کنم قبلا برای شما دوستان قرار داده بودم ولی تکرار ضرری ندارد.نکته بعدی اینکه هزاران ایمیل فعال ایرانی رو نیز در تایپیک های خودم قرار دادم که میتونید دانلود کرده و فروش خوبی داشته باشید ... موفق باشید ادرس بانک ایمیلهای ایرانی و ........ کلیک کنید

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , seraj , orgeneral , bmj , سیدمهدی هاشمی , mostafa ghobadi , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی , محسن قلي زاده , لوبا , Mohsen1988 , majid91
11-05-2013, 03:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2013 03:34 PM، توسط bmj.)
ارسال: #2
RE: چگونه با 1000 تومان سرمایه گذاری، 40.000 تومان سودآوری ایجاد کنیم!
سلام اقای جلالوند
ازشما به خاطر اطلاعات بسیار مفید و ارزشمند که به رایگان در اختیار ما میگذارید کمال تشکر و قدردانی را دارم
پیشرفت و سعادت روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم
سلام اقای جلالوند
ازشما به خاطر اطلاعات بسیار مفید و ارزشمند که به رایگان در اختیار ما میگذارید کمال تشکر و قدردانی را دارم
پیشرفت و سعادت روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , Mohsen1988
11-05-2013, 03:52 PM
ارسال: #3
سلام دوست خوبم
هر چه دارم از بزرگی خداست و محبت بینهایت همه شما دوستان عزیز

موفق باشید و در پناه حق

با خودتان خوب تا کنید

روزگار شما را تا میکند

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , koruosh , Mohsen1988
11-06-2013, 03:13 PM
ارسال: #4
(11-05-2013 09:39 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  در صنعت تبلیغات معیار ROI برای مقایسه شیوه های مختلف تبلیغات استفاده می شود، به عنوان مثال ROI چاپ کاتالوگ 7 می باشد یعنی به ازای 1000 تومان هزینه در چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود شما می توانید 7000 تومان سودآوری حاصل کنید.
حال اثر بخش ترین شیوه تبلیغات که بالاترین برگشت سرمایه را داشته باشد کدام است؟
جواب این است: ایمیل مارکتینگ! با ROI معادل 40
یعنی شما با 1000 تومان سرمایه گذاری روی ایمیل مارکتینگ می توانید 40.000 تومان سود برای کسب و کار خود ایجاد نمایید.

یک بار این مطلب رو نقل قول کردم و گفتم که فاقد ارزش علمی و گمراه کننده است. منتها به جای پاسخ دادن منطقی کامنتم حذف شد.

در اینجا دو نکته رو قابل تذکر می دونم:

1. ROI در مورد رسانه های مختلف یک عدد ثابت و مشخصی نیست. بیان اینکه " ROI چاپ کاتالوگ 7 می باشد یعنی به ازای 1000 تومان هزینه در چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود شما می توانید 7000 تومان سودآوری حاصل کنید" غیر علمیه؛ چون بازگشت سرمایه به عوامل متعددی بستگی داره که در مورد هر کالا یا خدمت متفاوته. برای مثال اگه شما یک جنسی داری که بنا به هر دلیلی از فروشش سودی حاصل نمی شه، چاپ کاتالوگ این واقعیت رو تغییر نمی ده.

2. در مورد "اثر بخش ترین شیوه تبلیغات" هم که فرمودین ایمیل مارکتینگ اثربخش‌ترینه (ظاهرا 40 برابر!) مطلبتون گمراه کننده است. برای کسب و کارهای مختلف، نوع رسانه ای که پیام ما رو به مخاطبین ما برسونه و موثر باشه متفاوته. برای مثال مهم نیست شما چقدر تو ایمیل مارکتینگ سرمایه گذاری کنی، اگه مخاطب جنسی که می فروشی ایمیل استفاده نکنه سود که هیچی اصل سرمایه ات هم بر نمی گرده. مثلا نمی شه پوشک بزرگسالان رو از طریق ایمیل فروخت؛ چون افراد مسن جامعه ما که مخاطب این محصولن از ایمیل استفاده نمی کنن.

علاوه بر اینها، نکته دیگه ای که در مورد انتشار لیست ایمیل به نظرم می رسه اینه که ارسال اسپم به منظور فروش جنس نه تنها به لحاظ اخلاقی(نقض حریم خصوصی افراد) کار درستی نیست، موثر هم نیست. مهم ترین مشکلش اینه که نمی دونیم کسی که ایمیلش رو داریم اصلا جنس مارو لازم داره یا نه! مشکل دیگه اش هم غیر قابل اعتماد بودن این جور تبلیغاته.(البته شاید به درد فروش گردنبند ماه تولد بخوره!!)
به اعتقاد من، شما هم که لیست ایمیل های خلق الله رو بدون رضایت اونا منتشر می کنین، کار درستی نمی کنین.

ََAll secrets are visible. It's just most people don't pay attention to them.
 تشکر شده توسط: Mohsen1988
11-06-2013, 03:58 PM
ارسال: #5
(11-06-2013 03:13 PM)mr.khodadadeh نوشته شده توسط:  
(11-05-2013 09:39 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  در صنعت تبلیغات معیار ROI برای مقایسه شیوه های مختلف تبلیغات استفاده می شود، به عنوان مثال ROI چاپ کاتالوگ 7 می باشد یعنی به ازای 1000 تومان هزینه در چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود شما می توانید 7000 تومان سودآوری حاصل کنید.
حال اثر بخش ترین شیوه تبلیغات که بالاترین برگشت سرمایه را داشته باشد کدام است؟
جواب این است: ایمیل مارکتینگ! با ROI معادل 40
یعنی شما با 1000 تومان سرمایه گذاری روی ایمیل مارکتینگ می توانید 40.000 تومان سود برای کسب و کار خود ایجاد نمایید.

یک بار این مطلب رو نقل قول کردم و گفتم که فاقد ارزش علمی و گمراه کننده است. منتها به جای پاسخ دادن منطقی کامنتم حذف شد.

در اینجا دو نکته رو قابل تذکر می دونم:

1. ROI در مورد رسانه های مختلف یک عدد ثابت و مشخصی نیست. بیان اینکه " ROI چاپ کاتالوگ 7 می باشد یعنی به ازای 1000 تومان هزینه در چاپ کاتالوگ برای کسب و کار خود شما می توانید 7000 تومان سودآوری حاصل کنید" غیر علمیه؛ چون بازگشت سرمایه به عوامل متعددی بستگی داره که در مورد هر کالا یا خدمت متفاوته. برای مثال اگه شما یک جنسی داری که بنا به هر دلیلی از فروشش سودی حاصل نمی شه، چاپ کاتالوگ این واقعیت رو تغییر نمی ده.

2. در مورد "اثر بخش ترین شیوه تبلیغات" هم که فرمودین ایمیل مارکتینگ اثربخش‌ترینه (ظاهرا 40 برابر!) مطلبتون گمراه کننده است. برای کسب و کارهای مختلف، نوع رسانه ای که پیام ما رو به مخاطبین ما برسونه و موثر باشه متفاوته. برای مثال مهم نیست شما چقدر تو ایمیل مارکتینگ سرمایه گذاری کنی، اگه مخاطب جنسی که می فروشی ایمیل استفاده نکنه سود که هیچی اصل سرمایه ات هم بر نمی گرده. مثلا نمی شه پوشک بزرگسالان رو از طریق ایمیل فروخت؛ چون افراد مسن جامعه ما که مخاطب این محصولن از ایمیل استفاده نمی کنن.

علاوه بر اینها، نکته دیگه ای که در مورد انتشار لیست ایمیل به نظرم می رسه اینه که ارسال اسپم به منظور فروش جنس نه تنها به لحاظ اخلاقی(نقض حریم خصوصی افراد) کار درستی نیست، موثر هم نیست. مهم ترین مشکلش اینه که نمی دونیم کسی که ایمیلش رو داریم اصلا جنس مارو لازم داره یا نه! مشکل دیگه اش هم غیر قابل اعتماد بودن این جور تبلیغاته.(البته شاید به درد فروش گردنبند ماه تولد بخوره!!)
به اعتقاد من، شما هم که لیست ایمیل های خلق الله رو بدون رضایت اونا منتشر می کنین، کار درستی نمی کنین.
ROI چیست؟
مخفف عبارت Return of Investment
بازگشت سرمايه، در رابطه با تبليغات موتورهاي جستجو به ميزان فروش به نسبت آگهي هاي درج شده اطلاق مي شود.
ذکر چند نکته رو ضروری میبینم :
ROI برای یک کالا صدق نمیکند و همه نوع کالایی را در بر میگیرد.شاید بر فرض در چاپ کاتالوگ جواب ندهد (حرف شما) اما نشاندهنده نقض این سیستم نیست و حرف غیر منطقی است که چون یک مورد در یک فرمول جواب نداد بنابراین اصل مسئله منتفی است.
درخصوص مثلا پوشک بزرگسالان گفتید..دوست عزیز : ایمیل مارکتینگ برای کالاهای عمده استفاده میشود و نه فروش جنس تکی دوست عزیز.به فرض که بعضی افراد از ایمیل استفاده نمیکنند.درست.اما من نگفتم تمام کاربران جواب داده و یا جنسی فروخته میشود.بستگی به نوع تبلیغات ویورسی فرد ارسال کننده دارد.بنابراین تاثیر صدردصدی یک تاثیر غیر منطقی است دوست عزیز
نکته اخر اینکه هیچ کدام از ایمیل های تبلیغی که به ایمیل های ما ارسال میشود از من و شما اجازه نگرفته اند و روزانه برای ما هزاران ایمیل تبلیغاتی ارسال میشود و ...

احتمال میدهم شما از بازاریابی ویورسی و ایمیلی چیزی ندانید.اما نداستن شما و کمبود اطلاعات شما در این حوزه ، فکر نمیکنم ضعف این حوزه و بدردنخور بودن آنرا ثابت کند.به فرض از نظر شما غیر منطقی باشد نباید مستقیم اظهارنظر کنید.الجمدالله دوستانی که دانلود کرده اند و از من درخواست رمز کرده اند از بزرگان انجمن هستند و خیلی خوب فرق بین بد و خوب را میدانند....
خیلی حرفها باید مینوشتم ولی حیف که وقت یاری نمیکند....

با خودتان خوب تا کنید

روزگار شما را تا میکند

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: bmj , Mohsen1988
11-06-2013, 05:23 PM
ارسال: #6
اقاي جلالوند ايا تا به حال خود شما از اين سرويس ايميل ماركتينگ استفاده كرديد؟؟
روش بازخورد ان چگونه بوده است؟؟

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Mohsen1988
11-06-2013, 05:46 PM
ارسال: #7
(11-06-2013 03:58 PM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  ROI چیست؟
مخفف عبارت Return of Investment
بازگشت سرمايه، در رابطه با تبليغات موتورهاي جستجو به ميزان فروش به نسبت آگهي هاي درج شده اطلاق مي شود.
ذکر چند نکته رو ضروری میبینم :
ROI برای یک کالا صدق نمیکند و همه نوع کالایی را در بر میگیرد.شاید بر فرض در چاپ کاتالوگ جواب ندهد (حرف شما) اما نشاندهنده نقض این سیستم نیست و حرف غیر منطقی است که چون یک مورد در یک فرمول جواب نداد بنابراین اصل مسئله منتفی است.
درخصوص مثلا پوشک بزرگسالان گفتید..دوست عزیز : ایمیل مارکتینگ برای کالاهای عمده استفاده میشود و نه فروش جنس تکی دوست عزیز.به فرض که بعضی افراد از ایمیل استفاده نمیکنند.درست.اما من نگفتم تمام کاربران جواب داده و یا جنسی فروخته میشود.بستگی به نوع تبلیغات ویورسی فرد ارسال کننده دارد.بنابراین تاثیر صدردصدی یک تاثیر غیر منطقی است دوست عزیز
نکته اخر اینکه هیچ کدام از ایمیل های تبلیغی که به ایمیل های ما ارسال میشود از من و شما اجازه نگرفته اند و روزانه برای ما هزاران ایمیل تبلیغاتی ارسال میشود و ...

احتمال میدهم شما از بازاریابی ویورسی و ایمیلی چیزی ندانید.اما نداستن شما و کمبود اطلاعات شما در این حوزه ، فکر نمیکنم ضعف این حوزه و بدردنخور بودن آنرا ثابت کند.به فرض از نظر شما غیر منطقی باشد نباید مستقیم اظهارنظر کنید.الجمدالله دوستانی که دانلود کرده اند و از من درخواست رمز کرده اند از بزرگان انجمن هستند و خیلی خوب فرق بین بد و خوب را میدانند....
خیلی حرفها باید مینوشتم ولی حیف که وقت یاری نمیکند....

ببین جناب
بازگشت سرمایه موضوعی نیست که از قبل به صورت کاملا مشخص مقدارش معلوم باشه. غیر از سرمایه گذاری هایی که سود اونها تضمین شده، برگشت سرمایه یک موضوعیه که ممکنه اتفاق بیفته و ممکنه اتفاق نیفته(ممکنه ضرر کنیم) و حتا در مواردی که بازگشت سرمایه مثبته و سود می کنیم میزان دقیقش مشخص نیست. یعنی ما سرمایه گذاری می کنیم بعد از انجام فعالیت های مورد نظر سودی که حاصل شده رو با میزان سرمایه گذاری مقایسه می کنیم. حاصل این مقایسه میزان بازگشت سرمایه رو نشون می ده یعنی همون ROI.
نتیجه اینکه نمی شه همین جوری از پیش با قطعیت گفت سرمایه گذاری روی یک رسانه مثلا ایمیل 40 برابر سود در بر خواهد داشت.
این مهم ترین نکته بحث من بود.

و اما ایمیل مارکتینگ:
بر خلاف گفته شما ایمیل مارکتینگ اختصاص به عمده فروشی نداره. من فروش گردنبند ماه تولد رو به عنوان مزاح گفتم اما همین مورد نشون می ده که کالای تکی داره از طریق ایمیل فروخته می شه.
نه تنها با ایمیل مارکتینگ مخالف نیستم بلکه ازش استفاده هم می کنم.
(اینکه از کجای صحبت های من به درد نخور بودن ایمیل مارکتینگ رو استخراج کردین جای سواله)
منتها روشی که استفاده می شه مهمه. تنها برای کسایی ایمیل فرستاده بشه که اونا خودشون ایمیلشون رو در اختیار ما گذاشتن.
مثلا:
اگه همین انجمن تصمیم بگیره از طریق ایمیل یک سری اجناسی رو بفروشه (مثلا مطالب آموزشی در مورد کارافرینی)، اکه ایمیل بزنه به افرادی تو انجمن عضو شدن، احتمال فروشش خیلی بیشتره تا اینکه یک لیست رو همینجوری از یه سایتی دانلود کنه بدون هیچ اطلاعاتی برای همشون بفرسته.
حداقل مشخصه که افرادی که عضون به این مباحث علاقه دارن، انجمن رو می شناسن و ...
opt-in page یکی از ابتدایی ترین مسائل بازاریابی ایمیلیه که می شه گفت همه کسایی که این موضوع رو تدریس می کنن بهش اشاره می کنن. فلسفه وجودی شم همین رضایت مخاطبه که ایمیلی که براش می فرستیم از طرف یک غریبه نباشه. (علاوه بر بقیه مزایاش)

نکته بعدی:
اونی که شما بهش می گی "ایمیل تبلیغاتی" اسمش اسپمه!
ایمیل تبلیغاتی اونیه که کسی برای من بفرسته که من می شناسمش و خودم ایمیلمو بهش دادم منتها موضوعش تبلیغه. مثلا شرکتی که من ازش ای دی اس ال گرفتم برام ایمیل بزنه که بیا شارژ بخر یا اشتراکت رو تمدید کن یا مثلا آنتی ویروس اصل بخر یا ...
فرستادن اسپم تو خیلی از کشورها جرمه. اینجا جرم نیست ظاهرا.
منتها کاری کاملا غیر اخلاقیه. نقض حریم خصوصیه.
اینکه خیلی ها ازش استفاده می کنن نمی تونه توجیه گر خوبی باشه.

نکته آخر هم اینکه:
چرا نباید اظهار نظر کنم!؟
تو پیام خصوصی ای هم که برام فرستادین نوشته بودین بهتره سکوت کنم. چرا!؟

ََAll secrets are visible. It's just most people don't pay attention to them.
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , Mohsen1988
05-25-2014, 06:24 PM
ارسال: #8
من هیچ از این روش ها خوشم نمیاد البته با عرض پوزش از اساتید
گفتند هرچیزی که برای خودت نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید من خودم ایمیلم مملو از این پیام هاست به هیچکدوم هم اعتنا نمیکنم و کلا اعتقاد دارم خریدهای اینترنتی که به این صورت در ایران انجام میشه چون نظارت روش نیست مثل دزدیه جنس 5تومنی رو 15تومن غالب میکننو...
مهم نیست سودش چقدر باشه مزاحمت برای دیگران بهش نمیارزه
نمونش تبلیات پوپ گه رایج شده و حجم اینرنت و وقت مردم رو میگیره اصلا دزدی محضه شاید یکی نخواد براش تبلیغات بیاد! یه کلیک میکنی شیش تا صفحه حجیم تبلیغات باز میشه
یا سایت هایی که توی نتیجه جستجوی گوگل میاد و همش تبلیغات
این روش کسب و کارها فایده نداره باعث رونق کشور نمیشه بلکه ضربه میزنه هم به تجارت الکترونیک هم اعتمادی که مردم میتونن به این مدل خریدها داشته باشند
من میگم بهتره به سودکمتر قانع بود ولی رضایت جمع رو در نظر گرفت بهتره گاری بگنیم که سودش به دیگران و جامعه هم برسه اونموقع درآمد کسب و کار برکت میگیره و برکت چیزی نیست که با فرمول های حسابداری بشه حسابش کرد من خودم رشتم حسابداریه ولی خیلی وقت ها دیدم درآمد و سود از قوانین پیروی نمیکنه!
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , saharava
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 396 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 6,962 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 814 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 949 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,510 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,093 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,008 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,917 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,294 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,112 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 913 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,234 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,375 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 552 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,883 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,317 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,843 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,603 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟ smsyaran 6 1,603 06-03-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: raminnimar
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,447 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS