ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تسهيلات بانك كشاورزي براي خانوم‌ها
زمان کنونی: 04-25-2024, 01:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: هلنا
پاسخ: 11
بازدید: 31978

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-02-2011, 09:01 PM
ارسال: #1
طرح ايران

یکی از ضرورتهاي مهم زندگي زنان در جامعه ، آشنايي با خدمات متنوع بانكي و استفاده از تسهيلات آن است زيرا آشنايي كامل با اين خدمات و دسترسي آسان تر زنان به منابع اعتباري به معناي دسترسي كامل خانواده به رفاه بيشتر خواهد بود. تلاش بانك كشاورزي در اين سال ها اين بوده است كه تمام زنان شهري و روستايي ، به اين منابع دسترسي داشته و در فعاليتهاي اقتصادي سهيم و شريك باشند. يكي از اين خدمات طرح ایران است که با هدف گسترش اشتغال و ایجاد فرصت‌های شغلی لازم برای زنان،کمک به اقشار آسیب‌پذیر و فقرزدایی از جامعه زنان کشور ، آشنايی زنان شهری و روستایی با فعالیت‌های بانکی و تشویق آنها برای سپرده‌گذاری و پس‌انداز و به طور کلی بانك پذیر کردن آنان در قالب هاي زير طراحی شده است

ايران دخت :
کلية دختران مجرد بالاتر از 18 سال شهري و روستايي با افتتاح يك فقره حساب جاري بدون دسته چک به عضويت اين طرح درمي‌آيند و مي‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانكداري الكترونيك بانک کشاورزي و دريافت تسهيلات خريد کالاي اساسي از مزاياي خدمات بيمه اي عمر و حوادث نيز استفاده كنند .

دختران آفتاب :
کلية دختران مشغول به تحصيل در يکي از دانشگاه‌هاي معتبر کشور با افتتاح حساب جاري بدون دسته چک نزد شعب بانک کشاورزي به عضويت اين طرح درخواهند آمد. اين گروه مي‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانكداري الكترونيك بانک کشاورزي از تسهيلات کمک هزينه خريد لوازم تحصيلي و تسهيلات خريد کالاهاي اساسي با استفاده از مزاياي خدمات بيمه اي عمر و حوادث نيز استفاده كنند .

ايران بانو:
کليه زنان خانه‌دار ايران و خانم‌هاي سرپرست خانوار ، اعم از شهري و روستايي ، با افتتاح حساب جاري بدون دسته چک نزد شعب بانک به عضويت اين طرح در مي‌آيند و علاوه بر استفاده از خدمات بانكداري الكترونيك بانک کشاورزي، مي‌توانند از حساب آتيه ويژه ايران بانو، تسهيلات خريد کالاي اساسي و تسهيلات معيشتي با استفاده از مزاياي خدمات بيمه اي عمر حوادث، ابزار توليد و لوازم منزل استفاده كنند .

مهر ايران :
کليه زنان شاغل ، اعم از شهري و روستايي مي‌توانند با افتتاح حساب جاري بدون دسته چک نزد شعب بانک به عضويت اين طرح در‌آمده و مي‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانكداري الكترونيك بانک کشاورزي، از تسهيلات خريد خودرو و تسهيلات خريد کالاهاي اساسي با استفاده از مزاياي خدمات بيمه اي عمر، حوادث، ابزار توليد و لوازم منزل استفاده كنند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , کامیار کاظمی , Suma , toranj63 , pulaki , 3ObHaN , kimyya , mortezaon , مهدی گل محمدی , mjdehghani , hasan-f , سعید.کرمی , 369369 , mahdi5e , Artnus
10-02-2011, 09:05 PM
ارسال: #2
RE: تسهيلات بانك كشاورزي براي خانوم‌ها
خيلي طرح خوبيه. هر زمان كه حساب باز كنيد بعد از 6 ماه معادل ميانگين كاركرد حسابتان (نه بر اساس ميزان سرمايه تان) وام 4% به شما مي دهد. من 800ت تو حسابم داشتم ولي با حسابم كار مي كردم. امروز رفتم 6 ماه گذشته بود 4 ميليون وام كالا بهم مي دن با سود 4%
خانوم هاي انجمن حتما يه سري به اين بانك بزنن.
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , کامیار کاظمی , Suma , pulaki , 3ObHaN , kimyya , sajjad , مهدی گل محمدی , hasan-f , سعید.کرمی , Artnus
10-02-2011, 09:33 PM
ارسال: #3
ممنون از اطلاع رسانی بسیار خوبتان.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Suma , MARYAR , مهتاب , kimyya , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی
10-02-2011, 10:26 PM
ارسال: #4
میگم هرچی امکاناته واسه خانوماست نگید نیست Yosef.gif اخه تبعیض تا کی ؟؟؟ Yosef.gif

من فردا مهاجرت میکنم Yosef.gif

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , MARYAR , مهتاب , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , kimyya
10-02-2011, 10:35 PM
ارسال: #5
محمد جان حسادت کردی؟SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , مهتاب , Suma , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , kimyya
10-03-2011, 02:10 AM
ارسال: #6
نه استاد قربانیان عزیز شوخی یود Yosef.gif

اتفاقا به مادرم خواهرم خاله ها دختر خاله و همه خبر دادم

خوشحالم باز یک جایی به فکر خانوما بودن

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , kimyya , Artnus
10-03-2011, 02:46 AM
ارسال: #7
حالا این طرح خوبه ولی من بازم باهاش مخالفم .

اگه از روز اول ، مخصوصا تو کشور ما دست خانوم ها تو جیب اقایون نبود ، با این هوش که خانوم ها دارن ، 30 میلیاردر اول خانوم بودن .

این جور تسهیلات که به خانوم ها میدن به نظر من کمی ذهنشون رو تنبل میکنه .

البته وام خوبه ، ما اقایون بزور وام میگیریم با سود 18 درصد که با مشتقاتش به 30 درصد میرسه میریم یه پراید میخریم و کار میکنیم تا چند سال وام میدیم و بعد خرج ماشین و خونواده رو در میاریم .
اما دارن با 4 درصد سود وام خرید کالا میدن بعد قسطاش می افته گردن ما .

به جای این وام زدن کارگاه به خانوم ها بدن خیلی بهتره .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: Suma , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی
03-27-2012, 01:57 AM
ارسال: #8
(10-02-2011 09:05 PM)m_sh نوشته شده توسط:  خيلي طرح خوبيه. هر زمان كه حساب باز كنيد بعد از 6 ماه معادل ميانگين كاركرد حسابتان (نه بر اساس ميزان سرمايه تان) وام 4% به شما مي دهد. من 800ت تو حسابم داشتم ولي با حسابم كار مي كردم. امروز رفتم 6 ماه گذشته بود 4 ميليون وام كالا بهم مي دن با سود 4%
خانوم هاي انجمن حتما يه سري به اين بانك بزنن.

میشه لطفا دقیقتر بگین :

یعنی شما 6 ماه 800 هزار تومن توی حسابتون داشتین توی بانک کشاورزی بعد از 6 ماه درخواست وام دادین و قراره 4 میلیون تومن با سود 4 درصد بهتون بدن ؟ ( راستی نوع حسابتون رو هم بفرمایین ممنون میشم )
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , kimyya
03-27-2012, 10:31 AM
ارسال: #9
بانک کشاورزی روی طرح هایی هم که مربوط به بخش کشاورزی میشه وامهای خوبی میده . نمونش طرح آیزینیا

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , 369369 , kimyya
08-12-2012, 07:39 PM
ارسال: #10
با سلام
تورو خدا ببین!!! بد شانسی یعنی همین!!! من واسه مادرم همین حسابو باز کردم و 700 تومن گذاشتم تا بعد 6ماه 2میلیون وام بدن %، حالا که نوبت ما شده مسئول بانک میگه که اعتباراتمون تموم شده و فعلا وام نمی دیم!!!!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , kimyya
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  این قرعه کشی ها واقعیه ؟ saeed2890 1 288 07-27-2017 11:45 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  بانك ملي تا چند تراكنش به مشتري ميدهد markiw 5 1,252 04-01-2014 10:23 AM
آخرین ارسال: zamini
  ثبت‌نام صندوق مهررضا براي پرداخت وام اشتغال کدام بانک، کدام وام؟ :: برای ثبت نا بيلا بالا 7 5,388 05-16-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: bahador
  آدرس سامانه پرداخت اینترنتی کارت به کارت بانک ها کامیار کاظمی 1 2,249 05-01-2013 12:21 PM
آخرین ارسال: mahdi5e
  لیست کامل بانک ها و موسسات داری مجوز بانک مرکزی mallarme 3 1,529 04-14-2013 01:49 PM
آخرین ارسال: iran
  بانك رفاه براي بازنشستگان وام بدون سرمايه گذاري اختصاص داده است بيلا بالا 3 4,424 11-12-2012 07:27 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  حساب یارانه‌ها وثیقه وام زیر10میلیون تومان می‌شود shahrasebi 1 1,896 02-13-2012 10:22 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS