ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه بارشکست خوردم ول اینبارطوفانی شروع کردم.(پرورش ماهی)
زمان کنونی: 04-23-2024, 11:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یوسف خادم پیر
آخرین ارسال: a@p
پاسخ: 47
بازدید: 11066

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه بارشکست خوردم ول اینبارطوفانی شروع کردم.(پرورش ماهی)
10-03-2014, 11:54 AM
ارسال: #41
RE: یه بارشکست خوردم ول اینبارطوفانی شروع کردم.(پرورش ماهی)
(10-02-2014 02:14 PM)En-Hamed نوشته شده توسط:  اینجا هم مافیا نفوذ کرده متاسفانه
به 20 نفر پ.خ فرستادم دریغ از یک جواب!

سلام
بابا مافیا چیه
خیلی خیلی شرمنده اینو میگم ولی اگه یک بار از اول تمام این موضوع رو بخونی جواب این سوالاتی رو که نوشتی میگیری.ولی متاسفانه فکرنکنم خوانده باشیش.
..................................................................................
واسه این که بدونی شرایط پرورش کدوم ماهی رو دارید کافیه به اداره ی شیلات شهرتون(یاجهاد کشاورزی قسمت دام وطیور)اونجا کهندسانی هستندکه میتونند راهنمایتون کنند.اگه رفتی اونجا میتونی بگی سی دی آموزش پرورش ماهیرو هم بهم بده(اون موقع که من گرفتم رایگان بود.خیلی مفیده)
هزینه ها برای پرورش قزل آلا رو نمیدونم ولی اگه بخوای کپور پرورش بدی با درنظر گرفتن داشتن زمین باید35تا45 براش درنظر بگیری(6حوضه)
زمینم شرایط حاضی نمیخواد ولی باید آب داشته باشه ابش باید شرب باشه وجنس خاکش حدالمکان رسی یا ماسه ای باشه(بعضی ها آهک دارن که نمیشه)
واسه فروشش میتونی به میدون ماهی فروشا سربزنی یا با چند مغازه دار صحبت کنی.البته باید بگم که من وقتی که مشغول کار بودم رو استخرها هر هفته شاید 10نفرمیومدند واسه ماهی عمده وخرده میومدندمیخواستند باهاشون قرارداد ببندم.ولی من میخوام به عراق صادرکنم.

درخدمتم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: moreez
10-03-2014, 08:08 PM
ارسال: #42
سلام آقا یوسف
امیدوارم که تو سربازی بهتون خوش بگذره
منم مشتاق شدم که شرو کنم دنبالشو بگیرم و ادامه بدم چون هم زمینشو داریم و هم آبشو
واقعا ممنون که وقت گذاشتینو ازتجربه هاتون براما گفتینو راهنمایی کردین با اینکه چند قدم تا میلیاردر شدن فاصله ندارید
با آرزوی موفقیت برای شما و همه میلیاردر های آینده......................
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر
10-12-2014, 07:54 PM
ارسال: #43
سلام داش خوبی ؟ یه اس بهم بده کارت دارم منم شروع کردم در حال ساخت استخرم ! اس بده ز میزنم 09366250235
09-13-2015, 01:53 AM
ارسال: #44
سلام
من هم یه همچین ایده ای داشتم اما منطقه ای که برا این کار انتخاب کردم چهار مهال بود که از اونجا شروع کنم اما مردم اون منطقه به غریبه ها یا زمین نمیفروشن یا چند برابر میگن یکی من رو راهنمایی کنه
12-18-2016, 02:09 AM
ارسال: #45
(10-21-2013 01:50 AM)یوسف خادم پیر نوشته شده توسط:  با عرضسلام وخسته نباشید خدمت تمام 30وخورده ای(تاالان)هزارنفر که تواین انجمن عضو هستند.
بنده یکی دو ساله پیش یه مرغداری گوشتی با برادرم راه انداختیم ولی بدلایلی(چند بار نشدگاز وبیماری)ورشکست شدیم وتموم فقط زمینم موند وسلام.بعد ار یه 6ماهی بیکار نشستم وهمین طوری یه ایده ی پرورش ماهی گرم ابی به سرم زد.با خودم گفتم بی خیلال دوباره ورشکست میشم.چند وقت دیگه یه سفر به عراق داشتم(نوروز)گفتم که الان دارم سفر میکنم بزاریه تحقیقی در مورد این پرورش ماهی بکنم تو کردستان عراق.دیدم که ماهی تو عراق کم کم داره جای خودشو تو سبد غذایی عراقی ها باز میکنه وقتی رسیدم خونه در مورد بازار خود شهرمونم(مهاباد)تحقیق کردم ویه چند زنگی هم به اقوامم تو ترکیه زدم اوناهم گفتن که صادرات ماهی با کیفیت میثرفه و اینجا مشتری داره.(منظورم از این حرف هایی که زدم این بود که بدون درنظرگرفتن بازارمصرف دست به کاری نزنیم)
خلاصه کم کم دل گرم شدم وبه اداره ی کشاورزی وشیلات استان مراجعه کردم ودرمورد طرحم گفتم خوشبختانه موافقت کردن به دادن مجوز(خوششون آمده بودکه4ماه طول کشید واسه مجوزم در غیره این صورت حالاحالاهابایدبی خیلالش میشدم)
زمینم (تقریبا8800متره)که پشت باغ های روستای اگریقاش هست اگه بلد باشید.باصدورمجوز چاه وپرورش ماهی دست به کار شدم چون این پرورش ماهی گرم آبی هست بسیار راحت تر از پرورش ماهی سرد آبی هست.الانم 4استخره گلی بارو کش یه نوع پلاستیک مثل نایلونه هست آماده ی بهره برداری هست در مورد آب هم خوشبختانه تو اگریقاش هرجا 5متر چاه بزنی 2اینچ مداوم آب داریددرکل اگه حساب کنم هزینه ی کل چاه با حفاری استخر وهمچنین یه سوله ی بسیار کوچیک که بعدا با عایق کاری میشه سرد خونه وانبار وهزینه ی پمپ وتصفیه خونه ی کوچیک(شنی)ولوله کشی وعایق استخر ویه سری وسایل رایج دیگه ی شد 24ملیون تومن البته وام نگرفتم.الان شفارش تا تاریخ92/08/18این ماه سری اول بچه ماهی ها بیان .در ضمن ماهی ها کپور سفید هستند.در مورد ظرفیت هم باید بگم تا بهاراواسط بهار این سال ازیک استخرم استفاده میکن فقط برای مصرف شهر (نمیتونم هنوز در مورد ظرفیت به تن بگم اگه خدابخواد بهار به طور دقیق در مورد روند کارو سود ومقیاصش بگم)
ممنون که نوشته ی بالا رو خوندید.میخوام نظرتونموبدونم اگه شد دفعه ی بعد یه سری عکس میارم ببینید روندکاررو.وبهتون قول میدم اگه کارم گرفت بهار که هوا خوب شدادرس میدم هر عضو سایت که اومد مهاباد یه نهار تو پرورش ماهیم بهش قرض دارم.
ودر پایان میخواستم بگم هیچ کاری تا به دل دوسش نداری اگه پول هم توش بود دورش نرووتواین نوشته ی بالا که به این سادگی خوندیدتقریبا7ماه شب وروزبی خوابی کشیدم وفکرم توش بودکه حالا بهش رسیدم ودر مورد اون قضیه ی مرغ داری هم با اصرار برادرم شریک شدم واصلا علاقه ای بهش نداشتم وهیچ وقت بهش فکر نکردم که نتیجش شدورشکستگی.
با سپاس فراوان
12-18-2016, 02:14 AM
ارسال: #46
سلام خیلی عالی بود .من خیلی وقته که همین فکررو دارم اما نمی دونستم که چطوری شروع کنم و اصلا کسی نبود که ازش بپرسم ..اطلاعاتی جالبی بود .راستی من سقز هستم میتونم با شما یه مشاوره داشته باشم .09128509879اگر زحمتی نیست .
03-03-2017, 01:20 AM
ارسال: #47
(10-21-2013 01:50 AM)یوسف خادم پیر نوشته شده توسط:  با عرضسلام وخسته نباشید خدمت تمام 30وخورده ای(تاالان)هزارنفر که تواین انجمن عضو هستند.
بنده یکی دو ساله پیش یه مرغداری گوشتی با برادرم راه انداختیم ولی بدلایلی(چند بار نشدگاز وبیماری)ورشکست شدیم وتموم فقط زمینم موند وسلام.بعد ار یه 6ماهی بیکار نشستم وهمین طوری یه ایده ی پرورش ماهی گرم ابی به سرم زد.با خودم گفتم بی خیلال دوباره ورشکست میشم.چند وقت دیگه یه سفر به عراق داشتم(نوروز)گفتم که الان دارم سفر میکنم بزاریه تحقیقی در مورد این پرورش ماهی بکنم تو کردستان عراق.دیدم که ماهی تو عراق کم کم داره جای خودشو تو سبد غذایی عراقی ها باز میکنه وقتی رسیدم خونه در مورد بازار خود شهرمونم(مهاباد)تحقیق کردم ویه چند زنگی هم به اقوامم تو ترکیه زدم اوناهم گفتن که صادرات ماهی با کیفیت میثرفه و اینجا مشتری داره.(منظورم از این حرف هایی که زدم این بود که بدون درنظرگرفتن بازارمصرف دست به کاری نزنیم)
خلاصه کم کم دل گرم شدم وبه اداره ی کشاورزی وشیلات استان مراجعه کردم ودرمورد طرحم گفتم خوشبختانه موافقت کردن به دادن مجوز(خوششون آمده بودکه4ماه طول کشید واسه مجوزم در غیره این صورت حالاحالاهابایدبی خیلالش میشدم)
زمینم (تقریبا8800متره)که پشت باغ های روستای اگریقاش هست اگه بلد باشید.باصدورمجوز چاه وپرورش ماهی دست به کار شدم چون این پرورش ماهی گرم آبی هست بسیار راحت تر از پرورش ماهی سرد آبی هست.الانم 4استخره گلی بارو کش یه نوع پلاستیک مثل نایلونه هست آماده ی بهره برداری هست در مورد آب هم خوشبختانه تو اگریقاش هرجا 5متر چاه بزنی 2اینچ مداوم آب داریددرکل اگه حساب کنم هزینه ی کل چاه با حفاری استخر وهمچنین یه سوله ی بسیار کوچیک که بعدا با عایق کاری میشه سرد خونه وانبار وهزینه ی پمپ وتصفیه خونه ی کوچیک(شنی)ولوله کشی وعایق استخر ویه سری وسایل رایج دیگه ی شد 24ملیون تومن البته وام نگرفتم.الان شفارش تا تاریخ92/08/18این ماه سری اول بچه ماهی ها بیان .در ضمن ماهی ها کپور سفید هستند.در مورد ظرفیت هم باید بگم تا بهاراواسط بهار این سال ازیک استخرم استفاده میکن فقط برای مصرف شهر (نمیتونم هنوز در مورد ظرفیت به تن بگم اگه خدابخواد بهار به طور دقیق در مورد روند کارو سود ومقیاصش بگم)
ممنون که نوشته ی بالا رو خوندید.میخوام نظرتونموبدونم اگه شد دفعه ی بعد یه سری عکس میارم ببینید روندکاررو.وبهتون قول میدم اگه کارم گرفت بهار که هوا خوب شدادرس میدم هر عضو سایت که اومد مهاباد یه نهار تو پرورش ماهیم بهش قرض دارم.
ودر پایان میخواستم بگم هیچ کاری تا به دل دوسش نداری اگه پول هم توش بود دورش نرووتواین نوشته ی بالا که به این سادگی خوندیدتقریبا7ماه شب وروزبی خوابی کشیدم وفکرم توش بودکه حالا بهش رسیدم ودر مورد اون قضیه ی مرغ داری هم با اصرار برادرم شریک شدم واصلا علاقه ای بهش نداشتم وهیچ وقت بهش فکر نکردم که نتیجش شدورشکستگی.
با سپاس فراوان
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,826 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
Star با سرمایه 60الی70 تومن چیکارکنم که ماهی دوتومن درآمد داشته باشه؟ Amir@asd 2 1,296 10-31-2020 12:43 AM
آخرین ارسال: سعید م
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,307 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,230 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,233 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,023 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 90,197 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,195 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,500 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,715 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 797 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان حمید رضا غ 91 18,750 04-17-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: marjan.raad
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,134 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 21,609 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  هر روز شروع دوباره 214 0 672 12-23-2017 01:05 PM
آخرین ارسال: 214
  منم شروع کردم saeedhasanzadeh 0 819 11-27-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: saeedhasanzadeh
  میخوام شروع کنم(تولید زغال) anzan65 14 33,445 11-20-2017 01:35 PM
آخرین ارسال: Saeidre
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 14,144 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 41,671 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,203 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS