ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: maryam_f123
پاسخ: 107
بازدید: 25703

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
10-01-2014, 06:29 PM
ارسال: #101
RE: آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری
با درود و خسته نباشید خدمت استاد رضایی عزیز
من خودم تا بحال بجز افراد ایرانی با کشور دیگری کار نکرده ام.ولی یکی از مشخصه های ایرانیان کم کار، پر توقع ،شایعه ساز ،بی انگیزه و همیشه منتظر معجزه با وجود بهره وری بسیار پایین میباشیم.البته این خصایص شامل همه افراد نیست.ولی در مقایسه با روحیه کار ژاپنی ها سویدی ها قابل مقایسه است.
و اگر بدین صورت است توصیه شما برای مدیریت این افراد چگونه است؟

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , pedram_1364
10-02-2014, 11:08 AM
ارسال: #102
سلام دوست عزیزم :

صحبت شما تا حدودی درسته ، البته تمام اموری که در سیستم سازی مخصوصاً ثبت وظایف و اموزش های اولیه به این دلیل است که افرادی که وارد فعالیت ما می شوند بفهمند چه کاری باید انجام دهند ، چگونه چیزی را به انجام برسانند ، مسئول بالادستی آنها کیست و از چه کسی باید حرف شنوی داشته باشند ، طریقه پوشش و گویش آنها چگونه باشد .

خب حالا هنر اولیه ما انتخاب افراد لایق و آماده آموزش از میان افراد بدرد ما نخور است ، این بر می گردد به اینکه هنر تشخیص و روانشناسی ما بالا باشد . ممکن است فردی ، انسان خوبی باشد ، اما بدرد سیستم کاری ما با تعاریفی که کرده اینم نخورد و یا بچه با جَنمی نباشد .
برای همین است که در تمام دنیا ، سازمانها و سیستم های موفق دائماً دنبال افراد با خصوصیت های بالا می گردند و سپس اصل دوم یعنی آموزش را مداوم انجام می دهند .

با این توضیحات معلوم می شود که اصل اول انتخاب درست و دوم آموزش مداوم است و بعد مدیریت افرادی که به کار خود وارد هستند راحت تر می شود .
در دوره ای از فعالیت گوگل ، آنها بدون هیچ مدیری به امور می پرداختند و وظایف افراد مشخص بود ،آما با مشکلات عدیده ای بر خورد می کردند می دانید چرا ، چون افراد گوگل همه متخصصینی هستند که کار خود را به بهترین شکل بلد هستند ، از آنها باید فقط کار فردی و تیمی خواست ، اما آنها در زمان مدیریت یکپارچه و یا منظم کردن امور به مشکل بر می خوردند و این شد که مدیران به گوگل بر گشتند و مسئول اجرای نظم در کارها شدند .

حالا واقعاً اگر افراد سیستم چنین افرادی بودند که ذکر کرده اید( کم کار، پر توقع ،شایعه ساز ،بی انگیزه و همیشه منتظر معجزه با وجود بهره وری بسیار پایین) باید چه کاری انجام داد ؟
این افراد به قول مایکل گربر اگر در راستای سیستم کار نکردند باید تعویض شوند ، شما فرصت آموزش و صرف هزینه برای افراد بی ثمر را ندارید . باید چرخ دنده های ماشین پولسازیتان درست بچرخد .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , MARYAR , alireza091111 , Delta.H , pedram_1364 , mardin-b , ali.s9169 , اَسکی , koruosh , Shadiii , m_farhadi
02-07-2015, 06:46 AM
ارسال: #103
سلام به همه دوستان عزیز انجمن
دوستانی که با هوش هستند و عمر عزیزشان را هوشمندانه سپری می کنند .

مدت زیادی از شروع تاپیک بسیار ارزشمند می گذرد و من پیانهای بسیاری از دوستان در یافت کرده ام که نشان از بازخورد خوب آن داشته است .
بگذریم از شیطنت بعضی از افراد نیز که مطالب رایگان این تاپیک را برای سود خویش بصورت ،app اندروید عرضه کردند که با پی گیری و شکایت ادمین عزیز رفع گردید .

در این وقت صبح آنچه میخواستم به عرض دوستان برسانم اینکه ، عزیزان برای موفقیت در هر کسب و کاری مدت زیادی مانند قدیما لازم نیست ، در عصر کنونی سرعت ثروتمندی و میلیاردر شدن به کمتر از شش ماه نیز رسیده است .
افرادی که به راز ثروت پی می برند ، کسانی هستند که به نتایج افراد موفق دیگر توجه می کنند و روشهای آنها را دنبال می کنند و با بهبود ، آنها را پیاده می کنند .

نیاز نیست از ابتدای مسیر هر چیزی را تجربه کنیم و نیاز نیست شما هر علمی را تولید کنید ، بلکه باید شگردها را بیابید .
این تاپیک به شما کمک می کند تا به مفاهیم و شگردهای جدید کسب و کار آشنا شوید .
مدلی از کسب و کار را برای ثروتمندی بر گزینید که در کمتر از چند ماه و یا سال ، یک فعالیت پر سود و قابل گسترش را داشته باشید .

و تمام این امور به خود شما بستگی دارد .دانستن ، انجام دادن ، رسیدن و چگونگی انجام این امور به اشتیاق شما بر می گردد.

ما به شما یاد دادیم که از کوچک شروع کنید و طبق الگوهای مشخصی توسعه پیدا کنیم .

برای نمونه من به مثال های زیادی اشاره کردم و مثال جدید روش ثروتمندی کسب و کار در سالهای پیش رو ، روش فرانچایز است.

یک شغل ساده ، لبنیات
مدل گسترش ، فرانچایز
نام لبنیات ، علیزاده
تعداد شعب ، فعلا هشتاد و هفت
برآورد درآمدی هر شعبه ، روزانه چهارصد هزار تومان
هزینه شروع ، حدود بیست میلیون
زمان رشد شعب ، شش ماه
سرعت رشد ، هر ماه پنج شعبه

دوستان به این نکته توجه کنید که واقعا ما کارهای بسیار تخصصی را مثال نمی زنیم ، بلکه روشهای توسعه سیستماتیک کسب و کار را از فعالیت های ساده مثال می زنیم .

امیدوارم فرصتی برای همراهی و در کنار عزیزان برای همفکری و طرح مطالب نوین فراهم شود .

با احترام و سپاس و دلتنگی برای همه دوستان نازنین ، وقت خوش و کسب و کارتان پر رونق و جیب هایتان پر از پول حلال .....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: seyed mehdi hashemi tayeb , اَسکی , hamid.h , alireza091111 , koruosh , mardin-b , ali.s9169 , Shadiii , m_farhadi
12-01-2015, 02:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2015 02:57 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #104
با سلام به همه دوستان

روزهای زیادی از بر پایی این پست می گذرد و دوستان زیادی را شاهد هشتم که توانسته اند تا ذهنیت ساخت کسب وکار هوشمند را در فعالیت هایشان ایجاد کنند .

در طی این مدت بنده هم چند کار انجام داده ام که عمده ترین آنها به ایجاد ماشین های پول ساز کسب وکار و سرمایه گذاری بر می گردد . و میزان درآمد مستمر من به طرز فوق العاده ای حتی در این رکود بازار افزایش یافته است .

کار دومی که انجام یافته نگارش دو کتاب در زمینه ساخت ماشین های پول سازی است

انشالله با کسب اجازه از مدیران ، بزودی لینک خرید کتاب نیز به اطلاع دوستان خواهد رسید
شما در این دو کتاب، با ساخت و زیر بنای فعالیت هایی که در قالب ماشین پول سازی می تواند برای شما درآمد 24 ساعته داشته باشد آشنا می شوید .

امیدوارم همه شما عزیزان ثروتمند ترین افراد ایران شوید .

تشکر شده توسط: mardin-b , business_nuts
12-01-2015, 08:50 AM
ارسال: #105
با درود فراوان به استاد رضایی عزیز
من استفاده های فراوانی از درسهای شما بردم.منتظر ارایه کتاب شما هستیم.
و مطمئنم مطالب مفید زیادی در آن وجود دارد.

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
04-09-2016, 12:35 PM
ارسال: #106
سلام

مدت زیادی از برپایی این تاپیک گذشته است و من هر وقت می خواهم در مورد سیستم سازی صحبتی کنم ، به یاد این تاپیک می افتم .
شاید به جرات بگویم در عالم کسب وکار ، هیچ تفکر کاملتری از سیستم سازی نیافته ام .

سیستم سازی روش خودکار کردن پروسه درآمد است و این ذهنیت جهان اولی هاست . ذهنیت ثروتمندان است. ذهنیت فوق میلیاردرهاست. ذهنیت افرادی است که در بند تخصص گرفتار نمانده اند .

جالب است که من در این مدت انواع روش های سیستم سازی را در نقاط مختلف سود ده از قبیل فضای بازار کسب وکار - سرمایه گذاری و تجارت الکترونیک اجرا کرده ام .
البته بسترهای دیگری را هم در کتاب سیستم سازی خودم مثال آورده ام که شما می توانید آنها را دنبال کنید .
الان به این باور عمیق رسیده ام که کارآفرینانی که می خواهند جهانی شوند باید سیستم سازی را یاد بگیرند .

شاید شماسوال کنید که سیستم سازی پر هزینه است ؟
البته تا حدودی درست می گوئید . سیستم سازی در بسیاری از نقاط هزینه دارد مانند تهیه اتوماسیون اداری، تهیه دستگاههای تولید، اجرای ابزارها خودکار و نرم افزارهای آنلاین.
اما نکته ای که هست ،احساس نیاز به داشتن این سیستم هاست. اگر سیستم نسازید به جایی نمی رسید .

سایتی که سیستم نباشد به مرداب گرفتار می شود و از بین می رود .
کارخانه ای که سیستم نشود از بین می ورد و همواره هم شما را درگیر می کند .
فروشگاهی که سیستم نباشد در هنگام اوج شما را به زیر می کشد !

چرا؟
چون بحث راه اندازی و تولید محصول و فروش یک طرف قضیه است و آن سوی قضیه مدیریت و پشتیبانی است .
شما نمی توانید بدون سیستم خودکار حجم زیادی از مشتریان را مدیریت و پشتیبانی کنید .

پس به فکر داشتن سیستم برای کسب وکارتان باشید .

موفق و موید باشید

تشکر شده توسط: business_nuts , mardin-b
06-26-2017, 03:12 AM
ارسال: #107
مرسی از ای تاپیک ه خوب .
ایده شات
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,715 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 947 08-04-2014 10:17 AM
آخرین ارسال: karafarin
  سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی 3ObHaN 50 7,198 06-11-2014 03:48 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,323 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,085 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  رابطه شغل با کار as98749874 3 641 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,492 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 962 03-17-2013 08:08 PM
  چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟ ahmad rezaee 24 5,382 03-16-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: ehsan21
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 494 01-27-2013 06:42 PM
  قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده سخنگوی دولت 112 19,482 12-01-2011 01:57 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS