ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

لطفا مستمند نباشيد!
زمان کنونی: 04-25-2024, 07:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: توانا
آخرین ارسال: Aseman
پاسخ: 9
بازدید: 1692

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا مستمند نباشيد!
09-08-2013, 07:00 PM
ارسال: #1
لطفا مستمند نباشيد!
راستش را بخواهيد بنده آنقدر تاپيك نيمه تمام دراين انجمن دارم كه نميخواستم به اين زودي تاپيك جديدي ايجاد نمايم چون به نظر من كيفيت هميشه بر كميت اولويت دارد اما چون موضوع اين تايپيك با بقيه كمي متفاوت خواهد بود ناگزير به ايجاد آن شدم تفاوتش را الان نميگويم چون ماها عادت داريم تا نماي كلي از موضوعي را فهميديم ديگر وارد جزئيات نمي شويم درحاليكه علم بيشتر به كليات مربوط ميشود ولي عمل اكثرا در جزئيات متجلي ميگردد بزرگان هم به لطايف الحيل خواسته اند به ما بگويند به عمل كار برآيد به سخنداني نيست
منتظر بحثهاي متفاوت در اين تاپيك ميمانيم...

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , zoofanoon , shirin91 , alma , safari-cht , سیدمهدی هاشمی , minoo , Delta.H , mfatemi64 , successfulman , yu3f , ahmad rezaee
09-09-2013, 11:51 PM
ارسال: #2
RE: لطفا مستمند نباشيد!
سپاس موضوع جذابی به نظر میرسه ....
راستش بیصبرانه منتظر بودم دوستان نظر بدن تا استفاده کنم اما مثل اینکه همه با همین مشکل دارن دست و پنجه نرم میکنن.....
بنابراین چیزی رو که به ذهنم میرسه عرض میکنم.
فکر میکنم فقر فرهنگی و نداشتن آگاهی در دنیای امروز بدترین شکل فقر و مستمندی است .البته مصادیق دیگه ای هم داره ولی مهمترینش از نظر من اینه.
یه شعرم برای اسم کاربری شما جناب توانا به ذهنم رسید که بی ارتباط به موضوع نیست....
توانا بود هر که دانا بود.....A00 (121)
 تشکر شده توسط: minoo , Elixir , توانا , successfulman , ahmad rezaee
09-13-2013, 05:54 PM
ارسال: #3
ممنون دوست عزيز كه براي تاپيكهاي من نظر ميذاري بقيه كه اصلا مارو بحساب نميارن!
درست ميفرماييد فقر فرهنگي و معرفتي بدترين نوع فقره ولي متاسفانه هيچكس گوشش بدهكار اين حرفها نيست!
بنده مدتي نيستم شايد بقول شما وقتي به سن بعثت رسيدم اومدم و يه سري زدم!
و بازهم تشكر ازينكه آخر پستتون بجاي سه نقطه پنج نقطه گذاشتين چون من به سه نقطه حساسيت دارم!
ونكته آخر اينكه من نه دانا هستم و نه توانا...!!
"تا بدانجا رسيددانش من
كه بدانم هنوز نادانم"

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: Elixir , minoo , successfulman , alma , shirin91
09-13-2013, 10:27 PM
ارسال: #4
(09-13-2013 05:54 PM)توانا نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزيز كه براي تاپيكهاي من نظر ميذاري بقيه كه اصلا مارو بحساب نميارن!
درست ميفرماييد فقر فرهنگي و معرفتي بدترين نوع فقره ولي متاسفانه هيچكس گوشش بدهكار اين حرفها نيست!
و بازهم تشكر ازينكه آخر پستتون بجاي سه نقطه پنج نقطه گذاشتين چون من به سه نقطه حساسيت دارم!
"تا بدانجا رسيددانش من
كه بدانم هنوز نادانم"

کاملا اشتباه فکر میکنید..شاید چون بعضی ها مثل خود من توی این موضوع سررشته ندارن چیزی نمیگن یا خیلی ها مثل خود من فکر میکنن شاید نظرشون یه جورایی اسپم باشه..

فقر فرهنگی رو متاسفانه اکثریت دارن و خوشبختانه اکثریت ندارن..
این جملم یعنی اینکه وقتی 3-4 نفر دارن توی راه پله یا سالن یه آپارتمان بلند صحبت میکنن چپ چپ نگاشون میکنم و میگم:نچ نچ نچ.. بی فرهنگا.
اما خیلی وقتا خودم این کارو میکنم..

استاد قهرمانی به دوتا نقطه حساسیت ندارید؟؟؟ .. .. ..

شکست نفسی ویژگی قلم به دستاس..
دقیقا زمانی که توی یه موضوعی به کمال میرسن میگن ما توی این موضوع هیچیم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: minoo , alma , توانا , ahmad rezaee , Divar
09-13-2013, 11:55 PM
ارسال: #5
(09-13-2013 05:54 PM)توانا نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزيز كه براي تاپيكهاي من نظر ميذاري بقيه كه اصلا مارو بحساب نميارن!
"تا بدانجا رسيددانش من
كه بدانم هنوز نادانم"

سپاس از لطف شما

من فکر میکنم همه منتظر بودیم شما ادامه بدید تا مسئله کمی روشنتر بشه.

در مورد جمله ی دوم شما شخصا برای اینکه این احساس آزار دهنده را از خودم دور کنم برای خودم وظایفی تعیین کردم وقتی صحبت از وظیفه است قضیه کمی متفاوته .وظیفه ی من دوست داشتن همه ی انسانها و موجوداته فارغ از نوع رفتار و کردار و طبیعت اونها یا وظیفه ی منه نسبت به هر موضوعی که نیاز به روشنگری داره در حد توانایی خودم هر چند ناچیز بپردازم .

ضمنابا فهمیدن این نکته شما بیشتر راه رو رفتین بنده که غریق جهل ابد الدهرم باید فکری به حال خودم کرده و به جای افاضه ی فضل کمی با سکوت آشتی کنم.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم
 تشکر شده توسط: توانا , ahmad rezaee , Elixir
09-14-2013, 12:29 AM
ارسال: #6
"تا بدانجا رسيددانش من
كه بدانم هنوز نادانم"
تا حالا به این موضوع فکر کردین اگه فردا صبح که از خواب بیدار شدیم یه میلیاردر بودیم آیا از نظر انسانیت هم با امروزمان فرقی داریم؟ آیا از بالا به بقیه نگاه میکنیم یا همچنان پا به پای بقیه جلو خواهیم رفت؟چگونه تصمیم میگیریم پولمون رو خرج کنیم؟
دوستانمان را به خاطر خواهیم داشت یا فراموششان میکنیم؟
 تشکر شده توسط: توانا , alma , ahmad rezaee , Elixir
09-14-2013, 01:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2013 01:16 AM، توسط توانا.)
ارسال: #7
باتشكر از همه عزيزان خوشحالم كه به همت دوستان اين بحث داغتر شده و سوالات و جوابها داره رد و بدل ميشه و من ميتونم با خيال راحت گوشه اي بشينم و چپقمو بكشم!
واما بعد چند نكته اي را بايد بعرض برسانم
1-هدف من از زدن اين تاپيك بيشتر طنز و مطايبه بوده وگرنه من نه داناي كل هستم و نه علامه دهر وتارسيدن به كمال مطلوب فرسنگها فاصله دارم بنابراين زياد وارد معقولات نميشم (ببخشيد اصلا حواسم نبود اينجا لطفا مستمند نباشيده نه از توانابپرسيد! حواس نميذاريد كه!)
2-ما اگر از فقر فرهنگي حرف ميزنيم منظور تعميم دادن آن به كل جامعه نيست و ماهم درحدي نيستيم كه بخواهيم از منظر يك محقق جامعه شناسي به تجزيه و تحليل دقيق و موشكافانه موضوع بپردازيم
3-درست است كه روشنگري و اطلاع رساني يك وظيفه شرعي و اخلاقي به حساب مياد اما عامل تشويق و پيگيري موضوع هم خواه ناخواه تاثير خودشو ميذاره چراكه مستمع صاحب سخن را برسركارآورداگرچه ما به گل و بلبل و غنچه نشكفته اش كاري نداريم!
4-و جواب سوال آخر اينكه شما اول كاري بكنيد كه مافردا صبح كه از خواب بيدار شديم ميلياردرشده باشيم آنوقت اگر خودمان را گم كرديم مارو به صلابه بكشيد قصاص قبل از جنايت كه نميكنند!

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: shirin91 , alma , ahmad rezaee , Elixir
09-14-2013, 01:48 AM
ارسال: #8
(09-14-2013 01:07 AM)توانا نوشته شده توسط:  باتشكر از همه عزيزان خوشحالم كه به همت دوستان اين بحث داغتر شده و سوالات و جوابها داره رد و بدل ميشه و من ميتونم با خيال راحت گوشه اي بشينم و چپقمو بكشم!
واما بعد چند نكته اي را بايد بعرض برسانم
1-هدف من از زدن اين تاپيك بيشتر طنز و مطايبه بوده وگرنه من نه داناي كل هستم و نه علامه دهر وتارسيدن به كمال مطلوب فرسنگها فاصله دارم بنابراين زياد وارد معقولات نميشم (ببخشيد اصلا حواسم نبود اينجا لطفا مستمند نباشيده نه از توانابپرسيد! حواس نميذاريد كه!)
2-ما اگر از فقر فرهنگي حرف ميزنيم منظور تعميم دادن آن به كل جامعه نيست و ماهم درحدي نيستيم كه بخواهيم از منظر يك محقق جامعه شناسي به تجزيه و تحليل دقيق و موشكافانه موضوع بپردازيم
3-درست است كه روشنگري و اطلاع رساني يك وظيفه شرعي و اخلاقي به حساب مياد اما عامل تشويق و پيگيري موضوع هم خواه ناخواه تاثير خودشو ميذاره چراكه مستمع صاحب سخن را برسركارآورداگرچه ما به گل و بلبل و غنچه نشكفته اش كاري نداريم!
4-و جواب سوال آخر اينكه شما اول كاري بكنيد كه مافردا صبح كه از خواب بيدار شديم ميلياردرشده باشيم آنوقت اگر خودمان را گم كرديم مارو به صلابه بكشيد قصاص قبل از جنايت كه نميكنند!
حق با شماست جناب توانای عزیز اما حاشا که ما چنین قدرتی داشته باشیم که اگر چنین قدرتی داشتیم قطعا اینجا نبودیوA00 (121)A00 (121)
 تشکر شده توسط: alma , Elixir , شهريار
09-14-2013, 12:05 PM
ارسال: #9
سلام دوستان عزیز
من فکر میکنم ما در دریافت عشق و احترام هم مستمندیم. بیایید کاری کنیم که دیگران ما رو دوست داشته باشند همین طور برعکس، به نقل از دیل کارنگی : انتقاد نکنید، محکوم نکنید، صادقانه و صمیمانه تحسین کنید، لبخند بزنید، شنونده خوبی باشید، از صمیم دل کاری کنید که طرف مقابلمان احساس مهم بودن بکند!
همین احساس مهم بودن، اگر تک تک ما در هر شغلی و کاری از عشق و احترام بهره مند بودیم از تبعیض طبقاتی و ... خبری نبود، همه شغل ها ارزش واقعی خودشون رو داشتند و دیگه بعضی کارها عار نبودند

«خدا با من است و مرا تنها نمی گذارد. خیلی عالی است!!»
 تشکر شده توسط: alma , ahmad rezaee , Elixir , shirin91 , شهريار
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور اعتماد کنم؟ (لطفا شرکت کنید) mohammadshamosi 18 5,773 08-03-2017 06:23 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  زندگی عجیب (دوستان لطفا شرکت کنید( mrghafoory 1 848 12-15-2014 12:00 PM
آخرین ارسال: هورداد
Heart لطفا همه شرکت کنید! Haavin 23 3,300 08-07-2013 05:28 PM
آخرین ارسال: پرنوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS