ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: ازشغل تون راضي هستين؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله 66.67% 6 66.67%
خير 33.33% 3 33.33%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

چگونه در مدت كوتاهي ميليونر شويد
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan92
آخرین ارسال: hojjat.a
پاسخ: 27
بازدید: 3541

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-02-2013, 04:34 PM
ارسال: #1
با سلام من ماهان هستم 33 سالمه.سوپرماركت دارم ووضعيت ماليم هم عاليه داراي انرژي زياد وفكري قوي هستم از همه مشاوره ميگيرم وبهترين گزينه ها رو پيگير ميشم .
من از اول زندگي تا سن20 سالگي دست به هيچ كار خاصي نزدمولي بعد از اون انواع كارها رو انجام دادمكه به ترتيب ميگم
1.تو شركت حفاري چاههاي عميق كار كردم تا كمك حفاري پيش رفتم ديدم حال نميده رهاش كردم
2.تو ظروف يكبار مصرف كار كردم
3.تو كارخونه كيك وكلوچه كار كردم ومسئول سالن پخت شدم چندتا فرمول جديد كيك وكلوچه سنتي ارائه دادم وحقوقم دوبرابر شد ولي ديدم اين كار هم حال نمي ده رهاش كردم
4.بعد تو عكاسي مشغول به كار شدم ومدت 3 سال كار كردم باآنكه هنوزم پاره وقت كار مي كنم ولي به خاطر مشكلاتي كه راي پدر خدابيامرزم افتاد مجبور شدم كارم رو رها كنم وبه نگهداري پدرم كه سكته كرده بود بپردازم.
5.يه مدت كه از پدرم پرستاري كردم تموم پولي كه داشتم صرف دوا ودرمن كردم تازه فهميدم فقير شدم دست به دامن همهشدم نامه براي نماينده وريس جمهور وقت نوشتم به بهزيستي مراجعه كردم تا بابا تحت پوشش ببرن ولي فايده نداشت
6.پس با خودم گفتم يه كار پاره وقت انجام بدم شبها نگهباني يه كارگاه رو قبول كردم وروزا ازساعت 12تا 6 تويه موبايل فروشي كار مي كردم وصبحها هم به پدرم رسيدگي ميكردمديگه آخره مشكلاتم بود مسير كارم تا خونه 20كيلومتر بود براي اينكه 1000تومان كرايه ندم مسير رفت وبرگشت رو با پاي پياده ميرفتم بعد از يه سال كه كار كردم تازه فهميدم راه رو اشتباه ميرم چون حقوقم100000تومان بيشتر نيست واون روصاحب كارم 5000تومتن 5000تومان ميداد مشكلات زيادي داشتم وبدتر از همه كه بابام فوت كردتازه فهميدم بدبخت تر از هميشه شدم مراسم بابام كه تموم شد خونه نشين شدم تا سه ماه كارم گريه وتنهايي شدتا اينكه يكي از دوستام به من حرفي زد كه باعث حركت شد گفت تو يه قهرماني كه مرده اي .دوست دارم دوباره متولد بشي.من در تاريخ 91.2.1 دوباره متولد شدم در وهله اول 2000000ميليون از دوستم قرض كردم ويه مغازه كه بافت قديمي داشت رو دوباره تعمير كردم شب وروز كاركردم تا مغازه شكل باحال ومرتبي به خود گرفت اندازه مغازه3.4 هستش .ولي پول نداشتم تا شروع به كار كنم يارونه رو كه گرفتم رفتم هندوانه گرفتم كيلوي 150تومان 300كيلو 45000تومان شد ظرف 2 روز فروختم شد 80000هزارتومان وبعد خربزه رو هم به مغازه اضافه كردم بعد گوجه وسيب زميني و....بعد ازيه ماه 40000هزار تومان تبديل به يه ميليون شد رفتم يه ترازوي ديجيتال 400000هزار توماني خريدم وكم كم در كنار ميوه نوشابه وكيك وكلوچه آوردم
بعد پسر خالم 2000000ميليون بهم دادكه قفسه وجواز و وسايل براي مغازه گرفتم تخچال خونه رو هم واسه مغازه آوردم شب وروز كار كردم ولي الان كه با شما صحبت مي كنم سرمايه 100000000ميلوني دارم كه روز به روز بر اين سرمايه اضافه ميشه الان ياد اون پياده روي هام مي افتم تازه ميدونم چه مشكلاتي رو سپري كردم فكر باز دارم

همیشه چیزی وجود دارد که بخاطرش شکر گذار باشیم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرشاد , jahanagahi , sir-mahyar , امیر مرادی فر , alireza091111 , mehdi62 , reza.sepehri , کامیار کاظمی , s_a , davaran , Elixir , Bahareh Ghaderi , Fela.Want , mir abbas , سعادت , yu3f , tondar12 , ali.abasi , مرتضی-تهران , 3ObHaN , مهرشاد میردائمی , REZA HAJISALIMI , orgeneral , محسن قلي زاده , seraj , ahmad rezaee , mbza11 , یک همراه سبز , mjdehghani , sahand_hb , habib tousi , amirctrl , فرهاد اندیمشک , zahran68 , KuroshOghab , tarfand , successfulman , zahra_r , nbpa , omidzare , esmailpour , مینو. , خاطره , مهدی گل محمدی , karaj , سهیلا , kave , saharava , yousefi66 , shahram77 , iran , soshiant , mahme , رضا علیزاده , hamid.h , کاردان , MHM , پریچهره , distance8 , mona-tabrizi , مرتضی کبیری , vahiddatcom , nira , choclate
09-02-2013, 05:37 PM
ارسال: #2
RE: چگونه در مدت كوتاهي ميليونر شويد
ماهان جان شما واقعا قابل افتخار هستی:

1- نگهداری از پدر بیمار.
2- ایمان و اعتقاد بر اینکه می توانی و می شود.

ایمان دارم در مدت کوتاهی چنان موفق خواهی شد که همه اطرافیانت متعجب خواهند شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , alireza091111 , s_a , Elixir , mahan92 , Fela.Want , mir abbas , yu3f , tondar12 , 3ObHaN , ahmad rezaee , habib tousi , فرهاد اندیمشک , tarfand , successfulman , zahra_r , مهدی گل محمدی , karaj , zoofanoon , سهیلا , iran , رضا علیزاده
09-02-2013, 06:23 PM
ارسال: #3
سلام استاد خوب وعزيزم از حسن اعتماد شما نسبت به بنده كمال تشكر را دارم شما دوسا داشتني هستيد

تشکر شده توسط: jahanagahi , Elixir , Fela.Want , 3ObHaN , successfulman
09-02-2013, 08:45 PM
ارسال: #4
يه روز كاريم اينطور آغاز مي شه
1.ساعت 6 مغازه رو باز مي كنم
2.ساعت كار مغازه از ساعت6صبح تا 11.5 شب يكسره ويك نفس.
3.جمعه ازساعت 12ظهر تا 7 عصر ماهيگيري با دوستام ميرم
4.در روز در حين كار 2 ساعت كتاب در مورد موفقيت مي خونم وتمام روز رو فيلم و سايت ها موفقيت رو مي بينم
5.تو مغازه سرعت عمل دارم در روز بين 150 تا 250 هزار تومان سود عايدم ميشه
6.دليل موفقيتم اين بوده كه سودم روبراي مغازم خرج كردم واين پولها يك دفع جمع شد وديدم يه عالمه پول دارم
7.با خوش رويي با مشتريم برخورد مي كنم ومحصولي كه عرضه مي كنم رو براي مشتري خوب توضيح مي دهم آدم پر حرفي نيستم
8.با شركتهاي كه كار مي كنم خوش قول هستم وبه خاطر اين اعتبار مي تونم محصولاتشان رو مدت دار بگيرم ودر قبال آون چك دو ماهه بدم
9.خستگي ناپذيرم به قله مي نگرم وبه موفقيت در آينده ولي به گذشتم هم سري مي زنم كه بدونم اين آسايش نتيجه دعاي پدري هست كه اكنون در كنارم نيست من يك درصد از سودم رو براي شادي روح پدرم خرج مي كنم چون مغازهاي كه در اون كار مي كنم از پدرم به من رسيده.
10.با خودم عهد كردم هر روز يه ايده وفكر جديد ارائه بدم روز 20دقيقه براي خودم جلسه ميذارم وتمام فكرامو توي دفتر يادداشت مي كنم
11.به خودم قول دادم 100آرزو كه به اون مي خوام برسم رو تو دفتر بنويسم ولي باور كنيد 22 تا بيشتر نشد كه به9 تاش رسيدم آرزو هاتون رو تو دفتر بنويسيد
ادامه داره......................................................

تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , jahanagahi , Fela.Want , mir abbas , yu3f , مرتضی-تهران , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , محسن قلي زاده , seraj , ahmad rezaee , دنیا1 , sahand_hb , habib tousi , amirctrl , فرهاد اندیمشک , zahran68 , zahra_r , خاطره , مهدی گل محمدی , سهیلا , iran , soshiant , mahme , MHM , پریچهره , nira , choclate
09-02-2013, 09:31 PM
ارسال: #5
ماهان جان بشما تبریک میگم.بعدا از ظهر تماس گرفتم که عرض کنم تا موفقیت نهائی فاصله چندانی نداری. متاسفانه گوشی را بر نداشتید.
موفق هستی , موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , Fela.Want , 3ObHaN , mahan92 , ahmad rezaee , habib tousi , فرهاد اندیمشک , zahra_r , مهدی گل محمدی , nira
09-02-2013, 10:05 PM
ارسال: #6
ماهان جان استان گلستان هستند. تماس گرفتند. فکر کردم حبیب طوسی عزیز است. بسیار پر انرژی و دوست داشتنی. گفتیم و خندیدیم.
ماهان جان : موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Fela.Want , 3ObHaN , mahan92 , ahmad rezaee , دنیا1 , Elixir , habib tousi , فرهاد اندیمشک , successfulman , مهدی گل محمدی
09-02-2013, 10:23 PM
ارسال: #7
منم به نوبه ی خودم تبریک می گم ماهان جان
تجربه به دست اومده و تجربه شما رو انسانی موفقتر می کنه
و روی سخنم با دوستانیه که می خوان در زمان کوتاه به همه چیز برسن:
تمام انسانهای موفق مسیری دشوار رو طی می کنن تا به موفقیت برسن این مسیر پر از شکست و پر از بیراهه هاست سعی کنیم با استفاده از تجربیات دوستان خوبمون کمتر شکست بخوریم
همه ی افراد موفق سختی ها داشتن
شب بیداری ها داشتن
کم خوابی ها داشتن
بخاطر رسیدن به هدفشون
شوق رسیدن اونا رو وادار می کنه که سخت کوش باشن
این افراد و امثالشون رو سر لوحه ی رفتار خودمون قرار بدیم
مسیر موفقیت آسون نیست دوستان
اونی موفق میشه که با شکست نا امید نشه و دوباره پاشه و بگه قوی تر شدم سختیا آماده ی جنگم ! بیا که این بار پشتتو به خاک می زنم

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , mahan92 , ahmad rezaee , Elixir , habib tousi , tarfand , iranboy , مهدی گل محمدی
09-02-2013, 10:34 PM
ارسال: #8
تبریک میگم
داستان زندگی شما برای هر کدام از ما درس زندگیست .
امیدوارم موفقتر باشید با اون قلب مهربون و پشتکارت.
موفقیت از ان شماست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Fela.Want , mahan92 , Elixir , zahra_r , مهدی گل محمدی
09-03-2013, 01:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2013 01:20 AM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #9
احسنت برش ما دوست گل و پر تلاش.....موفق باشید
احسنت برشما دوست گل و پر تلاش.....موفق باشید

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
 تشکر شده توسط: mahan92 , ahmad rezaee , jahanagahi , Elixir , iranboy
09-03-2013, 01:52 AM
ارسال: #10
عالی بود موفقتر باشی

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mahan92 , Fela.Want , ahmad rezaee , jahanagahi , Elixir , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اغذیه سرد و گرم در غرفه مترو farabanafsh 0 112 12-10-2022 03:51 PM
آخرین ارسال: farabanafsh
  چگونه یک سایت با پرداخت اینترنتی داشته باشم Saeedmelua 5 1,116 06-27-2022 08:55 PM
آخرین ارسال: mehrnoosh28
  فروش و. پخش محصولات روستا در تهران yunespc 9 2,654 07-30-2018 02:29 AM
آخرین ارسال: cactoos
  راهنمایی در مورد شروع کار شراکتی با مجموعه ای از افراد داوطلب mohammad_e 0 747 04-11-2018 10:16 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
  بسته بندی گل گاوزبون در منزل nagual65 0 1,088 01-02-2018 05:27 PM
آخرین ارسال: nagual65
  برای افزایش درآمد در آتلیه عکاسی چه ایده ای دارید ؟ avan 10 9,705 08-24-2017 04:20 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  همه چیز در مورد الوئه ورا Moya98 5 1,369 08-24-2017 03:07 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی sara_540 2 1,131 08-24-2017 11:09 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی amirnpe 5 8,701 08-24-2017 10:56 AM
  راهنمایی کنید در مورد یه کار خاص morteza1 2 1,258 08-24-2017 10:46 AM
  شغل مناسب در روستا yasin_e 11 22,781 06-25-2017 04:38 AM
آخرین ارسال: mesete60207
  لطفا منو در زمینه بومی سازی راهنمایی کنید علی سلیمانزاده 0 671 04-07-2017 04:50 PM
آخرین ارسال: علی سلیمانزاده
  درخواست راهنمایی در رابطه با بسته بندی سبزیجات شسته شده e.g_band 4 2,047 03-02-2017 10:40 PM
آخرین ارسال: sinap
  راهنمایی در مورد ف/ی/ل/ت/ر سازی aligoogle1 1 842 12-08-2016 11:52 AM
آخرین ارسال: aligoogle1
  راهنمایی در مورد بازاریابی تخم بلدرچین aligoogle1 0 1,258 12-06-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: aligoogle1
  مشارکت در مغازه Samim 0 386 10-23-2016 06:49 PM
آخرین ارسال: Samim
  راهنمایی در مورد زعفران mahdi6940 2 1,067 09-14-2016 12:58 PM
آخرین ارسال: yas06
  اطلاعات کامل در مورد کارگاه نبات سازی و شکر پنیر shanli 4 6,026 06-10-2016 06:20 PM
آخرین ارسال: h-blade
  نیاز به مشاوره در زمینه احداث سفره خانه moh3n6510 6 2,212 05-05-2016 07:16 PM
آخرین ارسال: aligoli
  مشاوره در خصوص راه اندازی یک تهیه غذا و یا رستوران yasweb 6 13,761 05-05-2016 07:13 PM
آخرین ارسال: aligoli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS