ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مهم‌ترین قانون پولد‌ار‌شدن را بیاموزید
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: REZA HAJISALIMI
آخرین ارسال: mahdi1360
پاسخ: 19
بازدید: 4553

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم‌ترین قانون پولد‌ار‌شدن را بیاموزید
10-06-2012, 11:35 AM
ارسال: #11
RE: مهم‌ترین قانون پولد‌ار‌شدن را بیاموزید
سلام خوب بود.ولی من هیچ کدام ازاین دو راه را انتخاب نمی کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , maxsoulfly
10-10-2012, 03:58 PM
ارسال: #12
سلام.
ممنون
البته که این گفته ها درسته اما برای ما که به شدت درگیر عادتهامون هستیم خیلی سخته که استارت کار رو بزنیم .
اما حتما میشه .
با امید به رزاق بودن خدا نه بنده خدا.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , jahanagahi , کامیار کاظمی , حامد , maxsoulfly
10-10-2012, 06:11 PM
ارسال: #13
ضمن تشکر از این دوست عزیز.لطفا این بخش را دوباره مطالعه فرمائید:

آیا فرق بین یك دارایی و بدهی را می‌دانید؟ یكی از دلایل پولدار نشدن مردم ندانستن تفاوت میان دارایی و بدهی است.از كار یك فرد پولدار، موجودی و دارایی متولد می‌شود اما مردم كم درآمد بدون این‌كه خودشان بدانند بدهی می‌آفرینند.اكنون با یك حساب سرانگشتی درباره زندگی خود و اطرافیان‌تان قضاوت كنید و بگویید ماهانه چقدر قسط پرداخت می‌كنید؟ اجاره خانه چطور؟ و... شما بدون این‌كه خودتان بدانید برای خود بدهی می‌تراشید قسط ماشین‌تان تمام نشده قسط مسكن شروع می‌شود. این یعنی از دست دادن فرصت‌ها، كار سخت و كوشش زیاد برای پیشرفت. در واقع چیزی كه شما اسمش را پیشرفت گذاشته‌اید اما با كمال احترام سخت در اشتباهید، شما به جای كسب دارایی به هزینه‌كردن مشغولید. با این برنامه ثابت و منظم هیچ راهی برای ریسك و سرمایه‌گذاری پیش‌روی‌تان قرار نمی‌گیرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , کامیار کاظمی , ast0300 , مــجــیــנ , sajjad , حامد , maxsoulfly , Mrs.Seyedi , mahdi5e , petro.shamim
01-18-2013, 03:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 03:07 PM، توسط omid.movafaghiat.)
ارسال: #14
درس‌هایی که من از نخستین شکست خود در کسب‌وکار آموختم برای من به وسیله ارزشمندی برای کسب موفقیت در کسب‌وکارهای آتی تبدیل شد و حالا من می‌خواهم شما را هم در درس‌هایی که آموختم شریک و سهیم کنم:
اولین توصیه من به شما این است که از فرصت‌های به دست آمده حداکثر بهره لازم را ببرید. اما مراقب باشید بعد از رسیدن به اوج قله موفقیت:
۱ – دچار خودشیفتگی نشوید و از تغییراتی که در بازار اتفاق می‌افتد غافل نمانید، زیرا کسب‌وکار پدیده‌ای سیال و بعضا ناپایدار است. به عبارت دیگر درهای کسب‌وکار همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد. حس اعتماد به نفس در کسب‌وکار ضامن موفقیت شماست، اما به خاطر داشته باشید که اعتماد‌به‌نفس افراطی ویرانگر و مشکل‌آفرین است، چون کسی که بیش از حد خود را دارای اعتماد به نفس بداند، دچار روحیه خودشیفتگی و تفرعن می‌شود و تحت تاثیر چنین روحیه‌ای چشم خود را به روی واقعیت‌هایی که در پیرامونش می‌گذرد می‌بندد و میل و علاقه به تجربه اندوزی و آموختن موضوعات جدید را از دست می‌دهد و این درست برعکس روحیه افرادی است که در حد متعارف از اعتماد به نفس برخوردارند. برتری دیگر افراد دارای اعتماد به نفس متعارف این است که ابایی از پرسیدن و یاد گرفتن چیزهایی که نمی‌دانند، ندارند حال آنکه افراد متفرعن و خودشیفته فاقد چنین خصلتی هستند.
۲ – تا می‌توانید از اشتباهات خود و دیگران درس بیاموزید. زیرا درس گرفتن از اشتباهات می‌تواند به حفظ و حراست کسب و کار شما از خطرات ناپیدایی که در کمین آن است کمک خواهد کرد. حساب دخل و خرج و بده و بستان‌های کسب و کار خود را به دقت و به طور مستمر کنترل کنید و به موضوع بیمه کسب و کار خود توجه ویژه نشان دهید.
مراقب باشید که به قول معروف همه تخم‌و‌مرغ‌های خود را در سبد یک مشتری نگذارید و با متنوع‌سازی طیف مشتریان، خطرهای بالقوه‌ای را که کسب و کار شما را مورد تهدید قرار می‌دهد، به حداقل ممکن کاهش دهید.
۳ – بازخوردهای به دست آمده از هر کاری را به دقت مورد ارزیابی قرار دهید و آنها را سرسری نگیرید. خود را بیش از حد درگیر امور روزمره کسب و کار خود نکنید تا دیگر وقتی برای رسیدگی به امور کلیدی و ارزیابی ریسک‌های احتمالی کسب و کارتان نداشته باشید.
۴ – مراقب باشید تا اعتماد به نفس افراطی که شما را به وادی خوش‌خیالی بیش از حد سوق خواهد داد، بر شما چیره نشود. به امید پولی که قرار است در آینده به دست شما برسد، دست به ولخرجی‌های بی‌مورد نزنید و مثلا مثل من اقدام به خرید اتومبیل‌های گران‌قیمت نکنید، بلکه اول پول را به دست آورید و سپس درباره چگونه خرج کردن آن تصمیم بگیرید و کلام آخر این که تا می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید و ریخت و پاش بی‌مورد نکنید.۵ – از بازخورد هر کار، چه شکست و چه موفقیت، به عنوان ابزاری برای تقویت حس اعتماد به نفس و ارتقای دانش شغلی خود استفاده کنید.
قانون چهارم: مسوولیت‌پذیر باشید
کارآفرینان بزرگ و موفق از اهمیت مسوولیت‌پذیری به خوبی آگاهی دارند و می‌دانند در اداره کسب و کار شخصی باید خود را با تمام وجود به انجام تعهداتی که بر عهده گرفته‌اند، متعهد بدانند و هیچ کاری را نیمه‌کاره به حال خود رها نکنند. در واقع قبول مسوولیت و تعهد‌پذیری از الزامات اولیه برای هر کارآفرین موفق یا کارآفرینی است که می‌خواهد موفق باشد. برای عمل به تعهدات و مسوولیت‌ها باید آنها را به درستی بشناسید و خود را مجهز و سازماندهی کنید.
به خاطر داشته باشید که اگر خود کارفرمای خود هستید توجه به نکات زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود:
زمانی که همه کارکنان دست از کار می‌کشند، شما باید همچنان سرگرم انجام کار یا حداقل در حال تفکر درباره کار و آینده کسب و کار خود باشید.
برای روزهایی که به مرخصی می‌روید، حقوق و دستمزدی برای خود در نظر نگیرید یا حداقل در سال‌هایی که کسب و کارتان هنوز مراحل تکوینی را می‌گذراند، از چنین سیاستی درباره خود پیروی کنید. بهره‌وری وقت خود را به طور مستمر افزایش داده و بهینه‌سازی کنید. همواره مترصد روبه‌رو شدن با ناملایمات و بدبیاری‌های پیش‌بینی نشده باشید و آنها را خوب مدیریت کنید تا وقفه‌ای در کسب و کار شما ایجاد نکند.
گناه ندانم‌کاری‌ها و بدبیاری‌های ناشی از اشتباهات شخصی خود را به گردن دیگران نیندازید و شجاعت اعتراف به اشتباهات را داشته باشید.

باید یادآور شوم که توصیه‌های من در خصوص ضرورت اهتمام شما در انجام کارها به معنی استراحت نکردن و به مرخصی نرفتن نیست، بلکه منظورم این است که یک کارآفرین باید مرخصی‌های خود را طوری برنامه‌ریزی و سازماندهی کند که در غیاب او وقفه‌ای در کسب و کارش ایجاد نشود.

این همان حس تعهد و مسوولیت‌پذیری است که منافع آن شامل حال کارمندان، مشتریان و همه کسانی که جزو گروه‌های ذی‌نفع کسب و کار شما محسوب می‌شوند، خواهد شد. به عبارت دیگر در زمانی که شما در مرخصی به سر می‌برید، هیچ یک از تعهداتی که قبلا پذیرفته‌اید نباید بر زمین بماند و به آن عمل نشود.
من اغلب از زبان بعضی کارآفرینان می‌شنوم که از کثرت کار گله و شکایت می‌کنند و می‌گویند وقت سرخاراندن ندارند و نمی‌توانند به مرخصی و استراحت بروند. البته این شکوه‌ها کاملا بجا و درست است. اما راه‌حل غلبه بر این مشکل انتخاب فعالیت‌هایی است که با خلق و خوی و سلیقه شما سازگاری داشته و شما بتوانید به آن شدیدا احساس علاقه و دلبستگی کنید. در آن صورت چنانچه ساعت‌های طولانی از اوقات خود را صرف صحبت و خلق ایده‌های جدید درباره آن فعالیت و مسائل مهم مرتبط با آن کنید، دیگر از کار خود احساس خستگی و دلزدگی نخواهید کرد. موضوع مهم دیگر در این ارتباط برقراری موازنه و تعادل میان کار و زندگی است، چون اگر میان کار و زندگی شما تعادل برقرار شود شما خواهید توانست وقت کافی به خانواده، دوستان، فعالیت‌های ورزشی و دیگر کارهای مورد علاقه خود اختصاص دهید. یعنی هم می‌توانید موقعیت خود را به عنوان یک Tycoon حفظ کنید و هم به زندگی شخص خود بپردازید. اما برای رسیدن به این هدف شما باید از قبل آمادگی جدی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق پیدا کنید و این آمادگی در سایه‌ سازماندهی و کسب مهارت‌های بالای ارتباطی به دست خواهد آمد.
نتیجه‌گیری: اگر می‌خواهید در جایگاه‌ یک tycoon قرار بگیرید، خود را برای سخت کار کردن و مرخصی و استراحت کمتری داشتن آماده سازید.
متناسب با نیازها و شرایط کسب و کار خود برنامه‌ریزی کنید تا فرصت لازم را هم برای کار و هم برای زندگی شخصی و تعطیلات خانوادگی داشته باشید و از هر دو مورد حداکثر لذت را ببرید.
باید به شما بگویم که قبول مسوولیت و رفتن زیر بار تعهدات در عین حال که کاری دشوار است، اما نقش مهمی در توانمندسازی شما دارد. زیرا زمانی که از عهده انجام تعهدی با موفقیت برمی‌آیید، نفس عمل به تعهدات به شما احساس قدرتمند شدن می‌دهد و به شما جرات می‌دهد تا در آینده تعهدات بزرگ‌تری را برعهده بگیرید.

درباره خط فکری من

اگردر سال ۱۹۹۸ با تمام وجود تصمیم به راه‌اندازی کسب‌و‌کار دیگری نگرفته بودم، اکنون امکان نوشتن کتابی که بازتابی از خط فکری من باشد، برایم وجود نداشت، زیرا دیگر حرفی برای گفتن با شما کارآفرینان نداشتم. تعهد جدی من به دوباره سرپا ایستادن سبب شد تا طی مدت شش سال کسب و کاری را به ارزش ۲۰۰ میلیون پوند به راه بیندازم. من در راه‌اندازی این کسب‌و‌کار جدید از صفر شروع کردم. اما احساس تعهد من به شروع دوباره کار به هیچ وجه به معنای کنار گذاشتن هرگونه تفریح و استراحت نبود. این بار سازماندهی موثر و کسب مهارت‌های ارتباطی به من امکان داد که میان کار و استراحت تعادل و توازن برقرار کنم.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas , sajjad.ghorbani , mahdi5e , ebrahim.ev , Mrs.Seyedi , ورجاوند
02-21-2013, 08:18 PM
ارسال: #15
ممنون بخاطر مطالب مفید و آموزندتون

خدایا متشکرم
هرروز من بهتر از دیروز من است
خدایا همیشه تو را سپاس میگویم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas
04-27-2013, 07:26 PM
ارسال: #16
واقعا" عالي بود.من هم شماره 2 رو قبول دارم

تاریخ تولدت مهم نیست تاریخ تبلورت تاریخ مهمه
اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و بجا بودنت مهمه
منطقه زندگیت مهم نیست منطق زندگیت مهمه
گذشته زندگیت مهم نیست امروزت مهمه که چه گذشته ای واسه فردات می سازی
 تشکر شده توسط: mir abbas , mahdi5e
06-29-2013, 07:15 PM
ارسال: #17
اگه هیچکدومو نداشته باشیم چی؟

خدایا سپاس از این همه محبت
دوستت دارم خدایا[/font]
07-28-2013, 06:59 PM
ارسال: #18
دومیه خوبه؟
08-28-2013, 03:33 PM
ارسال: #19
عالی بود خسته نباشید

خدا با من است
بی نیازم از همه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید MARYAR 157 36,426 12-20-2020 04:29 AM
آخرین ارسال: Lucifer_100
  چگونه درآمد کنونی خود را ۲ یا ۳ برابر کنیم؟ Amiraliamirali 3 1,865 07-22-2016 07:13 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  با این ۱۰ روش پول و ثروت را به سمت خود جذب کنید بيلا بالا 2 1,897 12-06-2015 04:10 AM
آخرین ارسال: سزار3
  پله اول مدیریت وب را دقیق ببینید هورداد 0 821 09-24-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: هورداد
  باورشما در مورد ثروتمند شدن چیست؟ اقاي ايـــده 10 2,818 09-05-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  آیا حاضریدبرای ثروتمند شدن بهای آن را بپردازید؟ mehdi098 0 1,049 01-23-2015 07:02 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  مطمئن ترین راه برای ثروتمند شدن bayani 1 1,554 09-12-2014 10:36 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  برای پولدار شدن چه کار باید کرد؟ صدفی 5 2,966 08-22-2014 02:32 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  چگونه سرمايه 20 ميليوني خود را 2 برابر کنيم؟! اقاي ايـــده 17 5,886 08-22-2014 12:46 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  چگونه كنجكاوی خودتان را تحریك می كنید...؟!! mallarme 4 1,371 07-08-2014 03:21 AM
آخرین ارسال: hemmat
Information تنها مهارت برای میلیارد شدن کافی نیست ! weblox 7 2,475 07-03-2014 01:47 PM
آخرین ارسال: weblox
  یادگیری چند کسب و کار برای میلیادر شدن ناصر صادقی 13 6,919 02-21-2014 04:14 PM
آخرین ارسال: ham_missyou
  10 توصیه مهم در کسب و کار از زبان تاجر بزرگ ایران مــجــیــנ 7 2,807 01-12-2014 10:17 PM
آخرین ارسال: davodmyar
  حقوق تان دریافتی تان را دو برابر کنید مهرشاد میردائمی 0 1,022 08-05-2013 07:08 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  چگونه مشکلات مالی خود را حل کنیم؟ mir abbas 10 2,740 07-09-2013 02:18 PM
آخرین ارسال: رضا فضلعلی
  مهم - خیلی مهم jahanagahi 10 2,325 04-21-2013 09:32 PM
آخرین ارسال: سودابه
  10 قانون اساسی!! Haavin 1 966 03-09-2013 05:24 PM
آخرین ارسال: hade6453
Shocked مطمئن ترین راه برای ثروتمند شدن ... Haavin 6 2,033 03-09-2013 05:18 PM
آخرین ارسال: hade6453
  قانون بخشش Delta.H 5 1,478 01-18-2013 01:19 PM
آخرین ارسال: بهداد
  هر چيزي را که مرتباً تمرين کنيد .... بيلا بالا 1 992 12-20-2012 09:17 AM
آخرین ارسال: soltan_sal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS