ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیک موفقیت . اگر بمن اعتماد داری 5
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
پاسخ: 240
بازدید: 43609

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک موفقیت . اگر بمن اعتماد داری 5
08-22-2013, 11:33 PM
ارسال: #11
RE: تایپیک موفقیت . اگر بمن اعتماد داری 5
اولین و مهمترین درس خواندن پست ای کاش است که در پست بالا نوشتم. این پست باعث می شود که تلنگری بر ما وارد شود برای اینکه از کوچکترین موقعیت برای موفقیت استفاده کنیم.
پست ای کاش را نوشته و تا مدتی مطالعه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: s_a , صدفی , Fela.Want , توانا , mir abbas , مهدی 1 , Elixir , sir-mahyar , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , bitumen , successfulman , مهدی گل محمدی , مرتضی الهی , maha.h , Bahareh Ghaderi , minoo , ahmad rezaee , سهیلا , افسون , پریچهره , alireza091111 , محسن دوستوندی , rezaya2938 , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , saeede93 , DelavarIQ76 , parsa_star
08-23-2013, 12:06 AM
ارسال: #12
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

برای شروع خواندن و ادامه مطالعه مطالب این تایپیک , تکرار جمله بالا پیش نیاز است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Fela.Want , توانا , صدفی , mir abbas , Elixir , sir-mahyar , s_a , iranboy , 3ObHaN , Divar , bitumen , مهدی گل محمدی , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , Bahareh Ghaderi , minoo , Mahboob , dara , سهیلا , ratanaz , mahdi5e , abolfazln , Tnia , saman. , افسون , پریچهره , alireza091111 , محسن دوستوندی , rezaya2938 , mostafa ghobadi , saeede93 , mohammad.m , parsa_star , poldar , amir_rezaee , mina1991 , جهانگیر
08-23-2013, 12:26 AM
ارسال: #13

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , توانا , Elixir , sir-mahyar , s_a , iranboy , 3ObHaN , bitumen , مهدی گل محمدی , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , minoo , saman. , alireza091111 , mostafa ghobadi , mohammad.m
08-23-2013, 12:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2013 12:48 AM، توسط توانا.)
ارسال: #14
وظيفه خود مي دانم كه بعنوان توپ جمع كن انجمن به عرض دوستان برسانم كه اين استاد قربانيان عزيزتر از جانم مرديست انباشته از تجارب بسيار ارزشمند با اندوخته علمي و عملي فراوان ودرعين حال انساني متواضع و خاكسار كه محالست كسي ايشان را از نزديك ببيند و مريدشان نگردد شنيدن كي بود مانند ديدن به دوستان عزيز مخصوصا جوانترها برادرانه توصيه ميكنم اگر خواهان موفقيت و بهروزي درتمامي زمينه هاي مادي و معنوي هستند درسهاي استاد را كه بي هيچ مبالغه اي چون گنج رايگان در اختيار همه ما جويندگان راه حقيقت قرار گرفته تلمذ نمايند و مرحله به مرحله تمرين و اجرا كنند ودرآخرنتيجه كاررا به خود خدا واگذارو بر ذات اقدس حضرت حق توكل نمايند وچنانچه يك در بينهايت نتيجه نگرفتند به جان استاد دعا و نفرينشان را نثار بنده حقير بفرمايند.
"خدايا چنان كن سرانجام كار،توخشنودباشي و مارستگار"

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صدفی , مهدی 1 , jahanagahi , mrs.abbasi , Elixir , کامیار کاظمی , sir-mahyar , s_a , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , bitumen , مهدی گل محمدی , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , Bahareh Ghaderi , minoo , mahdi5e , saman. , پریچهره , alireza091111 , افسون , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , saeede93 , tarfand , کاظم کاظمی , alan , abdolhossein , parsa_star , samiar afshari
08-23-2013, 01:12 AM
ارسال: #15
سلام
عرض ادب و احترام. استاد سراپا گوشیم.
 تشکر شده توسط: توانا , صدفی , Elixir , jahanagahi , iranboy , 3ObHaN , bitumen , minoo , Mahboob , mahdi5e , mostafa ghobadi
08-23-2013, 01:39 AM
ارسال: #16
فرق این انجمن با انجمن های دیگه وجود عزیزان و اساتیدی همچون استاد بزرگوارمون هوشنگ قربانیان هست.
ما الان یک ای کاش زندگی رو از بین بردیم اون هم غفلت نکردن و ثبت نام در این انجمن هست
پس بیایید بقیه ی ای کاش ها رو با استفاده از تجربیات استاد گرانقدر و راهبر انجمن به فراموشی بسپاریم

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
 تشکر شده توسط: صدفی , Elixir , jahanagahi , mardin-b , s_a , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , Divar , bitumen , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , minoo , Mahboob , سهیلا , mahdi5e , saman. , alireza091111 , محسن دوستوندی , saeede93 , tarfand , alan , parsa_star
08-23-2013, 07:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2013 07:24 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #17
تکرار این جمله :
خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری.

63 سال دارم و اسفند وارد 64 سالگی می شوم. 10_004(برای خودم فرفره هوا کردم.25r30wi25r30wi25r30wi)
هدفم شادی و موفقیت تک تک شماست.پس باید برای اثبات آن کاری انجام دهم. در حال حاضر باید دانسته ها و داشته هایم را در طبق اخلاص بگذارم.
به مسئله ای اعتقاد دارم و آن اینست که تغییرات زیادی را از نظر روحی و روانی در شما می بینم (البته از روی نوشته های شما) . شما واقعا معتاد پیدا کردن راه موفقیت هستید. من می توانم کمکتان کنم. لازمه اش بکار بردن این جمله است :

این آموزشها باید کوتاه و مفید باشد. هر روز تمرینات را با باور و ایمان کامل انجام دهید.
اعتقاد داشته باشید که از راه شگفت خدا موفقیت را در آغوش می کشید.
فعلا :
تکرار مکرر (ای کاش ) و تجسم بر روی تک تک آنان.
حس کنید در همان شرایط قرار دارید و بعد از آن خدای دوست داشتنیمان بشما مهلت دوباره میدهد.
باز هم بعد از چند سال می فرمائید: ای کاش...؟

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Fela.Want , کامیار کاظمی , Elixir , mardin-b , sir-mahyar , s_a , mir abbas , صدفی , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , توانا , Divar , bitumen , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , kiarash64 , Bahareh Ghaderi , minoo , ahmad rezaee , MR.shahin , سهیلا , mrfarmani , tondar12 , ratanaz , yousefi66 , mahdi5e , afsanehdeh2003 , افسون , پریچهره , alireza091111 , محسن دوستوندی , rezaya2938 , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , saeede93 , Arteen , DelavarIQ76 , کاظم کاظمی , alan , abdolhossein , parsa_star , koruosh , samiar afshari , mina1991
08-23-2013, 10:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2013 10:08 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #18
تا روز شنبه فقط مطالعه مطالب فوق و تمرین و تجسم است.

من به شما برای تغییر از راه شگفت خدا قول داده ام , پس عجله نکنید و به آرامی پیش یروید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: arash1367 , Elixir , Fela.Want , sir-mahyar , s_a , mir abbas , صدفی , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , توانا , Divar , bitumen , مهدی گل محمدی , successfulman , مرتضی الهی , maha.h , ratanaz , mahdi5e , makok , پریچهره , mostafa ghobadi , DelavarIQ76 , parsa_star , poldar , amir_rezaee , samiar afshari , mina1991
08-23-2013, 11:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2013 01:48 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #19
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.

وقتی به کلمه انرژی و شادی می رسید چنان لذتی از گفتن این دو کلمه پیدا میکنید که ناخودآگاه چهره شما بشاش و شاد و دوست داشتنی می شود.

پول بتنهائی باعث خوشبختی نمی شود ولی نداشتنش بتنهائی باعث بدبختی است.
ارامش توام با داشتن پول است که زندگی را شاداب میکند.
شما به راحتی می توانید به این دو برسید.
1- آنقدر این مطلب ایکاش را بخوانید که بتوانید بخودتان قول دهید که هیچگاه در آینده, ای کاش را تکرار نخواهید کرد.
2- من شروع کننده خوبی ........ را آنقدر تکرار کنید که اگر بخواهید وسط راه برگردید , نتوانید.
شما با تمرین این دو مورد باور بفرمائید نتیجه خواندن چند جلد کتاب و شرکت در چندین سیمنار پولی را گرفته اید.

امروز سر میز صبحانه با همسرم در مورد این سیمنارها صحبت میکردم. جمله ای را بیان کرد که متعجب نگاهش کردم.
فرمود:
بعضی از این اساتید وقتی برای مردم حرف میزنند دوست دارم ببینم در زندگی خانوادگی خود تا چه اندازه موفق بوده اند؟

فردی که در زندگی خانوادگی خود موفق نباشد , موفقیتش در جامعه پشیزی ارزش ندارد.(بزرگترین درس)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Elixir , Fela.Want , rad86 , mardin-b , sir-mahyar , s_a , mir abbas , صدفی , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , توانا , Divar , bitumen , مرتضی الهی , successfulman , maha.h , minoo , Mahboob , ahmad rezaee , dara , سهیلا , tondar12 , ratanaz , yousefi66 , mahdi5e , Tnia , afsanehdeh2003 , saman. , پریچهره , alireza091111 , افسون , rezaya2938 , حمید رضا غ , DelavarIQ76 , alan , rahim61 , abdolhossein , parsa_star , samiar afshari , mina1991
08-23-2013, 12:02 PM
ارسال: #20
باگفتن این جمله چنان بمب انرژی مثبتی در فضای خانه ما منفجر شد که آرزو کردم هزاران نفر حضور داشتند و ترکشهای آن به آنان هم اصابت میکرد.
فرمود:
من بتو افتخار میکنم.

چشمانم از شادی پر اشک شد.

==============================
ما چرا اینگونه نباشیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , Fela.Want , کامیار کاظمی , mardin-b , sir-mahyar , s_a , mir abbas , صدفی , iranboy , Delta.H , 3ObHaN , توانا , Divar , bitumen , poldar , مهدی گل محمدی , ceyton , مرتضی الهی , successfulman , maha.h , Mahboob , ahmad rezaee , dara , tondar12 , ratanaz , yousefi66 , mahdi5e , رضا علیزاده , saman. , پریچهره , افسون , soshiant , rezaya2938 , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , DelavarIQ76 , alan , parsa_star , koruosh , samiar afshari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقالات راز موفقیت rezadehghan 1 390 04-05-2018 11:02 AM
آخرین ارسال: rezadehghan
  نسخه پی بردن به راز موفقیت. خواستید نخوانید. jahanagahi 47 7,751 09-19-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: javidan
  راز موفقیت تو چیست؟! محسن دوستوندی 16 2,908 09-05-2015 06:59 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  اگر بمن اعتماد داری 7 jahanagahi 56 10,037 03-09-2015 08:24 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه رسیدن به شادی و موفقیت jahanagahi 2 693 02-20-2015 07:58 PM
  اگر بمن اعتماد داری 6 jahanagahi 19 3,228 06-22-2014 11:46 PM
  راز مردم داری دریانی های موفق .... mallarme 3 1,653 08-07-2013 02:27 PM
آخرین ارسال: mrs.abbasi
  راز موفقیت شرکت های خصوصی چیست؟ mallarme 0 1,075 07-14-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: mallarme
  10 سوء تعبیر از مفهوم (موفقیت) iranboy 0 849 06-10-2013 08:37 PM
آخرین ارسال: iranboy
  موفقیت با ذهن ناخودآگاه در خواب bitumen 1 1,090 05-17-2013 09:47 PM
آخرین ارسال: mallarme
  اسرار موفقیت در کارها را اینجا بخوانید MARYAR 2 1,065 05-04-2013 12:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  چهار قانون شادکامی و موفقیت: minoo 0 826 04-21-2013 09:16 PM
آخرین ارسال: minoo
  رازهای موفقیت از زبان الیور کان minoo 0 1,030 04-18-2013 07:20 PM
آخرین ارسال: minoo
  موفقیت 100% درزندگی saeed.abdollahi 3 1,410 03-03-2013 04:56 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  طرز تهیه غذایی بنام "موفقیت" saeed.abdollahi 3 1,360 02-12-2013 12:00 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  کلیدهای طلایی موفقیت soltan_sal 3 1,187 01-03-2013 02:50 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  راز های تصمیم گیری برای کسب موفقیت yu3f 24 3,266 01-03-2013 02:47 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  ۲۳ کد برای موفقیت مهدی گل محمدی 4 1,710 11-15-2012 10:53 PM
  چگونه زن بودن به موفقیت ما کمک می کند صدفی 3 1,170 11-15-2012 01:59 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  برای موفقیت تان، همسر خوب انتخاب کنید goldmen 7 1,539 09-10-2012 12:13 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS