ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
زمان کنونی: 04-25-2024, 10:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 57
بازدید: 17918

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
08-23-2013, 06:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-23-2013 06:32 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #31
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
(08-23-2013 11:12 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  اينكه گفتين نياز به مجوز ندارين، يعني خودتون اين نياز رو نديدين يا اگه تو مدرسه مستقر باشين ميتونين مجوز نگيرين؟
از نظر قانوني چطوره؟
حس ميكنم عصبي جواب ميدين، من قصدم واقن سؤال كردنه و گرفتن اطلاعات، همين.
راننده رو با ماشين ميگيرين يا نه ماشين دارين و راننده استخدام ميكنين؟
غير از اين كار، فعاليت اقتصادي ديگه اي دارين؟
شما با مدرسه طرف حسابين يا از والدين پول ميگيرين؟
تا حالا خداي نكرده اتفاق بدي نيفتاده براي بچه ها؟

من احتیاجی به مجوز ندارم چون تایید شده توسط مدیر و صاحب مدارس هستم ولی گفتم باید مجوز داشته باشید
افرادی که منو از نزدیک میشناسن میدونن من خیلی جدی هستم ولی به هیچ وجه عصبی نیستم
خیر راننده ماشین دار استخدام میکنم
مشاور چند شرکت هستم در زمینه انبارداری و انبارگردانی
مستقیم با والدین در ارتباط هستم البته یه خانمی هست که کمکم میکنه تو مدرسه
خیر خداروشکر اتفاقی نیوفتاده

(08-23-2013 11:36 AM)دنیا1 نوشته شده توسط:  سلام خانوم صدفی عزیز، تایپیک های شما و نظراتتون رو تا حدودی توی انجمن خوندم، از تلاش شما و تست کارهای جدید که انجام دادید بسیار خوشم اومد، و معتقدم خانم هایی مثل شما تو جامعه ما کمیابن و بسیار ارزشمند،
به عنوان یه خانم از شما سوالی دارم:
توان مدیریتی این طور مشاغل مردونه ای رو از کجا آوردید ذاتیست؟؟ یا مطالعه و پشت کار؟؟ چون قبول مدیریت یه خانم واسه بیشتر آقایون جامعه ما سخته و اوایل کار همه شاخ میشن واسه ادم.
با آرزوی موفقیت روز افزون شما
شادشاد باشید
دوست عزیزم ممنون از شما

به نظر من ذاتست کلا من روحیه نسبتا جدی ای دارم
البته محیط هم رو آدم تاثیر میزاره و آدمو میسازه
جدی بودن تو محیط های مردونه خصوصا اوایل کار واقعا لازمه
سعی کنید همیشه تو محل کار یه ابروتون بالا باشه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , سیدمهدی هاشمی , دنیا1 , s_a , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , مرتضی الهی
08-23-2013, 06:37 PM
ارسال: #32
RE: بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی
(08-23-2013 04:44 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  خانم صدفی عزیز خسته نباشید
1-دوست دارید چند تا فرزند داشته باشید؟اسم شونو چی میخوای بذارید؟
2-چرا شما اینهمه دوست داشتنی هستید؟(شما و همه خانم های عضو انجمن ابجی من هستید)
3-ماشین دلخواه تون چیه ؟
4-چه رنگی رو دوست دارید؟
5-در مورد کار بنده(سوپر مارکت) ی پیشنهاد بده.
6-بهترین جمله ایی که تا بحال خوندید و عمل کردید؟

اقا حبیب ممنون از شما

1.بچه دوست کلا نیستم ولی اگر خدایی نکرده یه زمان بخوام بچه دارم شم 2 تا دوست دارم 1 دختر و 1 پسر به اسمهای کوروش و هل آرا
2.شما واقعا لطف دارید با چشمهای زیبا و خوب خودتون بقیه رو میبینید
3.ماشین مورد علاقه ام در حال حاضر اف جی کروزر و نیسان قشقایی هست ولی موتور سنگین خیلی دوست دارم 250 به بالا
4.رنگ مرد علاق ام مشکی هست ولی از همه رنگ استفاده میکنم
5.فکر میکنم واستون پیغام خصوصی میدم
6.کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , s_a , sir-mahyar , jahanagahi , مهدی گل محمدی , مرتضی الهی , mohsenfa
08-23-2013, 08:22 PM
ارسال: #33
خانم صدفی نمیخوام دخالت کنم ولی چرا خدای ناکرده؟مگر بچه داری مانع پیشرفت هست؟خواهشا دوستان برای این سوال من اخطار در نظر نگیرن و بگذارن به سوال من جواب داه بشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , Delta.H , صدفی , habib tousi , s_a , jahanagahi , iranboy
08-23-2013, 10:10 PM
ارسال: #34
(08-23-2013 08:22 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  خانم صدفی نمیخوام دخالت کنم ولی چرا خدای ناکرده؟مگر بچه داری مانع پیشرفت هست؟خواهشا دوستان برای این سوال من اخطار در نظر نگیرن و بگذارن به سوال من جواب داه بشه.

نه خواهش میکنم
من کلا بچه دوست ندارم ربطی به پیشرفت نداره یه چیز کاملا شخصیه من حوصله صدای بچه و درگیریاشو ندارم

تشکر شده توسط: habib tousi , s_a , Elixir , 3ObHaN , sir-mahyar , iranboy , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , مرتضی الهی
08-24-2013, 02:14 AM
ارسال: #35
سلام خانم صدفی
دوست داشتنی بودین با این صندلی داغ دوست داشتنی تر شدین
واقعا ممنونم از جواب های سریع و دقیقتون، مخصوصا سریع!صندلی واقعا داغه
به نظرتون چه طور می شه یه خانم همسرش رو تو زمینه مثبت اندیشی و زندگی هدفمند با خودش همراه کنه؟
به نظرتون تو ایران مدیریت سلسله مراتبی موثرتره یا همراستا؟
به نظرتون کارهای سنگین تو احساسات و روحیه زنانه تاثیر گذاره؟
راستی خیلی خوشحالم که بالاخره یه خانمی پیدا کردم که مثل من قصد نداره بچه دار شه!هرچند دلایل ما متفاوته(من عاشق بچه ام) اما لااقل یکی هست که منو درک کنه!10_003

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Elixir , سیدمهدی هاشمی , صدفی , iranboy , مرتضی الهی , arxalix
08-24-2013, 11:58 AM
ارسال: #36
ممنون از پاسخگوييتون، شايد در آينده همكار شديمSmile

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: Elixir , صدفی , iranboy , مرتضی الهی
08-24-2013, 12:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-24-2013 12:27 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #37
(08-24-2013 02:14 AM)maral 777 نوشته شده توسط:  سلام خانم صدفی
دوست داشتنی بودین با این صندلی داغ دوست داشتنی تر شدین
واقعا ممنونم از جواب های سریع و دقیقتون، مخصوصا سریع!صندلی واقعا داغه
به نظرتون چه طور می شه یه خانم همسرش رو تو زمینه مثبت اندیشی و زندگی هدفمند با خودش همراه کنه؟
به نظرتون تو ایران مدیریت سلسله مراتبی موثرتره یا همراستا؟
به نظرتون کارهای سنگین تو احساسات و روحیه زنانه تاثیر گذاره؟
راستی خیلی خوشحالم که بالاخره یه خانمی پیدا کردم که مثل من قصد نداره بچه دار شه!هرچند دلایل ما متفاوته(من عاشق بچه ام) اما لااقل یکی هست که منو درک کنه!10_003

سلام عزیز دلم ممنونم از شما شما با چشم دلتون منو میبینید
1.با همسر خودتون مثل دوست صحبت کنید حس نکنید همسرتون هست
براش از مزیت کاری که میخوایید بکنید صحبت کنید
با دلیل و مدرک بهش بگید که کاری که میخوایید انجام بدید درسته
با خودتون به جلسات انجمن یا جلسه های روانشناسی یا همایش ها یا سمینارهایی که میروید ببرید
بگذارید در این محیط ها قرار بگیرد
با مهربانی با او برخورد کنید و در مورد مضرات منفی بافی با او صحبت کنید
کاری کنید اعتماد به نفسش بالا بره
در مورد همه کارهاتون باهاش مشورت کنید
2.به نظرم مراتبی رواج داره ولی من با هم راستا موافقم
3.نه به هیچ وجه محیط کاری آدم رو شخصیت آدم تاثیر نمیزاره پدر خدا بیامرزم میگفت آدم باید پشت در خونه مشکلات کارشو بزاره بیرونو بیاد

آره من تصمیم بچه دار شدن ندارم خصوصا تو ایران

(08-24-2013 11:58 AM)آقا محسن نوشته شده توسط:  ممنون از پاسخگوييتون، شايد در آينده همكار شديمSmile

خواهش میکنم
انشالله

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , iranboy , Elixir , maral 777 , s_a , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mir abbas , مرتضی الهی , tarfand
08-24-2013, 12:50 PM
ارسال: #38
درود بر بانوی پر تلاش انجمن سرکار خانم صدفی :

چند سوالی داشتم ممنون میشم جوابهاتون را بشنویم

1- هنگام شروع کار چگونه بین کار و خانواده مرز بندی می کنید ؟ اولویت اول را وظایف خانواده می گذارید یا کار ؟

2- انتهای افق پیشرفت کارتان را کجا می بینید ؟

3- آیا مرزی برای گسترش کارتان قائل هستید ؟

4- چگونه همسر می تواند در راه موفقیت خانمش کمک کند ؟

5- آیا دنیای کار ، اخلاقیات زنان را مردانه نمی کند ؟ آیا حس همسر بودن و مادر بودن را در آنها کمرنگ نمی کند ؟

6- اگر شما بخواهید چند وقت بخاطر کارتان از خانواده جدا شوید ، انتظارتان از همسرتان و خانواده چیست ؟

7- آیا استراتژی خاصی برای کسب و کارتان پیش بینی کرده اید ، مثلاً در مرحله ای کسب تان را رونق بیشتر کنید و یا تفویض اختیار کرده و به کسب و کار دیگری بپردازید ؟

8- رمز موفقیت خانمها را در چه می دانید ؟

سوالات را چون متاهل هستید ، خانوادگی پرسیدم ، امیدوارم روز بروز شاهد موفقیتهای روز افزون شما باشیم .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , iranboy , Elixir , s_a , مهدی گل محمدی , mardin-b , alireza091111 , صدفی , jahanagahi , mir abbas , مرتضی الهی
08-24-2013, 08:34 PM
ارسال: #39
(08-24-2013 12:50 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  درود بر بانوی پر تلاش انجمن سرکار خانم صدفی :
چند سوالی داشتم ممنون میشم جوابهاتون را بشنویم
1- هنگام شروع کار چگونه بین کار و خانواده مرز بندی می کنید ؟ اولویت اول را وظایف خانواده می گذارید یا کار ؟
2- انتهای افق پیشرفت کارتان را کجا می بینید ؟
3- آیا مرزی برای گسترش کارتان قائل هستید ؟
4- چگونه همسر می تواند در راه موفقیت خانمش کمک کند ؟
5- آیا دنیای کار ، اخلاقیات زنان را مردانه نمی کند ؟ آیا حس همسر بودن و مادر بودن را در آنها کمرنگ نمی کند ؟
6- اگر شما بخواهید چند وقت بخاطر کارتان از خانواده جدا شوید ، انتظارتان از همسرتان و خانواده چیست ؟
7- آیا استراتژی خاصی برای کسب و کارتان پیش بینی کرده اید ، مثلاً در مرحله ای کسب تان را رونق بیشتر کنید و یا تفویض اختیار کرده و به کسب و کار دیگری بپردازید ؟
8- رمز موفقیت خانمها را در چه می دانید ؟
سوالات را چون متاهل هستید ، خانوادگی پرسیدم ، امیدوارم روز بروز شاهد موفقیتهای روز افزون شما باشیم .
سلام بر شما
1.من سعی میکنم کار و وظایف خانواده ام رو به یک اندازه بهشون اهمیت بدم
2.من کلا خیلی بلند پروازم ولی از این شاخه به اون شاخه پریدنو زیاد دوست ندارم دوست دارم شرکتمو به یه شرکت خدماتی بزرگ گسترش بدم
3.گسترش و بلندپروازی مرزی برای من ندارد
4.اینکه همراه و هم قدم باشه.حمایت کنه .کمک فکری کنه
5.نه به نظر من شخصیت کار آدم ربطی به شخصیت اصلی آدم نداره
6.انتظار دارم وقتی میگم باید برم ماموریت برای مدتی همه بدون اینکه شکایت کنن قبول کنن
7.خیر استراتژی خاصی ندارم کارم رو به شیوه خودم مدیریت میکنم
8.اعتماد به نفس و پویایی و دقیق بودنشون
ممنون از شما سبز باشید

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , ahmad rezaee , mir abbas , مرتضی الهی , Elixir
08-24-2013, 08:51 PM
ارسال: #40
به به! خانوم صدفی استاد بزرگوار و پر تلاش بالاحره شمام روی صندلی داع نشستی و سوختیا Yosef.gif

حالا سوالای من:

1- فکر می کنی اگر ازدواج نمی کردی چقدر از اینی که امروز تو کارات موفق هستی موفق تر بودی؟
2- همراهی و وجود همسرت را چقدر در موفقی یا عدم موفقیتت موثر می دونی؟
3- این فکر و ایده از کجا به ذهنت رسید؟ و از کجا شورع کردی؟
4- به نظرت برای گسترش و ادامه این کار می شه ایده ای را اجرا کرد؟
5- این ایده کجاها می تونه بیشتر جواب بده؟

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: صدفی , مرتضی الهی , Elixir
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,100 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,954 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,332 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,234 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,277 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 12,958 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,332 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,605 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,829 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,968 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,318 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,701 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,212 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,821 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 907 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,150 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,068 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,414 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,352 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,086 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS