ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تا حالا چقدر بدست اوردي؟ چرا؟؟ چگونه؟؟
زمان کنونی: 04-17-2024, 01:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 7
بازدید: 2090

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-17-2013, 11:19 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
اميدوارم همگي خوب باشيد
در مورد اين تاپيك خالص داري كه تا يك سال بعد چقدر ميخواهيد بدست بياريد اومدم كه نتيجه اون رو براي هم بيان كنيم

اين تاپيك

قرار بر اين بود كه افراد اين بحث رو به جدي بنويسن و نه به شوخي يا سر مزاح.البته همه دوستان جدي بودند.

اما نتيجه چه شده تا به حال؟؟؟

همه مون ميدونيم كه پول همينطوري يك روزه بدست نمياد و براي اون بايد برنامه داشت- كار كرد و با تلاش زحمت بدست اورد.
تا به امروز حدود 5 ماه از اول سال گذشته است.

حال دوستاني كه در اين تاپيك بيان كردند كه تا پايان سال 92 مبلغ مورد نظر را بدست مي اوردند لطفا بيان و نتيجه عملكرد خودشان رو بيان كنند.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ebrahim.ev , maral 777 , 3ObHaN , سعید محمدی , yu3f , Elixir , bitumen , mir abbas , mrs.abbasi , مرتضی الهی , hamid.h , jahanagahi
08-17-2013, 11:54 PM
ارسال: #2
RE: تا حالا چقدر بدست اوردي؟ چرا؟؟ چگونه؟؟
با سلام مجدد
از خودم شروع ميكنم
تو تاپيك نوشته بودم بين 5 تا 10 ميليون
اين مبلغ اون زمان كه ايده و محاسباتش رو ذهنم بود كمترين هزينه بود
ايده ام راه اندازي يك سايت و همكاري با چند نفر- فروش محصولات مجازي و تبليغات غيره بود

اما متاسفانه نشد
دليل اول نشدن همكاري نكردن افراد بود.متاسفانه كار گروهي هنوز فرهنگ سازي نشده.البته اين يك طرف مسئله هست.بطور مثال من ميخواستم چند نفر باشيم و با تلاش زحمت روي يك كار بعد از بدست اوردن هزينه بين هم تقسيم كنيم. اين مورد از طرف افراد مقابل امكان پذير نبود.چون منو همه پولدار فرض ميكردن و خودشان رو بي پول. واضح تر بگم مثلا ميگفتند كه شما فردا كلي پول در مياري و ما رو ميذاري كنار. و مباحث مختلف
البته همانطور كه گفتم اينجا يكطرفه قضاوت نمكنم و اين عزيزان يا افراد مختلف هم حق دارند.
خلاصه اين همكاري پيدا نشد.

موردم دوم نبود هزينه. وقتي همكاري بدون پول وجود ندارد .براي داشتن يك سايت بايد هزينه كرد. متاسفانه هزينه هم موجود نبود.
حال تنها خودم بودم و خودم.
تا حدودي سعي و تلاش خودم را كردم اما به دلايل مختلف ديگر امكان پذير نشد و بطور كل با شكست كامل روبه رو شد اين ايده و مبالغ.

اما موضوعي كه مهم بود.اين بود كه من ميخواستم كسب درامدكنم. برا همين رفتم سراغ كسب كار ديگري.

تا حالا در حدود9 ماه مبلغ 1 ميليون كسب درامدم بود كه با كسر هزينه هاي مختلف كه براي همين كسب درامد رفته است هزينه اصلي باقي مانده مبلغ 500000 تومان شده است.

اين مبلغ رو با كسب درامد در نت و طراحي قالب و برنامه نويسي سايت بدست اوردم.
البته به راحتي نبوده است و مشكلات سختي هاي فراواني را كشيدم اما شكر تا به حال اين مبلغ بدست امده هست.
و تلاش ميكنم تا به مبلغ مورد نظر كه گفتم نزديك تر شوم.

مهم اين هست كه در حال تلاش هستم و هنوز متوقف نشدم.

حال شما دوست عزيز كه فرموديد اين مبلغ رو بدست ميارم بياد و بگيد چيكار كرديد.
چون اگر اقدامي نكرديد بدانيد كه بيش از 6 ماه ديگر تا اخر سال وقت هستو مهم نيست كه اون مبلغ رو بدست مياريد يا نه. مهم اينكه حركت كنيد و يك چيزهاي بدست بياريد.
مثل تجربه هاي مختلف كه هيچ جاي دنيا نميشه همينطوري بدست اورد.

موفق پايدار باشيد

در پناه حق تا سلامي ديگر

تشکر شده توسط: ebrahim.ev , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , سعید محمدی , yu3f , Elixir , bitumen , mir abbas , mehdi62 , mrs.abbasi , مرتضی الهی , hamid.h , iren , jahanagahi
08-18-2013, 08:38 AM
ارسال: #3
با سلام به دوستان و تشکر از جنابعالی که این بحث رو ایجاد کردید.
بنده هم خیلی مشتاق هستم ببینم دوستان چه کرده اند. فکر می کنم 70 درصد دوستان در آن زمان اهداف غیر منطقی و احساسی بیان می کردند . البته این نظر بنده است شاید همه موفق بوده اند.
( آقای ایده شما در نوشته هایتان بعضی جاها به جای سرمایه و یا درآمد از کلمه هزینه استفاده می کنید که این نادرست است. جهت راهنمایی عرض نمودم)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , اقاي ايـــده , Elixir , bitumen , mir abbas , مرتضی الهی , hamid.h , goldokhtar , jahanagahi
08-18-2013, 09:07 AM
ارسال: #4
رقمی ک مشخص کرده بودم: ۱ میلیارد تومان تا پایان سال ۹۲
رقمی ک بدست آمده: ۱۳۰ میلیون تومان تا پایان مرداد ماه (بعد از کسر هزینه ها و امکانات جدید تهیه شده از قبیل انتقال دفتر به منطقه بهتر و خرید وسایل مورد نیاز و .... )

علت این عقب بودن هم پایان دولت قبلی و نقل و انتقالات و کمبود بودجه دولتی در این اواخر و مشکلات تحریم و ایناس. البته این دلایل رو خودم بهانه می بینم و سعی کردم برای هر مشکل ی راه حل پیدا کنم لااقل.

ب قول استاد عزیزم جناب قربانیان: " شروع کننده ای خوب و ادامه دهنده ای توانا هستم Yosef.gif "

انشاالله همگی به هدف خواهیم رسید.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: Elixir , سعید محمدی , bitumen , اقاي ايـــده , mir abbas , 3ObHaN , مرتضی الهی , hamid.h , iren , jahanagahi
08-18-2013, 10:05 AM
ارسال: #5
(08-18-2013 09:07 AM)yu3f نوشته شده توسط:  رقمی ک مشخص کرده بودم: ۱ میلیارد تومان تا پایان سال ۹۲
رقمی ک بدست آمده: ۱۳۰ میلیون تومان تا پایان مرداد ماه (بعد از کسر هزینه ها و امکانات جدید تهیه شده از قبیل انتقال دفتر به منطقه بهتر و خرید وسایل مورد نیاز و .... )

علت این عقب بودن هم پایان دولت قبلی و نقل و انتقالات و کمبود بودجه دولتی در این اواخر و مشکلات تحریم و ایناس. البته این دلایل رو خودم بهانه می بینم و سعی کردم برای هر مشکل ی راه حل پیدا کنم لااقل.

ب قول استاد عزیزم جناب قربانیان: " شروع کننده ای خوب و ادامه دهنده ای توانا هستم Yosef.gif "

انشاالله همگی به هدف خواهیم رسید.

لطفا ذكر كنيد از چه طريق و چگونه اين مبلغ رو بدست اورديد.
لطفا ديگر دوستان هم اين مورد رو توجه كند
با تشكر

تشکر شده توسط: yu3f , 3ObHaN , mrs.abbasi , مرتضی الهی , hamid.h , jahanagahi
08-18-2013, 10:52 AM
ارسال: #6
از ی طریق نبوده
شرکت چارسوق رو ک تو همین انجمن گفتم شروع کردیم. فعالیت های بازرگانی انجام میدیم. بدون هیچ محدودیتی و همه نوع فعالیت (از تولید گرفته تا فروش و بازرگانی و صادرات و ... )
از طریق شرکت پادسیستم هم پروژه های فناوری اطلاعات (از طراحی سایت گرفته تا امن سازی و نظارت بر پروژه ها و ...)
و شرکت امنیتی ک مدیر بخش امنیتش هستم. (پروژه های امنیتی و تولید محصول امنیتی)

به این موارد چند تا چیز دیگه هم داره اضافه میشه از جمله:
- یک سایت هست ک در حال پایان آماده سازی هست ک با عزیزان راهکار صحبت کردیم و قرار بر همکاری هم شد.
- یک فعالیت در زمینه بیمه هست ک فعلا در حال آماده سازی طرح توجیهی برای بیمه مرکزی هستیم
- همچنین شراکت در دامپروری در شمال کشور. (پرورش گوسفند)

به فکر نمایندگی پوشاک زارا در یکی از شهر های شمال هم بودم ک فعلا متوقف کردم. (بخاطر اینکه احساس کردم بیشتر نیاز ب تحقیق داره)

امیدوارم با اضافه شدن این موارد جدید بتونم میزان این رقم رو ب رقمی ک در ذهن داشتم تو تاریخ مقرر برسونم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mir abbas , 3ObHaN , سعید محمدی , سیدمهدی هاشمی , mrs.abbasi , مرتضی الهی , hamid.h , iren , jahanagahi
08-18-2013, 10:57 AM
ارسال: #7
(08-18-2013 10:52 AM)yu3f نوشته شده توسط:  از ی طریق نبوده
شرکت چارسوق رو ک تو همین انجمن گفتم شروع کردیم. فعالیت های بازرگانی انجام میدیم. بدون هیچ محدودیتی و همه نوع فعالیت (از تولید گرفته تا فروش و بازرگانی و صادرات و ... )
از طریق شرکت پادسیستم هم پروژه های فناوری اطلاعات (از طراحی سایت گرفته تا امن سازی و نظارت بر پروژه ها و ...)
و شرکت امنیتی ک مدیر بخش امنیتش هستم. (پروژه های امنیتی و تولید محصول امنیتی)

به این موارد چند تا چیز دیگه هم داره اضافه میشه از جمله:
- یک سایت هست ک در حال پایان آماده سازی هست ک با عزیزان راهکار صحبت کردیم و قرار بر همکاری هم شد.
- یک فعالیت در زمینه بیمه هست ک فعلا در حال آماده سازی طرح توجیهی برای بیمه مرکزی هستیم
- همچنین شراکت در دامپروری در شمال کشور. (پرورش گوسفند)

به فکر نمایندگی پوشاک زارا در یکی از شهر های شمال هم بودم ک فعلا متوقف کردم. (بخاطر اینکه احساس کردم بیشتر نیاز ب تحقیق داره)

امیدوارم با اضافه شدن این موارد جدید بتونم میزان این رقم رو ب رقمی ک در ذهن داشتم تو تاریخ مقرر برسونم.

ممنون يوسف عزيز
انشالا موفق تر از گذشته باشيد
گفتم توضيح دهيد تا ابتدا دوستان اطلاع پيدا كند كه از چه طريق بدست اورديد و هم اينكه كسب كارهاي كه ميتوان از ان درامد بدست اورد و انهايي كه نميتوان را بهتر شناخت.

تشکر شده توسط: yu3f , mrs.abbasi , مرتضی الهی , hamid.h , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,387 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  خانه من میلیاردر چگونه است؟ کامیار کاظمی 80 19,673 06-27-2019 12:14 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  چگونه میلیاردر بشم؟ shooshoo 11 2,018 05-22-2018 12:16 PM
آخرین ارسال: mohammad jarahi
  چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ ramin7 6 1,505 04-06-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: aligoli
  چگونه بهمیم دقیقا" در مسیر هدفمون قرار داریم؟ ramin7 1 726 11-23-2015 06:42 AM
آخرین ارسال: taha22
  چرا همه میلیاردر نمیشن؟؟؟؟؟ yagub62 14 3,335 12-14-2014 11:31 PM
آخرین ارسال: فانیس
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 2,978 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
  آب کم جو تشنگی آور بدست تا بجوشد آبت از بالا و پست سعید یوسفی 1 1,062 12-04-2012 08:51 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  چرا میلیاردر؟ مسعود کوچولو 30 5,313 04-04-2012 10:02 PM
آخرین ارسال: sokoot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS