ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اخبار بورس + آموزش
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 1197
بازدید: 189529

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بورس + آموزش
03-05-2016, 12:24 PM
ارسال: #1191
RE: اخبار بورس + آموزش
امکان کسب درآمد بیش از چندین هزار دلار در روز
آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به کاری با کمترین میزان سرمایه گزاری و سودآوری بالا در دنیای مدرن می اندیشید؟
در این مقاله با ما همراه شوید. برای شما راه کارهای خوبی داریم تا مسیر ثروت مند شدن شما را هموار کنیم.
این روزها صحبت از معاملات ارزها کم و بیش برای همه آشناست. شرکتها و دولتها برای خرید و فروش کالا و خدمات خود در کشورهای خارجی نیاز به تبدیل و مبادله ارز خود با ارز کشور مربوطه دارند.
در حالتی دیگر وقتی جهانگردان قصد مسافرت به کشورهای دیگر را داشته باشند، برای خریدهای ضروری خود نیاز به تبدیل پول کشور خود به پول کشور مقصد را دارند و به همین ترتیب وقتی یک فرد یا یک بنگاه بخواهد در سایر کشورها سرمایه‌گذاری کند نیاز به پول خارجی ( پول رایج آن کشور ) دارد.

بعنوان مثال وقتی سرمایه‌گذاران اروپایی بخواهند از کشور آمریکا خریدی انجام دهند یا در آمریکا سرمایه‌گذاری کنند برای این منظور باید پولشان (یورو) را بفروشند و دلار آمریکا بخرند. البته حجم نسبتاً کوچکی از معاملات ارزی روزانه در بازارهای ارز به معاملات تجاری معمول و سرمایه‌ گذاریها اختصاص می‌یابد و سایر معاملات ارزی توسط بانک‌ها، تجار و معامله گران انجام می‌شود که جهت بدست آوردن سود است. معامله‌گران با پیش بینی حرکت قیمت ارزها، باهدف کسب سود در معاملات اقدام به خرید و فروش ارزها می‌نمایند.

سوالی که ممکن است برای شما پیش ‌آید این است که آیا من هم میتوانم جز معامله گران ارز باشم؟ آیا این شغل آنقدر سود و اطمینان دارد که کسی بخواهد به عنوان شغل اصلی به این فعالیت نگاه کند؟
به نظر می‌رسد فعالیت در این بازار به دلیل سهولت در انجام و کنترل کامل شخصی بر معاملات یکی از شغل‌های جذاب و امن برای اکثر افراد است. تصور اینکه شغلی داشته باشید که رئیس آن خودتان باشید، در هرجا و هرمکان و هر زمان، بتوانید کارتان را انجام دهید و سود خوبی هم از بازار بگیرید بسیار وسوسه‌کننده است. برای شروع این کار تنها داشتن یک خط اینترنت و یک کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی، تبلت و یا حتی فقط یگ گوشی هوشمند کفایت میکند. از نظر مالیاتی بسیار ساده و درآمد شما تحت تاثیر نوسانات اقتصادی داخلی قرار نمیگیرد و ارزش پول شما همواره حفظ میشود.

یکی از معامله‌گران موفق نوشته است:
" آشنایی با این شغل لحظه ای بود که زندگی من تغییر کرد. این جا، جایی بود که توانستم روی پای خودم بایستم. برای اولین بار به درآمد مستقل و کنترل شده برسم و درآمدم بعد از مدتی فعالیت بیش از درآمد 10 کارمند شد. من از زندگی یکنواخت کارمندی واقعا خسته شده بودم و اکنون از زندگی پرهیجان معامله گری جدا لذت میبرم. واقعا تمام احساسات هم در این کار هست. غم، شادی، عشق، نفرت."

البته بدیهی ست که برای انتخاب این کار به عنوان یک منبع درآمد، باید دانش و تجربه ی لازم را داشته باشید که ما تمامی آن را به رایگان از بهترین منابع در اختیار شما قرار خواهیم داد. میپرسید چرا؟ ما کارگزار بازار ارز هستیم. وقتی که شما یک معامله را انجام میدهید، به ازای هر معامله کمیسیونی به نسبت ارزش آن به کارگزار میپردازید و این منبع درآمد تجارت کارگزاری است.

نکته دیگر اینکه فقط انجام معاملات واقعی می‌تواند باعث شود رفته رفته به یک حرفه‌ای تبدیل شوید. می‌توانید با معاملات خیلی کوچک شروع کنید و همزمان با یادگیری و کسب تجربه، حجم معاملاتتان را بیشتر کنید.
بنابراین اگر کل کتاب‌های آموزشی را مطالعه کنید و در کل دوره‌های آموزشی نیز شرکت کنید ولی معامله‌ای انجام ندهید، احتمالا مهارت شما در معامله‌گری رشد زیادی نخواهد داشت.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم علاقه‌مندید از طریق معامله گری در بازار ارز بین المللی درآمد داشته باشید؟
لازم است بدانید که دوره حاضر به عنوان دوره مقدماتی برای شرکت در کلاس¬های آنلاین آموزشی است که در آینده نزدیک برگزار شده و مبتنی بر سرفصل¬های آموزشی آزمون «تحلیل¬گر تکنیکال خبره» یا Certified Financial Technician - CFTe – خواهدبود که توسط فدراسیون بین¬المللی تحلیل¬گران تکنیکال – IFTA – برگزار می شود. مدرک CFTe معتبرترین مدرک حرفه¬ای بین¬المللی در حوزه تحلیل تکنیکال محسوب می¬شود.
در پایان این دوره شما یک گواهینامه شرکت در دوره آموزشی تجارت در بازارهای مالی را از کارگزاری پی سی ام دریافت میکنید و مجوز حضور در کلاس¬های آنلاین دوره آموزشی مدرک CFTe را نیز دریافت خواهیدنمود.

در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید فرم زیر را پر کنید. ما برای شما یک دوره وبینار آنلاین برگزار میکنیم و تمام سوالات و ابهامات شما در این زمینه را برطرف میکنیم. سپس با شما همراه خواهیم بود تا به مهارت های کافی در این زمینه دست یابید.

برای شرکت در این دوره 50 دلار پرداخت میکنید که تا روز شروع دوره مهلت پرداخت آن را دارید. در پایان این دوره 50 دلار خود را به همراه 50 دلار هدیه از طرف کارگزاری پی سی ام در یک حساب معاملاتی دریافت میکنید. در واقع این دوره رایگان است و علاوه بر آن در پایان این دوره شما صاحب 100 دلار میشوید.

مدرس دوره جناب آقای علی شریف آزاده، تنها ایرانی دارنده مدرک «تحلیلگر تکنیکال خبره» CFTe و عضو پیوسته «انجمن تحلیلگران تکنیکال انگلستان»STA می باشند.
تاریخ شروع دوره اوایل اردیبهشت ماه 1395 می باشد. روز و ساعت دقیق آن را از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهیم کرد.
برای ثبت نام در دوره آنلاین آموزش تجارت در بازارهای مالی کلیک کنید.
http://googl/G5xM17
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-05-2016, 12:28 PM
ارسال: #1192
امکان کسب درآمد بیش از چندین هزار دلار در روز
آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به کاری با کمترین میزان سرمایه گزاری و سودآوری بالا در دنیای مدرن می اندیشید؟
در این مقاله با ما همراه شوید. برای شما راه کارهای خوبی داریم تا مسیر ثروت مند شدن شما را هموار کنیم.
این روزها صحبت از معاملات ارزها کم و بیش برای همه آشناست. شرکتها و دولتها برای خرید و فروش کالا و خدمات خود در کشورهای خارجی نیاز به تبدیل و مبادله ارز خود با ارز کشور مربوطه دارند.
در حالتی دیگر وقتی جهانگردان قصد مسافرت به کشورهای دیگر را داشته باشند، برای خریدهای ضروری خود نیاز به تبدیل پول کشور خود به پول کشور مقصد را دارند و به همین ترتیب وقتی یک فرد یا یک بنگاه بخواهد در سایر کشورها سرمایه‌گذاری کند نیاز به پول خارجی ( پول رایج آن کشور ) دارد.

بعنوان مثال وقتی سرمایه‌گذاران اروپایی بخواهند از کشور آمریکا خریدی انجام دهند یا در آمریکا سرمایه‌گذاری کنند برای این منظور باید پولشان (یورو) را بفروشند و دلار آمریکا بخرند. البته حجم نسبتاً کوچکی از معاملات ارزی روزانه در بازارهای ارز به معاملات تجاری معمول و سرمایه‌ گذاریها اختصاص می‌یابد و سایر معاملات ارزی توسط بانک‌ها، تجار و معامله گران انجام می‌شود که جهت بدست آوردن سود است. معامله‌گران با پیش بینی حرکت قیمت ارزها، باهدف کسب سود در معاملات اقدام به خرید و فروش ارزها می‌نمایند.

سوالی که ممکن است برای شما پیش ‌آید این است که آیا من هم میتوانم جز معامله گران ارز باشم؟ آیا این شغل آنقدر سود و اطمینان دارد که کسی بخواهد به عنوان شغل اصلی به این فعالیت نگاه کند؟
به نظر می‌رسد فعالیت در این بازار به دلیل سهولت در انجام و کنترل کامل شخصی بر معاملات یکی از شغل‌های جذاب و امن برای اکثر افراد است. تصور اینکه شغلی داشته باشید که رئیس آن خودتان باشید، در هرجا و هرمکان و هر زمان، بتوانید کارتان را انجام دهید و سود خوبی هم از بازار بگیرید بسیار وسوسه‌کننده است. برای شروع این کار تنها داشتن یک خط اینترنت و یک کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی، تبلت و یا حتی فقط یگ گوشی هوشمند کفایت میکند. از نظر مالیاتی بسیار ساده و درآمد شما تحت تاثیر نوسانات اقتصادی داخلی قرار نمیگیرد و ارزش پول شما همواره حفظ میشود.

یکی از معامله‌گران موفق نوشته است:
" آشنایی با این شغل لحظه ای بود که زندگی من تغییر کرد. این جا، جایی بود که توانستم روی پای خودم بایستم. برای اولین بار به درآمد مستقل و کنترل شده برسم و درآمدم بعد از مدتی فعالیت بیش از درآمد 10 کارمند شد. من از زندگی یکنواخت کارمندی واقعا خسته شده بودم و اکنون از زندگی پرهیجان معامله گری جدا لذت میبرم. واقعا تمام احساسات هم در این کار هست. غم، شادی، عشق، نفرت."

البته بدیهی ست که برای انتخاب این کار به عنوان یک منبع درآمد، باید دانش و تجربه ی لازم را داشته باشید که ما تمامی آن را به رایگان از بهترین منابع در اختیار شما قرار خواهیم داد. میپرسید چرا؟ ما کارگزار بازار ارز هستیم. وقتی که شما یک معامله را انجام میدهید، به ازای هر معامله کمیسیونی به نسبت ارزش آن به کارگزار میپردازید و این منبع درآمد تجارت کارگزاری است.

نکته دیگر اینکه فقط انجام معاملات واقعی می‌تواند باعث شود رفته رفته به یک حرفه‌ای تبدیل شوید. می‌توانید با معاملات خیلی کوچک شروع کنید و همزمان با یادگیری و کسب تجربه، حجم معاملاتتان را بیشتر کنید.
بنابراین اگر کل کتاب‌های آموزشی را مطالعه کنید و در کل دوره‌های آموزشی نیز شرکت کنید ولی معامله‌ای انجام ندهید، احتمالا مهارت شما در معامله‌گری رشد زیادی نخواهد داشت.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم علاقه‌مندید از طریق معامله گری در بازار ارز بین المللی درآمد داشته باشید؟
لازم است بدانید که دوره حاضر به عنوان دوره مقدماتی برای شرکت در کلاس¬های آنلاین آموزشی است که در آینده نزدیک برگزار شده و مبتنی بر سرفصل¬های آموزشی آزمون «تحلیل¬گر تکنیکال خبره» یا Certified Financial Technician - CFTe – خواهدبود که توسط فدراسیون بین¬المللی تحلیل¬گران تکنیکال – IFTA – برگزار می شود. مدرک CFTe معتبرترین مدرک حرفه¬ای بین¬المللی در حوزه تحلیل تکنیکال محسوب می¬شود.
در پایان این دوره شما یک گواهینامه شرکت در دوره آموزشی تجارت در بازارهای مالی را از کارگزاری پی سی ام دریافت میکنید و مجوز حضور در کلاس¬های آنلاین دوره آموزشی مدرک CFTe را نیز دریافت خواهیدنمود.

در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید فرم زیر را پر کنید. ما برای شما یک دوره وبینار آنلاین برگزار میکنیم و تمام سوالات و ابهامات شما در این زمینه را برطرف میکنیم. سپس با شما همراه خواهیم بود تا به مهارت های کافی در این زمینه دست یابید.

برای شرکت در این دوره 50 دلار پرداخت میکنید که تا روز شروع دوره مهلت پرداخت آن را دارید. در پایان این دوره 50 دلار خود را به همراه 50 دلار هدیه از طرف کارگزاری پی سی ام در یک حساب معاملاتی دریافت میکنید. در واقع این دوره رایگان است و علاوه بر آن در پایان این دوره شما صاحب 100 دلار میشوید.

مدرس دوره جناب آقای علی شریف آزاده، تنها ایرانی دارنده مدرک «تحلیلگر تکنیکال خبره» CFTe و عضو پیوسته «انجمن تحلیلگران تکنیکال انگلستان»STA می باشند.
تاریخ شروع دوره اوایل اردیبهشت ماه 1395 می باشد. روز و ساعت دقیق آن را از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال خواهیم کرد.
برای ثبت نام در دوره آنلاین آموزش تجارت در بازارهای مالی کلیک کنید.
http://googl/G5xM17
09-08-2016, 10:12 PM
ارسال: #1193
دوستان کسی میدونه دوره های آموزشی بورس بصورت تخصصی کجا برگزار میشه؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-15-2016, 10:26 AM
ارسال: #1194
http://www.firouzex.com/ این سایت دوستان در زمینه بورس این و تایید می کنید
03-30-2017, 11:14 AM
ارسال: #1195
سلام دوستان
من حدود 40 میلیون سرمایه دارم
سه سال هم سابقه کار در صنف پوشاک بچگانه
در تهران هم هستم
بین دو تا کار شک دارم
اول اینکه با توجه به تجربم یه مغازه پوشاک بزنم در جای متوسط تهران
دوم اینکه برم کلاسهای بورس و مطالعه کنم روش و وارد بورس بشم کم کم

به نظر شما کدوم برای من مناسبتره؟
04-02-2017, 08:28 PM
ارسال: #1196
(03-30-2017 11:14 AM)mohsenatu92 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
در تهران هم هستم
بین دو تا کار شک دارم

سلام
من خودم چند سالی هست که در بورس سهامداری میکنم و به نظر من همون کار پوشاک رو ادامه بدین خیلی بهتره بورس ریسک زیادی داره البته میتونید در کنار کار پوشاک با 5 تا 10 درصد این سرمایه ای که گفتین توی بورس برای کسب تجربه فعالیت کنید
12-31-2017, 02:42 PM
ارسال: #1197
(04-02-2017 08:28 PM)م.ع نوشته شده توسط:  
(03-30-2017 11:14 AM)mohsenatu92 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
در تهران هم هستم
بین دو تا کار شک دارم

سلام
من خودم چند سالی هست که در بورس سهامداری میکنم و به نظر من همون کار پوشاک رو ادامه بدین خیلی بهتره بورس ریسک زیادی داره البته میتونید در کنار کار پوشاک با 5 تا 10 درصد این سرمایه ای که گفتین توی بورس برای کسب تجربه فعالیت کنید
با عرض سلام
بورس بازار معاملات ارزی جهانی و امثال اینها هم میتونند سودمند باشند هم می توانند ضرر داشته باشند
دلیل نمیشه بگید بورس یا بازارهای مالی چون اگاهی نداریم از اونها پس با ضرر همراه!!!!
10-31-2018, 03:05 PM
ارسال: #1198
بازار های مالی زیبایی خودشون دارن
اما بنظر من اولین قدم برای وارد شدن به بازار مالی دید سرمایه گذاری هست!
به هر حال بورس خوب من که سود های شیرین و ضرر های تلخی تجربه کردم اما همچنان ادامه می دهم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,655 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 453 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,412 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,344 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 855 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 742 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 852 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 768 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
  سیگنال بورس arsho 132 16,949 08-20-2016 09:21 AM
آخرین ارسال: arsho
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,840 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 49,744 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 15,753 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,772 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,631 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,797 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
  آموزش نت خوانی موسیقی (سلفژ) m-jalalvand 2 2,411 01-22-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: alma
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,642 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,467 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  آموزش طراحی قالب بلاگ بیان pesar368 3 2,531 08-19-2013 05:15 PM
آخرین ارسال: pesar368
  آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی SAMIRA 18 6,064 08-17-2013 06:54 PM
آخرین ارسال: shahi.vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS