ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اخبار بورس + آموزش
زمان کنونی: 04-19-2024, 11:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 1197
بازدید: 191037

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بورس + آموزش
09-24-2013, 10:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2013 11:11 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #41
RE: اخبار بورس + آموزش
امروز 2 مهر 92:
بازار بورس به دلیل نقص فنی با 10و15 دقیقه تاخیر باز شد(البته معاملات آنلاین رو من میدونم)
در برخی نماد ها ( فارس ، پارسان ، سفارس و ...) با صف خرید محکم مواجهیم و بعضی دیگر با افت قیمت.
منتظر اخبار جدید از نیویورک هستیم.
اونس 1327 ( ساعت 9:25)
سکه: 940000
دلار آزاد : 2955

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , MARYAR , ناصر صادقی , zahra_r
09-24-2013, 11:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2013 11:23 AM، توسط azim.)
ارسال: #42
سهام ذوب آهن در محدوده 400 برای هرید جذابه Smile
ولی هنوز رشد سهم شروع نشده ، یه همچین سهمی رو باید باهاش صبر کنی تا یهو رشدشو شروع کنه

انس با کاهش 4 دلاری ، در محدوده 1323 مغامله می شود.پبعید نیست تا چند وقت دیگه انس دوباره یک نزولی داشته باشه و به زیر 1300 بیاد

تشکر شده توسط: MARYAR , iranboy , jahanagahi , ناصر صادقی , ukon
09-24-2013, 11:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2013 11:44 AM، توسط azim.)
ارسال: #43
دیدار حسن روحانی با اولاند جو مثبتی رو راجع به رشد سهام گروه خودرویی ایحاد کرده.
میگن وضعیت خودرو با بهبود روابط با فرانسه خوب میشه.
ولی من شخصا شناختی روی این صنعت ندارم. اونچیزی رو که شنیدم میگم.

خبر فوری : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920702000337
اینم از اخر عاقبت قیمت دلار !!

تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , jahanagahi , ناصر صادقی , alma
09-24-2013, 11:40 AM
ارسال: #44
دیدار حسن روحانی با اولاند جو مثبتی رو راجع به رشد سهام گروه خودرویی ایحاد کرده.

تشکر شده توسط: MARYAR , سعید محمدی , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , jahanagahi , alma
09-24-2013, 02:58 PM
ارسال: #45
(09-24-2013 11:40 AM)azim نوشته شده توسط:  دیدار حسن روحانی با اولاند جو مثبتی رو راجع به رشد سهام گروه خودرویی ایحاد کرده.

خودروییها بنیادی خوبی ندارند .تولیداتشون پایین اومده و پارسال بازیان سال مالی رو به پایان بردند. ولی الان روند صعودی به خودشون گرفتند زیرا : قیمت دلار پایین اومده و داره تثبیت میشه .ممکنه تحریم خودرویی برداشته بشه و این عوامل ممکن هست که موجب افزایش تولیدات و سودآوری مجدد خودروییها گردد.
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , alma , ahmad rezaee , jahanagahi , azim , ukon
09-25-2013, 10:40 AM
ارسال: #46
کسی از دوستان درباره نحوه ی فعالیت در بورس کالا به عنوان بازاریاب اطلاعاتی داره؟ این کار چه پیش نیازهایی داره؟ با کدام شرکت ها کار کنم بهتر است؟
 تشکر شده توسط: iranboy , ناصر صادقی , alma , ahmad rezaee , jahanagahi
10-19-2013, 10:00 PM
ارسال: #47
(08-15-2013 08:17 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  
(08-15-2013 07:24 PM)Divar نوشته شده توسط:  البته دوستان درست میگن برای شروع با بورس سرمایه ای نیاز نیست ولی گفته میشه حداقل با 500 هزار تومن شروع کرد.
دوستان من این سایت توی چند تایپیک هم معرفی کردم بازم اینجا میگم که انشاالله دوستان استفاده کنند.

اموزش مجازی بورس با شاخص و نماد های واقعی، خیلی چیز خوبیه :

irvex.ir

من تو این سایت عضوم و چند بار خرید و فروش کردم و سود خوبی بدست آوردم.
اما هنوز نمیدونم چطور بهترین شرکت وسهام رو باید پیدا کنی برای خرید.
اگه دوستان اطلاعاتی دارن منو راهنمایی کنن.Huh
سلام
من تو بورس سرمایه گذاری میکنم.
میخوام تو این تاپیک بنویسم و به همه عزیزایی که دوست دارن پیشرفت کنن کمک کنم. هر سوالی هست با کمال میل در خدمت هستم.
و میخوام بدونید که تحت هر شرایطی هیچ بازاری با بورس برابری نمیکنه.
شما میتونید با هر سرمایه ای وارد شید اما یادتون باشه که برای سرمایه گذاری تو بورس یه سری هزینه وجود داره که در هر معامله شامل خرید و فروش میشه حدود یک و نیم درصد ارزش معامله. نیم درصد زمان خرید و یک درصد زمان فروش از حساب شما کسر میشه. پس مواظب باشید با سرمایه تون بازی نکنید. اول از همه یه حداقل مطالعه برای خودتون در نظر بگیرین.
توی بورس و توی یک جلسه معاملاتی ممکنه خریدار و فروشنده سر یک ریال ، یک ربع چونه زنی کنن پس از یک ریال سرمایه تون هم به سادگی نگذرید.
بازم براتون مینویسم.
فعلا
 تشکر شده توسط: alma , ahmad rezaee , jahanagahi , azim , alireza091111 , MARYAR , makok , ukon
10-21-2013, 10:46 PM
ارسال: #48
همه شما دوستان حتما تا حالا خیلی وقتها توی اخبار از رکورد زنی شاخص بورس شنیدید. تو یک سال اخیر بندرت هفته ای بوده که حداقل یک بار از رکورد زنی این شاخص تو بیست و سی خودمون چیزی نگفته باشن. شاید بارها وسوسه شدید که یه سری به این دنیا بزنید و سرمایه گذاری کنید. شاید رفتید و حسابی باز کردید ولی بعد از چند روز بی خیالش شدید. شاید وارد شدید و دیدید که به محض ورودتون انگار تمام رویاهایی که اخبار تو ذهنتون ساخته بودن به کلی کابوس بودن. نکته مهم اینه که هروقت داره تو یه رسانه عمومی در مورد بورس تبلیغ میشه بدونید که حرفه ای ها در حال فروش هستن. این تبلیغات گاه و بی گاه نادرست، باعث ورود یه سری سرمایه سرگردون به بورس میشه. البته ورودهای بدون تحلیل. مردم فکر میکنن اگه هر روز اخبار مثبتی در مورد بورس اعلام میشه، پس اگه همین امروز برن طلاهای همسرشون رو بفروشن و سهام بخرن، یه ساله میلیاردر میشن. حالا متوجه شدید که چرا حرفه ای ها این جور موقع ها میفروشن؟ اینو با قطعیت تمام میگم که بورس بهترین بازار برای سرمایه گذاریه. ولی دقت کنید گفتم بازار، و هر بازاری قوانین خاص خودش رو داره. قوانین سخت مکانیکی. دقیقا مثل دنیا. هر جا که بخواید با قوانین جبری دنیا بجنگید، ناگزیر با شکست مواجه میشید. بگذریم. پس در قدم اول باید قوانین و ادبیات این بازار رو بشناسید. میدونید منظورم از ادبیات چیه؟

به مثالی میزنم که توی کتابی خوندمش. من تو ایران زندگی میکنم. واحد مساحت تو ایران متر مربع هست، و من براحتی درک ملموسی از یک متر مربع دارم. حتی یه نفر بیسواد هم که داره تو ایران زندگی میکنه میتونه براحتی توی ذهنش فرق یه آپارتمان پنجاه متر مربعی و یه آپارتمان صد متر مربعی رو لمس کنه. چون در طول عمرش دائم داره با این واحد برخورد میکنه. یه جورایی این واحد بخاطر کاربرد هر روزش تو زندگی ما توی ذهن ما حک شده. حالا اگه من به کشوری برم که واحد مساحت توش یارد مربع هست، خیلی برام سخته که یه آپارتمان پنجاه یارد مربعی رو توی ذهنم تجسم کنم، حتی اگه دقیقا بدونم که هر یارد مربع چند متر مربع هست. ولی اگه مثلا مشاور املاک به من بگه که پنجاه یارد مربع اندازه یک ششم یه زمین فوتباله، اونوقت راحتتر میتونم توی ذهنم تجسمش کنم.میدونید؟ میخام بگم هر کاری ادبیات خاص خودش رو داره و برای انجام اون کار باید دقیقا ادبیات اون کار رو بلد باشیم.چه تو بورس، چه تو مسکن، چه طلا و چه.....

من به شما میگم که p/e نماد پسهند سه هست.

حالا میام براتون معنی p/e رو مینویسم : این نسبت برابره با نسبت قیمت کنونی سهم به میزان سود سالانه به ازای هر سهم.

یه جمله کوتاه بود و شما ممکنه با پنچ بار مرور کردنش، فکر کنید که مفهومش رو متوجه شدید. ولی همین الان میتونم حداقل پنجاه صفحه در موردش بنویسم و قسم بخورم که هنوز نتونستید مفهومش رو لمس کنید. میدونید چرا؟ چون هزار حالت مختلف کنار هم میان تا ارزش p/e برای تصمیم گیری ما مشخص بشه.

حالا منظورم رو در مورد یادگیری ادبیات بورس متوجه میشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alma , azim , piki82 , makok
10-22-2013, 12:27 AM
ارسال: #49
دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میگذارید

بنده مدت 1سال در سایتهای مختلف طلا و ارز بودم هر چند هیچوقت به صورت علمی دنبال نکردم اما با زبان تحلیل تا حدودی آشنا شدم بعد از ریزش 200دلاری اونس و هشدار مبنی بر کاهشی شدن طلا از بازار بیرون امدم و کم کم به طرف بورس کشیده شدم متاسفانه به دلیل فاندهای سوریه و عدم آشنایی با بورس با ضرر زیادی بیرون آمدم و با وجود رشد شارپی که بورس داشته تصمیم گرفتم تا به علم این بازار مجهز نشدم اقدام به سرمایه گذاری با ریسک نکنم .

(هر چند پرتفوی کوچکی دارم )اما بزرگترین مشکل من عدم آشنایی با نحوه ی رسم چارتهای مختلف برای پیش بینی روند بازار هست هر چند تحلیل گران زیادی با دقت بالا اقدام به ارائه ی این نمودارها میکنند اما ندانستن زبان این نمودارها حتی سیگنال خوانی دقیق را غیر ممکن میکند.

در صورت امکان در مورد نرم افزار های موجود و نحوه ی آشنایی و کار عملی توضیحاتی را بفرمایید.

با سپاس و آرزوی توفیق
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید محمدی , alireza091111 , ukon
10-22-2013, 10:16 PM
ارسال: #50
میخوام یه چند خطی در مورد واژه سرمایه گذاری بنویسم و بعد پاسخ سوال alma عزیز و بعد هم میخوام آرزومندان میلیاردر شدن رو یکم به چالش بکشونم.
سرمایه گذاری از دو واژه سرمایه و گذاری تشکیل شده. سرمایه از دو واژه سر و مایه تشکیل شده. سر در اینجا به معنی اضافه و مایه به معنی مایحتاج معمول زندگیه. پس سرمایه به معنای دارایی اضافه بر نیاز مصرفی میشه. واژه ی گذاری هم تا حد زیادی قابل لمس هست ، فقط نکته ای که توش هست اینه که یه جور قرار دادنه که یکم با کار یدی و فیزیکی فرق میکنه یعنی اینکه شما توی سرمایه گذاری بیشتر از اینکه بخواید خودتون کار کنید، سرمایه تون رو به کار میگمارید. برگردیم سر سرمایه. اول میخوام یه چیزی رو همین الان روشن کنم اونم اینه که باید فرق بین یه سرمایه دار و یه پول دار رو همین اول برای خودمون روشن کنیم. امیدوارم دوستان در مورد این موضوع در پستهاشون کمکم کنن. خوب حالا بیاید ببینیم چطور باید شروع کنیم.
آدمایی رو میشناسم که میرن وام بیست درصد میگیرن میان تو بورس سرمایه گذاری میکنن. اونم بدون هیچ دانشی. البته به این کار نمیشه گفت سرمایه گذاری. لیز خوردن و افتادن توی یه گودال در عرض چند ثانیه اتفاق میفته ولی در اومدن از اون وضعیت اگه هیچ کمک خارجی بهت نرسه ممکنه ساعتها طول بکشه و حتی شاید مجبور باشی یه شب سرد زمستونی رو با بدن زخمی تو همون گودال بگذرونی.
پس اولین چیزی که باید دونست اینه که باید سرمایه ای جمع کرد. بهتون تاکید میکنم به پاراگراف قبل خوب فکر کنید. یه سرمایه میتونه و باید از درآمدتون بدست بیاد.چجوری؟ در مورد بدست آوردن سرمایه مطالب زیادی منتشر شده که حاصل هزاران سال تجربه بشریته. بله هزاران سال. زیباترین و عملی ترین مطلبی که زندگی من رو متحول کرد کتاب وزین ثروتمند ترین مرد بابل هست که من خوندن اونرو به همه کسانی که میخوان سری تو سرا در بیارن توصیه میکنم. ترجمش تو بازار هست و من خودم به خاطر زیبایی ش یه بار دیگه ترجمه ش کردم و یه جاهایی تو اینترنت گذاشتمش. اگه مدیریت محترم این امکان رو بهم بدن تو سایت آپلودش میکنم. یه جایی میگه که باید درآمدتون رو مدیریت کنید. یعنی همیشه باید یه مقدار از درآمدتون رو به خودتون اختصاص بدید. خود خودتون. نه کفش و لباس. نه غذا و نه هیچ خرج دیگه ای. باید کیفتون رو با این ذخیره سنگین کنید و از سنگین شدنش لذت ببرید. این ذخیره نباید از یک دهم درآمدتون کمتر باشه. شاید بگید درآمدهای ما کفاف مخارج زیاد زندگی رو نمیده چه برسه که بخواد پس انداز هم بشه. جواب دارم واسش ولی از دوستان میخوام که تو پستهاشون کمک کنن.
بخش اول صحبتم تقریبا تموم شده. لطفا به همه خطوطش فکر کنید. نتیجه اینه که سرمایه باید سر مایه باشه و زیاد مهم نیست که مقدارش چقدر خواهد بود.
کاربر عزیز alma : برای تحلیل بورس دو روش وجود داره. روش فاندمنتال و روش تکنیکال. و شما باید با هر دو روش آشنا باشید. ولی در مورد نرم افزارهای موجود برای تحلیل تکنیکال باید بگم که نرم افزارهای زیادی تو بازار هست که معتبر ترینشون amibroker هست که توسط خود سازمان تغدیه میشه ولی بخاطر دلایل فنی من نرم افزار بین المللی متاتریدر رو پیشنهاد میکنم. این نرم افزار جدیدا توسط کارگزاری مفید تغذبه میشه و شما حتی میتونید آنلاین هم بازار رو رصد کنید. از ضعفهای ami یکیش همین عدم آنلاین بودنش هست. هر روز ساعت سه به بعد اطلاعات توسط سازمان آپدیت میشه و شما باید با یه نرم افزار دیگه به اسم tseclient دیتا رو دانلود کنید که معمولا ده دیقه تا بیست دیقه طول میکشه. و بعد باید دیتا رو بیارید تو ami و ازش استفاده کنید. ولی متا دیگه این دردسرا رو نداره.
به هر حال نرم افزار رو میشه بدست آورد و همشون هم یه چیزی رو به شما میگن. مهم اینه که الفبای تکنیکال رو بیاموزیم و بدونیم که چطوری با نمودارا دوست بشیم.
قسمت آخر حرفم : همه دوستان خوبم که میخوان میلیاردر بشن. همه اونایی که میخوان یه بیست و پنج تومنی رو بیست و هشت بار دو برابر کنن. به نظرم برای هر تصمیم اقتصادی باید برنامه داشت. و برای هر برنامه باید در ابتدا نقطه آپتیممی بین میزان سرمایه و تایم فریم برقرار کرد. یعنی شما باید یه تعادلی بین میزان سرمایه ای که الان دارید و مدت زمانی که میخواید به میزان سرمایه مورد نظر برسید برقرار کنید. باید واقع بین باشید. باید نقطه کنونی، برنامه و نقطه پایانی دقیقا توی ذهنتون قابل لمس باشه. گفتن بیست و هشت بار یه بیست و پنج تومنی رو دو برابر کنم خیلی راحته تازه خیلی ها میگن من که سرمایه اولیه م خیلی بیشتر از این حرفاست ولی آیا میدونید هر سرمایه داری حداقل چند بار از هر پله ای میفته تا میشه سرمایه دار؟ خوشحال میشم در مورد این موضوع با اعضای محترم گپ و گفت کنم. ....
 تشکر شده توسط: alma , سعید محمدی , jahanagahi , piki82 , alireza091111 , elaheh-hosseini , سعید م , distance8
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,666 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 460 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,479 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,480 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 866 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 744 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 857 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 772 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
  سیگنال بورس arsho 132 17,006 08-20-2016 09:21 AM
آخرین ارسال: arsho
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,850 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 49,940 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 15,816 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,837 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,657 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,829 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
  آموزش نت خوانی موسیقی (سلفژ) m-jalalvand 2 2,417 01-22-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: alma
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,671 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,508 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  آموزش طراحی قالب بلاگ بیان pesar368 3 2,551 08-19-2013 05:15 PM
آخرین ارسال: pesar368
  آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی SAMIRA 18 6,077 08-17-2013 06:54 PM
آخرین ارسال: shahi.vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS