ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند تجربه کوچک
زمان کنونی: 04-18-2024, 09:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: odise
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 40
بازدید: 7224

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند تجربه کوچک
05-24-2014, 12:31 PM
ارسال: #31
RE: چند تجربه کوچک
به هیچ وجه تاکید می کنم به هیچ وجه در محیط کار پشت سر رییس یا کارفرمایتان بدگویی نکنید. حتی در مقابل کسی که به او از تخم چشمتان هم بیشتر اطمینان دارید!
در هر محیطی افرادی هستند که برای خودشیرینی هم که شده راپورتتان را می دهند . در محیط کاری هم به نقاط قوت طرف اهمیتی داده نمی شود و فقط نقاط ضعف دیده می شود و در صورتی که وجه تان در مقابل او خراب شود جبرانش به این راحتی نیست. به خصوص در محیط اداری که برای ارتقا نظر مافوق بسیار مهم است!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , esijm , رایا , رنسانس فکر , odise
05-27-2014, 11:18 AM
ارسال: #32
درود
تجربيات در سايت داري
1- بالا اوردن سايت راحت ترين كار هست اما تغيير رتبه ان در گوگل كار ساده اي با وجود بيش از 80000 سايت ايراني نيست.
2- در صورت تبليغات كردن در سايت ها - به تعداد بازديد و كاربران اون توجه نكنيد.بلكه سعي كنيد از نوع تبليغات كليكي باشد
يعني با كليك هر اي پي كاربر يك مبلغ كسر شود. اينگونه فرضا اگر 1000 نفر وارد سايت شما بشود مبلغ 10000 تومان كسر شود.
3- هرچه سايت بزرگتر شود و بازديد ان رو به افزايش باشد امنيت سايت بيشتر به خطر ميوفتد.
4 - نا اميد شدن اولين ضربه محكمي هست كه بهتون در سايت داري وارد ميشود. اگر علاقه اي نداشته باشيد شكست خواهيد خورد.

-----------------------
تجربيات در معامله
1 - هيچگاه به ظاهر افراد اعتماد نكنيد. حتي اگر اون طرف بردارتان باشد.
2 - هيچگاه به هيچ فردي كه درصد كمي ميشناسيد اعتماد نكنيد و هزينه اي رو نديد.
3- هميشه سود در معاملات بصورت پول بدست نمياد.بلكه همراه با ضرر پولي و سود معنوي هست.
در نتيجه تا ميتوانيد از اين ضرر هاي اندك بكنيد تا افراد مختلف رو در همكاري - كسب و كارهاي مختلف و .. رو شناسايي كنيد. سپس در صورت با اعتماد بودن به يك فرد يا موفق بودن در يك كسب كار هزينه بيشتري هزينه كنيد.

------------------------
تجربيات در رفاقت
1- خيلي از ادما باهات اشنا ميشند كه از تو چيزي بدست بيارند. و وقتي تو از اونا چيزي خواستي خبري نميشود. بهتر هست با اينگونه ادمها قطع رابطه نماييد.
چون ضرر واقعي هستند.
2- دوستان خوب باعث پيشرفت و دوستان به ظاهر خوب باعث عدم پيشرفتت ميشود. از شما به عنوان يك پله فقط براي بالا رفتن خودشان استفاده ميكند.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: esijm , goldmen , رایا , رنسانس فکر , dara , HamidRaga
06-07-2014, 09:34 AM
ارسال: #33
اگر ایده ای به ذهنتان رسید یا پیشنهاد خوبی به شما شد فقط با کسانی آن را مطرح کنید که مطمئنید انرژی منفی نثارتان نمی کنند و شما را مایوس نمی کنند.
نمی گویم مشورت نگیرید و سرخود کار انجام دهید. اما مشورت شما با کسانی باشد که اولا در خصوص مبحث مورد نظر شما متخصص باشند و ثانیا با دید مثبت به قضایا بنگرند.
مانند محیط همین سایت که مباحث خوبی مطرح می شود و دوستان ایده های خود را عنوان و به بحث می گذارند.
طرف مشورت اکثریت مردم چند نفر بیشتر نیستند: پدر، مادر، خواهر و برادر، یکی از دوستان صمیمی دوران مدرسه و دانشگاه و همسر! آیا به نظر شما این افراد تخصص لازم را در کلیه اموری که شما ممکن است با آن ها موجه شوید دارند؟
 تشکر شده توسط: رنسانس فکر , odise
06-14-2014, 10:12 AM
ارسال: #34
دقت کنید در محیط کار فقط به کار فکر کنید.
متاسفانه یکی از معضلاتی که مردم د رمحیط کار به خصوص کارمندان ادارات درگیر آن هستند حضور اینترنت و تلفن است و بسیاری از آنان وقت خود را در وقت اداری به وب گردی می گذرانند یا به دوستان و آشنایان تماس می گیرند. ناگهان وقت تمام می شود و کارها بر زمین می ماند و مجبور به اضافه کاری می گردند.
شاید بهتر باشد از مسئول فناوری اداره بخواهید اینترنت و همچنین تلفن اتاق شما را قطع کند. اگر نیاز به استفاده از آن دو داشتید می توانید با رییس هماهنگ کنید و کارهای اینترنتی و تماس های تلفنی خود را از طریق دفتر او انجام دهید حضور در اتاق رییس و حضور در پیش چشم او باعث می شود کارتان را خیلی مختصر و در حداقل زمان انجام دهید و به دنبال کارهای خود بروید.
با قاطعیت می گویم 90 در صد اضافه کاری ها بی مورد است و اگر شخصی وظایف خود را در وقت مقرر به خوبی انجام دهد نیازی به صرف وقت بیشتر ندارد.
 تشکر شده توسط: odise
09-15-2014, 06:11 PM
ارسال: #35
تجربه جدیدتر یا شاید حس جدید :
اگر سقفی بالای سرتان و مقداری خوراکی در یخچال خانه تان دارید جزو 80 درصد خوشبخت دنیا به حساب میاید!
اگر امکان دوش گرفتن و خوردن میوه و ..... برای تان فراهم است احتمالا درصد خوشبختی تان هم بالا تر میرود.
اگر تا به حال شکنجه نشده اید، کشتار انسان ها را به چشم ندیده اید و درگیر جنگ هم نشده اید جزو 5 درصد جمعیت خوشبخت کره زمین بوده اید!
تعداد این افراد فقط 500 میلیون نفر است.
آیا باز هم ناسپاسیم؟

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: goldmen , tondar12 , sajjad , soheyl_ir89 , max31
02-01-2015, 05:50 PM
ارسال: #36
تجربه جدید:
مودبانه سخن گفتن یا عاقلانه سکوت کردن
در برخی موارد شما باید یا حساب شده حرف بزنید یا کلا حرف نزنید بهتره، فرض کنید جلسه ای هستید و چیزی در مورد موضوع نمی دونید هر قدر بیشتر حرف بزنید دستتون واسه همه رو میشه و سلب اعتماد میشه ازشون اما وقتی که عاقلانه سکوت میکنید حداقل این حسن رو داره که بقیه نمی فهمن شما چی تو چنته دارین! بعدش هم میتونین از صحبت های دیگران یک جمع بندی ارایه کنید و چون حرف آخر رو شما زدید همه شما رو به یاد خواهند داشت!
این تکنیک در مورد جلسات اداری خصوصا در ایران بسیار کارایی دارد.

-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
03-23-2015, 05:19 PM
ارسال: #37
تجربه بعدی:

وقتی میخواهید کسب و کاری راه بندازید اوایل منابع مالی محدودی دارید و به دلیل غرور یا هر چیز دیگری دوست ندارید از دیگران کمک بگیرید اما این کار اشتباه است.
یکی از اصول کارآفرینی همین ایجاد شبکه ارتباطی است.

بسیاری از خدمات و کمک ها رو میتونید از همین شبکه ارتباطی بدست بیارید!

پس به هیچ وجه قدرت روابط عمومی رو دست کم نگیرید. یک لبخند ساده یک تعارف یک مهربانی کوچیک گاهی تغییرات بسیار بزرگ رو به وجود میاره!
یادمه با یه آقایی همین طوری سلام علیک داشتم و همیشه بهش لبخند میزدم مجبور بودم برای انجام کاری مدت زمان زیادی رو صرف کنم اما همون جا در کمتر از ده دقیقه کارم رو راه انداخت!
در این باره بیشتر توضیح نمیدم چون مطمینم خودتون بهتر از من میدونید اهمیت روابط اجتماعی در چیه!
شاد باشید و موفق

-------------------
 تشکر شده توسط: v6004 , max31
07-16-2015, 11:26 AM
ارسال: #38
خودتان را باور داشته باشید

در اوایل کسب و کار جدیدم به عنوان تبلیغات چی پیشنهادی را به اولین مشتریم ارائه کردم و او هم خوشش اومد.
دو هفته ای رو کار تمرکز کردیم و انجامش دادیم.
بعدش که کار تموم شد نمی رفتم پیشش واسه تسویه!
خیلی فکرم خراب بود که چه مبلغی بهش بگم.
چون ساعات کاریم روی هم 20 ساعت هم نمیشد و بیشتر کار فکری بود.
کار به جایی رسید به 200 تومن رضایت داده بودم ولی دست آخر فکر میکنید چه قدر دریافت شد؟
یک میلیون تومان!
بله !

وقتی خودتان خودتان را قبول ندارید چطور انتظار دارید بقیه قبول داشته باشن؟

اگه مشکل عزت نفس یا اعتمادبه نفس دارین حتما به مشاور مراجعه کنین و اندکی هزینه کنین بعدها ده ها برابرش رو برداشت می کنین.
مهم ترین ترجبه 9 ماه اخیرم همین بود که خدمتتون عارض شدم.

شاد باشید و سربلند

-------------------
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , max31
04-11-2016, 10:33 PM
ارسال: #39
آخرین تجربه این جانب:
اگه میخاین با کسی در حد رقم های بالا کار کنید قبلش حتما با رقم های کوچیک باهاش کار کرده باشید

اگه میخاین به کسی پول مفت و بی زحمت بدین دقت کنید که طرف خودشو از شما زرنگ تر ندونه چون اون به دنبال پول مفت بیشتر خواهد بود و لطف شما رو یک وظیفه میداند!

-------------------
 تشکر شده توسط: max31
08-26-2017, 06:37 AM
ارسال: #40
سلام خدمت همگی
بعد مدت ها به این سایت سر زدم و خیلی خوشحالم که چیزای جدیدی تجربه کردم که در اختیارتون بزارم:

" هیچ وقت کسی رو که نمی تونید اخراج کنید استخدام نکنید!"
هرگز! هرگز !

استخدام بد ضررش صد برابر اخراج هست!

به آدم ها اندازه بزرگیشون پول بدین ولی نیروی بد استخدام نکنید!

-------------------
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 368 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  اطلاعاتی در مورد چند دستگاه تولیدی کریم آق منگول 0 1,557 01-21-2016 07:54 PM
آخرین ارسال: کریم آق منگول
  چند پیشنهاد کار dvdghe 25 7,382 11-27-2012 09:45 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  نظر دوستلا جهت ایده کسب ده میلیون تومان در چند ماه make money 25 10,123 08-24-2012 12:09 PM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS