ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغل جدید شما چیست ؟
زمان کنونی: 04-18-2024, 08:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: avan
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 3
بازدید: 1001

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شغل جدید شما چیست ؟
07-29-2013, 04:22 PM
ارسال: #1
شغل جدید شما چیست ؟
در جوامع در حال پیشرفت امروز سالانه تعدادی شغل جدید باب می شود که قبلا نبوده مثل ایستادن در صف بجای دیگران و تعدادی کار و کاسبی هم که قبلا بوده منسوخ و یا کلا از رده مشاغل خارج می شود اگر یک روز صبح از خواب بیدار بشید و متوجه شوید که شغل شما ( حتی اگر پزشکی و یا تجارت باشد ) و تمامی مهارت هایی که دارید ( مخصوص دوستانی که چندین مهارت دارند ) دیگر وجود خارجی ندارند و دیگر نمی تواند منبع درآمدی برای شما باشد شما چه کار می کنید ؟ چه شغلی دیگری را انتخاب می کنید ؟ چرا ؟

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardin-b , zoofanoon , Elixir
07-29-2013, 09:22 PM
ارسال: #2
RE: شغل جدید شما چیست ؟
سلام دوست عزيز
نحوه سوال شما چند حالت رو تداعي ميكند. ابتدا اينكه من به اينجور مطرح كردن سوال ميگم سوال كلي يا در اصل سوال بي جواب يايك اسم ديگر كه به خاطرم ندارم و معني ان اين هست كه سوال اصلي را بين سوال ديگر پنهان كردن

بطور مثال بيايم مطرح كنيم. امروز صبح از خواب كه بيدار بشيم هيچ برنامه اي نداريم شما چيكار ميكنيد؟؟؟ يا براي غذا ناهار امروز چه چيزي ميخوريد.

به طبع هر شخصي نظرات شخصي خودش رو دارد كه براي سرگرمي بيشتر ميتوان از مطالب استفاده كرد.يا حداقل استفاده كمي ميتوان از مطالب افراد برد.
مثلا 5 نفر مي گويند كه صبح ميخوام ورزش كنم پس ماهم به اين نتيجه ميرسيم كه ورزش خوب هست ماهم بايد انجام بديم.

اما اگر همين سوال رو بيايم واضح تر مطرح كنيم به نظرم جواب دقيق تري ميگيريم. بطور مثال بگيم برنامه اين هست وضعيت جسمي من اين هست اين ورزش هارو ميتونم انجام بدم اين ورزش هارو نميتونم. حالا شما چه ورزشي رو پيشنهاد ميديد و به چه دليلي؟؟؟

يا در مورد غذا هم همينطور.اين غذارو دوست ندارم. اين غذاهارو دوست دارم. در منزل هم اين وسايل خوراكي هست. نظر بديد.

اين در مورد مطرح كردن سوال.اگر نظرات كامل تري ميخواهيد. سوالتان رو بهبود ببخشيد.

اما جوابي كه ميدونم بدون در نظر گرفتن مطالب بالا بدم اين هست كه اگر يك روز بلند شدم و ببينم كارم نيست. خوب اول يك نگاه به خودم ميگنم.كه چه كاري بلد هستم.بعدش ميرم سراغ اون كار.البته اگر تن پرور يا به اصلاح خسته و نااميد نباشم كه در خانه چند ماه گوشه گيري كنم و بخورم بخوابم.

اگر كار بود و توانستم انجام ميدم. نشد ميرم سراغ كارهاي كه هست اما اشنايي كمي دارم.مثل بازاريابي.منشي گري.در نهايت اين هست كه برم سرچهارا ايست كنم براي كارگري

موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: Delta.H , مصطفي , mir abbas
07-30-2013, 10:19 AM
ارسال: #3
RE: شغل جدید شما چیست ؟
(07-29-2013 04:22 PM)avan نوشته شده توسط:  در جوامع در حال پیشرفت امروز سالانه تعدادی شغل جدید باب می شود که قبلا نبوده مثل ایستادن در صف بجای دیگران و تعدادی کار و کاسبی هم که قبلا بوده منسوخ و یا کلا از رده مشاغل خارج می شود اگر یک روز صبح از خواب بیدار بشید و متوجه شوید که شغل شما ( حتی اگر پزشکی و یا تجارت باشد ) و تمامی مهارت هایی که دارید ( مخصوص دوستانی که چندین مهارت دارند ) دیگر وجود خارجی ندارند و دیگر نمی تواند منبع درآمدی برای شما باشد شما چه کار می کنید ؟ چه شغلی دیگری را انتخاب می کنید ؟ چرا ؟

دوست عزیز مگر می شود؟
بفرض محال اگر چنین چیزی هم باشد , کسی که ذهنش آمادگی موفقیت را پیدا کرده حرکت دیگری انجام می دهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , mir abbas , مرتضی الهی , saeed.abdollahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,396 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,128 07-15-2017 05:51 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,283 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید ahmad rezaee 56 12,432 08-17-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
  اهدافتان از میلیاردر شدن چیست ؟ dehkadeh ali 45 6,876 03-21-2015 01:35 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  تکه کلام و جمله مورد علاقه ام چیست؟ کامیار کاظمی 140 23,338 01-06-2013 09:17 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS