ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فرصت و جسارت خود بودن
زمان کنونی: 03-29-2024, 12:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: somayeee
آخرین ارسال: ir_tanis
پاسخ: 4
بازدید: 941

ارسال پاسخ 
فرصت و جسارت خود بودن
07-27-2013, 11:27 AM
ارسال: #1
فرصت و جسارت خود بودن

یادداشت راحت و بدون روکش بهاره رهنما

داشتم به میهمانم می گفتم که اگر راحت تر است رویه نایلونی روی مبل های سفید را بردارم، نرسیده بودم قبل از رسیدنشان برشان دارم، او تعارف کرد و گفت راحت است من اما گرمم شد و برش داشتم، بعد یکدفعه حس کردم چقدر راحت تر است.

سه سالی می شود خریدمشان اما هیچ لک و ضربه ای بر آنها نیفتاده اگرچه اکثر اوقات به دلیل ماندن همین روپوش نایلونی بر رویشان از لذت راحتی شان محروم مانده ایم، بعد یاد همه روکش های روی اشیای زندگی خودم و اطرافیانم میفتم، روکش های روی موبایل ها، شیشه ها، روکش های صندلی ماشین، روکش های روی کنترل های تلویزیون، روکش های روی لباس های کمد و... همه این روکش ها دال بر پذیرش دو نکته است یا بر نامیرایی خود باور داریم و یا اینکه قرار است چنین چیزهای بی ارزشی را به ارث بگذاریم، هر روز در روابط روزمره مان نیز همین روکش ها را بر رفتارمان می گذاریم تا فلانی نفهمد عصبانی هستیم، فلانی نفهمد چقدر خوشحالیم، فلانی نفهمد چقدر شکست خورده ایم.

نقاب ها و روکش ها را استفاده می کنیم برای اینکه اعتقاد داریم اینطوری شخصیت اجتماعی ما برای یک روز مبادا بیشتر و بهتر روی پای خودش می ایستد و این در شرایطی است که اغلب زودتر از حد تصورمان این دنیا را ترک می کنیم و آن روز مبادا هرگز نمی رسد فقط ما فرصت و جسارت خود بودن را از خودمان دریغ کرده ایم.
جسارت لذت بردن از خود حقیقی مان حتی به قیمت گاه زخمی شدن و ضربه دیدن.
روحمان را از تماس با دنیا محروم می کنیم تا روزی این لذت را به او ببخشیم که بی محابا دنیا را لمس کند، غافل از اینکه امروز همان روز است و همان روز اگر در انتظارش باشی هرگز فرا نمی رسد.

میهمان من تلنگری کوچک به من زد. جلد همه وسایلی را که از ترس خش افتادن پوشانده ام، باز می کنم. دلم می خواهد اشیا هم دموکراسی را تجربه کنند. ضربه خوردن به قیمت لذت بردن از خود حقیقی. ما همه مان فکر می کنیم عمر نوح خواهیم کرد. در پس ذهن بشر همیشه همچنین باوری جا خوش کرده، خدا می داند که وقتی پرنسس دایانا مرد چقدر دستکش و کفش استفاده نشده در کمد او پیدا شد، برعکسش هم هست آدم های به ظاهر فقیری که با مرگشان کلی پول از بالش ها و لای رختخواب هایشان پیدا می شود و کلی خرت و پرت که طرف گذاشته بوده که روز مبادا از گنجه در بیاید و روز مبادا نرسیده غزل خداحافظی را سروده اند.

محافظه کاری و دوراندیشی همیشه از احساس دموکراتیک بودن (لااقل با خودم) دورم کرده. من تصمیمم را گرفته ام. همه نایلون ها و روکش ها را کنار می زنم.
من ترجیح می دهم لذت ضربه خوردن را تجربه کنم تا سلامت دور از دسترس ماندن را.
شما چطور؟***

انسان هم ميتواند دايره باشد و هم خط راست. انتخاب با خودتان هست:
تا ابد دور خودتان بچرخيد يا تا بينهايت ادامه بدهيد...

اگر در حال کاشتن نهال بودی و نشانه های قیامت را دیدی باز هم به کارت ادامه بده (پیامبر اکرم)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bitumen , karafarin , محسن قلي زاده , iranboy , Delta.H , Elixir , Haavin , مهدی گل محمدی , دنیا1 , MohamadMJ , mohsenspring , مرضیه عباسی
07-27-2013, 05:17 PM
ارسال: #2
RE: فرصت و جسارت خود بودن
بسیار بسیار متشکرم از مطلبی که خیلی ها در گیرش هستند و بسیار ناپسند است..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: somayeee , bitumen
08-25-2013, 10:40 AM
ارسال: #3
سپاس از بابت این مطلب زیبا دوست عزیز.
واقعا ما ها خیلی وقته درگیر این روکش های روحی و ذهنی و جسمی هستیم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
خواستن توانستن است
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir , somayeee
08-25-2013, 11:15 AM
ارسال: #4
«روحمان را از تماس با دنیا محروم می کنیم تا روزی این لذت را به او ببخشیم که بی محابا دنیا را لمس کند، غافل از اینکه امروز همان روز است و همان روز اگر در انتظارش باشی هرگز فرا نمی رسد.»

ممنون بابت مطلب بسياز زيبا و كاربردي كه قرار داديد. من كه حقيقتا استفاده كردم.

Be Original
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir , somayeee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثروتمند بودن را انتخاب کنید/ یادداشتی از رابرت کیوساکی jahanagahi 3 1,634 11-25-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  این عروس را هرکس دید بر ایرانی بودن اش افتخار کرد mohammadshamosi 0 896 06-05-2013 06:04 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  استفاده از فرصت ها mallarme 4 1,221 01-11-2013 12:50 PM
آخرین ارسال: mehdi62
  فرصت... Delta.H 1 708 12-01-2012 03:43 PM
آخرین ارسال: soltan_sal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS