ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همسایه ها یاری کنید ....
زمان کنونی: 03-29-2024, 09:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: marjan.1
آخرین ارسال: marjan.1
پاسخ: 17
بازدید: 2332

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همسایه ها یاری کنید ....
07-14-2013, 07:43 PM
ارسال: #11
RE: همسایه ها یاری کنید ....
همکاری داشتم که سنش از ما خیلی بیشتر بود و در یک اداره دولتی پست بالایی داشت و به راحتی میتوانست کاری انجام دهد ولی دخترش که فارغ التحصیل رشته نقاشی شده بود را نذاشت استخدام شود و بعدا گفت بهش گفتم هر روز بری سر کار بخاطر 600 -700 هزارتومان و هی تو محیط کار دولتی زیر اب بزنن و اذیتت کنن و فسیل بشه و هرچی خوندی فراموش کنی .. عمرا ... باید برای خودت کار کنی .. بعدا شنیدم که میگفت ماهی سه چهار تا تابلو هم که سفارش میگیرم از حقوق دولتی بیشتر میشه ..
میتوانید طرح های جدید را برای دیگران نقاشی کنید .. اموزش نقاشی بدهید ...
تابلو های معروف نقاشی را روی پارچه هایی با جنس بوم پرینت بگیرید و کمی برجسته سازی کنید و بفروشید ..
خیلی دوس دارن یه کپی از کارهای نقاش های معروف داشته باشن اینا رو بکشید و به صورت سفارشی ...
..
کتاب زن پولدار نوشته (کیم کیوساکی ) .. همسر رابرت کیوساکی را به شما توصیه میکنم حتما بخوانید ..
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , minoo , iranboy , مرتضی الهی
07-14-2013, 11:09 PM
ارسال: #12
سلام دوست گرامی
عجله شما را درک میکنم.
ولی شما هم باید درک کنید.چه چیزی را؟
زندگی زودپز نیست مقداری گوشت ولوبیا را داخلش بریزی بعد از یک ساعت قورمه سبزی(قاورمه سبزی) تحویل بگیری.
همه چیز در حال تغییر ودرگونی هست.باید خودت را هماهنگ کنی با این همه تغییر.
این عجله در عین حال که مقداریش لازمه تا بهت انرژی بده و حالت اضطرار در تو بوجود بیاره اما مقدار زیاد و خارج از کنترل آن میتونه لطمات شدیدی بزنه
و کاملا" از ادامه هر نوع فعالیتی نا امیدت کنهSleepySleepySleepy

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: jahanagahi , minoo , marjan.1 , مرتضی الهی
07-14-2013, 11:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-14-2013 11:23 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #13
یاد دوره ای افتادم که مشکل داشتم و برای تغییر نگرش و تفکرات مثبت کلاس استاد عزیزم دکتر آزمندیان رفتم. 5 جلسه بود. هر وقت از جلسه بیرون می آمدم قدرت عظیمی داشتم و میگفتم پس کی وضع من خوب می شود. جلسه آخر با دکتر صحبت کردم. فرمود خیلی عجله داری؟
عرض کردم : بله
فرمود هر وقت نگرش منفی خود را تبدیل به نگرش مثبت کردی آنزمان ایده هائی به ذهنت می رسد و تو باید سریع آن ایده ها را پیاده کنی.
ایده هائی به ذهنم رسید و در کوتاه ترین زمان پیاده شد.
یادش بخیر چقدر از مسیر رسیدن به این ایده ها که پیش درآمد اهدافم بود لذت بردم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , s_a , minoo , 3ObHaN , marjan.1 , iranboy , مرتضی الهی , mardin-b
07-15-2013, 12:51 AM
ارسال: #14
شنيدين كه ميگن مرغ همسايه غاز هست حالا شده حكايت شما
شما خودتان داراي هنري هستيد كه ديگران در پي اون هستند. خيلي ها شايد بگند با اين شكم خالي و گراني كي مياد پول روي تابلو و نقاشي بده. يك عده كه تصوير كپي هست و يك عده هم خط هاي مختلف
اين افكار رو دور بريزيد تنها بايد كمي خودتان رو به روز كنيد

متاسفانه جامعه جهاني هر ساعت در حال پيشرفت هست اما جامعه ما هنوز در 100 ساله گذشته مانده است.و هيچ پيشرفتي در هنرهاش تا به امروز حداقل من نديدم كه اموزش بدهند.
يا به عنوان نمونه خود شما كه يك فرد تحصيل كرده هنر هستيد به جاي مشغول بودن بيكار هستيد.

خواستم ادرس بدم اما يادم اومد كه انجمن به ادرس حساس هست. در زير امضاي من يك ايكون هست روي اون كليك كنيد وارد يك سايت ميشيد. در همان صفحه يك مطلبي هست با نام
ساخت تابلوهای زیبا مدرن

ببيند -برررسي كنيد. ياد بگيريد. خودتان را به روز كنيد و شروع كنيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: marjan.1 , seraj , iranboy
07-15-2013, 01:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-15-2013 01:43 AM، توسط marjan.1.)
ارسال: #15
(07-14-2013 07:43 PM)davaran نوشته شده توسط:  همکاری داشتم که سنش از ما خیلی بیشتر بود و در یک اداره دولتی پست بالایی داشت و به راحتی میتوانست کاری انجام دهد ولی دخترش که فارغ التحصیل رشته نقاشی شده بود را نذاشت استخدام شود و بعدا گفت بهش گفتم هر روز بری سر کار بخاطر 600 -700 هزارتومان و هی تو محیط کار دولتی زیر اب بزنن و اذیتت کنن و فسیل بشه و هرچی خوندی فراموش کنی .. عمرا ... باید برای خودت کار کنی .. بعدا شنیدم که میگفت ماهی سه چهار تا تابلو هم که سفارش میگیرم از حقوق دولتی بیشتر میشه ..
میتوانید طرح های جدید را برای دیگران نقاشی کنید .. اموزش نقاشی بدهید ...
تابلو های معروف نقاشی را روی پارچه هایی با جنس بوم پرینت بگیرید و کمی برجسته سازی کنید و بفروشید ..
خیلی دوس دارن یه کپی از کارهای نقاش های معروف داشته باشن اینا رو بکشید و به صورت سفارشی ...
..
کتاب زن پولدار نوشته (کیم کیوساکی ) .. همسر رابرت کیوساکی را به شما توصیه میکنم حتما بخ
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ولی پیشنهاداتتون : پرینت ؟؟؟؟؟؟Confused

یا کپی کاری از کار های دیگران ؟؟؟؟ این وحشتناکه ..
کتاب رو حتما میخونم مرسی

(07-15-2013 12:51 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  شنيدين كه ميگن مرغ همسايه غاز هست حالا شده حكايت شما
شما خودتان داراي هنري هستيد كه ديگران در پي اون هستند. خيلي ها شايد بگند با اين شكم خالي و گراني كي مياد پول روي تابلو و نقاشي بده. يك عده كه تصوير كپي هست و يك عده هم خط هاي مختلف
اين افكار رو دور بريزيد تنها بايد كمي خودتان رو به روز كنيد

متاسفانه جامعه جهاني هر ساعت در حال پيشرفت هست اما جامعه ما هنوز در 100 ساله گذشته مانده است.و هيچ پيشرفتي در هنرهاش تا به امروز حداقل من نديدم كه اموزش بدهند.
يا به عنوان نمونه خود شما كه يك فرد تحصيل كرده هنر هستيد به جاي مشغول بودن بيكار هستيد.

خواستم ادرس بدم اما يادم اومد كه انجمن به ادرس حساس هست. در زير امضاي من يك ايكون هست روي اون كليك كنيد وارد يك سايت ميشيد. در همان صفحه يك مطلبي هست با نام
ساخت تابلوهای زیبا مدرن

ببيند -برررسي كنيد. ياد بگيريد. خودتان را به روز كنيد و شروع كنيد

مرسی ...خیلی خوبه .حتما استفاده میکنم
 تشکر شده توسط: iranboy
07-15-2013, 02:57 PM
ارسال: #16
دوست عزیز سلام

من هم توشرایط شمابودم البته خیلی بدتر ازشما چون خرج خانواده واجاره خونه و....... داشتم . ومیدونم هروز بیکاری یک عمر میگذره . اول از همه توکل به خداکنید دوم سعی کنید از تجربه وراهنمایی دوستان بهره مند شید. سوم اگه تصمیمتون بار مالی داره یعنی نیاز به خرید مواد اولیه ،تجهیزات، اجاره مکان و..... ساده تر بگم هرچی بیشتر قراره هزینه کنی بیشتر باید مطالعه وتحقیق کنی چون خودم ضرر کردم وسوخت دادم اینو میگم. تبدیل پول نقد به وسایل و.... عین آب خوردنه ولی برعکسش!!!!!
پس بجای عجله کردن سعی کن بیشتر تحقیق کنی !
به نظر من تحقیق2 بخشه اول مطالعه کاغذی واینترنتی ودر نظر گرفتن هزینه ها ، سود، توجیه اقتصادی ،پیداکردن بازار،مشتری،مواد اولیه،و.....
دوم بعدد از اینکه تمام 2*2 =4 تا رو کاغذ درست دراومد اون موقع باید حداقل با پنج نفر که قبلا این کار روکردن حضوری صحبت کنی واز نزدیک مشکلات کارشون رو بپرسی وازشون راهنمایی بخوای مطمعن باش حداقل 3تاشون درست راهنماییت میکنن!
دوست ندارم ضرر مالی کنی وخدای نکرده مقروض بشی و ازهمه مهمتر عمرگرانبهاتو تلف کنی !
----------------------------
خدایا از خزانه بزرگ وبی نهایتت برامون ثروت ببار12_00212_00212_002

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
07-16-2013, 12:09 AM
ارسال: #17
(07-15-2013 02:57 PM)مرتضی الهی نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام

من هم توشرایط شمابودم البته خیلی بدتر ازشما چون خرج خانواده واجاره خونه و....... داشتم . ومیدونم هروز بیکاری یک عمر میگذره . اول از همه توکل به خداکنید دوم سعی کنید از تجربه وراهنمایی دوستان بهره مند شید. سوم اگه تصمیمتون بار مالی داره یعنی نیاز به خرید مواد اولیه ،تجهیزات، اجاره مکان و..... ساده تر بگم هرچی بیشتر قراره هزینه کنی بیشتر باید مطالعه وتحقیق کنی چون خودم ضرر کردم وسوخت دادم اینو میگم. تبدیل پول نقد به وسایل و.... عین آب خوردنه ولی برعکسش!!!!!
پس بجای عجله کردن سعی کن بیشتر تحقیق کنی !
به نظر من تحقیق2 بخشه اول مطالعه کاغذی واینترنتی ودر نظر گرفتن هزینه ها ، سود، توجیه اقتصادی ،پیداکردن بازار،مشتری،مواد اولیه،و.....
دوم بعدد از اینکه تمام 2*2 =4 تا رو کاغذ درست دراومد اون موقع باید حداقل با پنج نفر که قبلا این کار روکردن حضوری صحبت کنی واز نزدیک مشکلات کارشون رو بپرسی وازشون راهنمایی بخوای مطمعن باش حداقل 3تاشون درست راهنماییت میکنن!
دوست ندارم ضرر مالی کنی وخدای نکرده مقروض بشی و ازهمه مهمتر عمرگرانبهاتو تلف کنی !
----------------------------
خدایا از خزانه بزرگ وبی نهایتت برامون ثروت ببار12_00212_00212_002

مرسی دوست عزیز ...اتفاقا منم نمیخوام بیخود هزینه کنم و این سوال رو دارم که اول باید محصول تولید کرد یا اول باید از بازار مطمئن بود ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 218 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است m_grate29 52 10,133 08-16-2015 12:45 AM
آخرین ارسال: zy13
  برای سلامتی پدرم دعا کنید. zinka 31 4,525 06-16-2014 01:42 AM
آخرین ارسال: saeed_9_12
  فقط یک دقیقه به این مطلب توجه کنید ... tehran1400 1 983 03-12-2014 12:32 PM
آخرین ارسال: amir-hosain
  30 توصیه برای پس انداز در 30 روز ... چگونه به اوضاع مالی خودتان کمک کنید m-jalalvand 1 1,347 12-14-2013 06:53 PM
آخرین ارسال: shamsa
  برای موفقیت خود آگهی وفات خیالی درست کنید ... m-jalalvand 0 855 10-08-2013 08:55 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  30 توصیه مهم (با حوصله مطالعه کنید) pars_gostar 0 718 08-26-2013 09:47 AM
آخرین ارسال: pars_gostar
  مانند یک میلیونر رفتار کنید deh621 1 1,057 05-30-2013 03:04 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  شعار امسال خود را اعلام کنید! mehrdad062 17 2,152 03-22-2013 08:40 PM
آخرین ارسال: M3HDI
  لطفا راهنمایی کنید- همسر من... njavan 15 3,807 01-19-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: nami
  خیلی مهم (لطفا اطلاع رسانی کنید) صدفی 3 1,322 12-02-2012 08:58 PM
آخرین ارسال: Peanut
  راهی ساده برای پیشرفت و موفقیت "با خودتان رقابت کنید" Delta.H 1 845 11-24-2012 09:03 AM
آخرین ارسال: P@RSA
  سعی کنید نرم و آرام باشید زیرا ...! goldmen 0 662 11-23-2012 08:04 PM
آخرین ارسال: goldmen
  واکسن‌های مورد نیاز خود را دانلود کنید! dara 1 792 10-20-2012 05:38 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اگر از این سایت خرید کردید رمز دومتان را عوض کنید mohammad62 0 812 10-17-2012 03:44 PM
آخرین ارسال: mohammad62
  این وسائل را تا 5 سال دیگر در هیچ دفتر کاری پیدا نمی کنید! mohammad62 6 1,812 10-17-2012 03:55 AM
آخرین ارسال: mohammad62
  با این نی از لجن،آب زلال استخراج کنید! dara 4 1,154 10-09-2012 08:40 PM
آخرین ارسال: goldmen
  حتما مطالعه کنید mohammadshamosi 24 3,488 07-30-2012 07:44 PM
آخرین ارسال: vahid61
Lightbulb اهداف اعضای انجمن از کسب ثروت را در این بخش ذکر کنید. کامیار کاظمی 43 9,905 06-01-2012 09:10 PM
آخرین ارسال: navvab12
  نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است m_grate29 0 1,032 04-20-2012 11:14 PM
آخرین ارسال: m_grate29

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS