ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

باشگاه زیبائی افکار
زمان کنونی: 04-20-2024, 04:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 863
بازدید: 143360

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امیتازات : 3.49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باشگاه زیبائی افکار
07-11-2013, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-11-2013 09:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #21
RE: باشگاه زیبائی افکار
پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.
خواهش میکنم شما که خود را عضوی از این باشگاه می دانید با لبخندSmile وارد منزل شوید.
با افراد خانه با محبت صحبت کرده و کمی با هم بخندید:25r30wi25r30wi25r30wi

لبخند Smileو خنده 25r30wiدر منزل و فراهم کردن آسایش و آرامش به اعضای خانواده.
این درس شد 4 تومان و 5 ریال لطفا به حساب اشاره شده در یکی از پستهای این تایپیک واریز فرمائید.25r30wi

Heart10_004Heart
این پست را تقدیم میکنم به احمد عزیزم (استاد گلدمن عزیز ) و حمزه عزیزم (استاد Delta.H عزیز)که هم اطاقهای من در مشهد بودند و من هیچوقت لذت هم صحبتی با این دو عزیزم را در آن زمان فراموش نمیکنم..

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: s_a , poldar , zoofanoon , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , somayeee , Delta.H , iranboy , mardin-b , goldmen , نرگس فیاض , minoo , saeed.abdollahi , بابایی , moin80 , raghs e 1 oghab , successfulman , توانا , حسین فتحی , hamid.h , parsa_star
07-11-2013, 10:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-11-2013 10:13 PM، توسط zoofanoon.)
ارسال: #22

اولین { باشگاه زیبایی افکار }
افتتاح گردید ،!
دوستان برای ثبت نام از قبل نوبت بگیرند.
البته با اجازه دوستان .

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , Delta.H , mardin-b , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 10:17 PM
ارسال: #23
(07-11-2013 10:04 PM)zoofanoon نوشته شده توسط:  

اولین { باشگاه زیبایی افکار }
افتتاح گردید ،!
دوستان برای ثبت نام از قبل نوبت بگیرند.
البته با اجازه دوستان .
چون نمی خواستم موضوع به این زیبایی زود بسته بشه ، به همین دلیل اولین باشگاه را افتتاح نمودم.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , فرهاد قربانی , mir abbas , jahanagahi , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 11:12 PM
ارسال: #24
اسم ما رو هم بنویسید...10_00410_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: zoofanoon , sir-mahyar , mir abbas , jahanagahi , mohammadshamosi , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 11:19 PM
ارسال: #25
اسم من رو هم فراموش نکنید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mir abbas , jahanagahi , zoofanoon , mohammadshamosi , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , parsa_star
07-11-2013, 11:44 PM
ارسال: #26
جملات مورد نظر خود را مرقوم فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , zoofanoon , mir abbas , somayeee , mohammadshamosi , sir-mahyar , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-12-2013, 01:09 AM
ارسال: #27
(07-11-2013 09:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.
خواهش میکنم شما که خود را عضوی از این باشگاه می دانید با لبخندSmile وارد منزل شوید.

این درس شد 4 تومان و 5 ریال لطفا به حساب اشاره شده در یکی از پستهای این تایپیک واریز فرمائید.25r30wi

Heart10_004Heart
این پست را تقدیم میکنم به احمد عزیزم (استاد گلدمن عزیز ) و حمزه عزیزم (استاد Delta.H عزیز)که هم اطاقهای من در مشهد بودند و من هیچوقت لذت هم صحبتی با این دو عزیزم را در آن زمان فراموش نمیکنم..

اعضای محترم باشگاه زیبائی افکار توجه فرمائید؟
خواهش میکنم حتما تمرینات فوق را در خانواده بنحو احسن انجام دهید.
زمان گرفتن نتیجه از این حرکت بشرط تمرین و انجام , یک هفته است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: zoofanoon , مهدی گل محمدی , poldar , mohammadshamosi , Delta.H , فرهاد قربانی , somayeee , sir-mahyar , mardin-b , mir abbas , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , حسین فتحی , parsa_star
07-12-2013, 07:52 AM
ارسال: #28
(07-11-2013 09:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  پیشنهاد دوم:
وارد منزل می شویم؟
خیلی کار انجام داده ایم؟
خسته ایم؟

تمرین کنید.

Heart10_004Heart

استاد عزیز در آن چند روزی که افتخار هم صحبتی و معاشرت با شما را داشتم درسهای زیادی یاد گرفتم از جمله همین نکته ای که در این تاپیک مطرح شده یعنی داشتن لبخند همیشگی و همچنین نگرش مثبت و صحبت همیشگی از شدن، ساختن و بدست آوردن در نهایت سادگی و راحتی...

به نظر من یکی از مهمترین نکاتی که فکر انسان را زیبا میکند دست کشیدن از تفکر انتقادی و متوقف کردن قضاوت ها و مقایسه های ذهنی است!

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , somayeee , zoofanoon , venus2 , s_a , sir-mahyar , mir abbas , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , حسین فتحی , parsa_star
07-12-2013, 08:09 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-12-2013 08:12 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #29
ماشالله در این چند روز چقدر متقاضی داشتیم و هنوز هم داریم .Smile
(خدایا شکر)
آقا , خانم لطفا عجله نکنید . صفو بهم نزنید . اسم همه عزیزان را می نویسیم.
محمد جان تند تند اسامی عزیزان را یادداشت کن.
عزیزانی که اسم نوشته اند از الان شروع کنند به تمرین پیشنهادات عزیزان (من هم جزو عزیزان هستم.25r30wi چون من هم پیشنهاد داده ام.Smile)

مگر می شود این شکلک 25r30wiرا دید و لبخندSmile نزد؟

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , somayeee , zoofanoon , venus2 , Delta.H , sir-mahyar , mardin-b , mir abbas , نرگس فیاض , minoo , بابایی , successfulman , توانا , مینو. , hamid.h , parsa_star
07-12-2013, 10:38 AM
ارسال: #30
A00 (81)
منم هستم

برای زیبایی افکار تمرین و تلاش و مراقبت لحظه به لحظه لازمه. یکیش اینکه آنچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم. موفقیت خودمون خوشحالمون می کنه پس با دیدن موفقیت کس دیگه هم خوشحال بشیم. این خوشحالی حتما درونی باشه نه فقط ظاهری

اگه تو فکرمون از موفقیت همه خوشحال بشیم چند تا نتیجه داره:
تعداد دفعات خوشحالیمون زیاد و زیادتر میشه و این شادی در سلامت جسمی و روحی ما تاثیر مثبت میزاره. همچنین دربرخورد ما. یعنی حرص خوردنای درونی بقول معروف سرریز نمیشه سر یکی دیگه خالی کنیم.
باعث میشه همه رو دوست داشته باشیم. و این سبب میشه فکرمون آزاد باشه از کنکاش تو بدیهای دیگران دست بکشیم و همچنین دید مثبت تری به اطرافمون داشته باشیم و درنتیجه از برداشتهای نادرست درمورد کارهای اطرافیان جلوگیری میکنه. مثال: دیدی نمکدونو از لج من گذاشته اونجا)

من عاشق همه هستم
من همه ی بنده های خوب خدارو دوست دارم
چقدر خوشحالم که ..... هر روز موفقتر از قبل میشه
ماشینی که .... خریده مبارکش باشه خدا بیشترش کنه
دوست دارم .... تو همون رشته ای که دلش میخواد قبول بشه
و ........

انسان هم ميتواند دايره باشد و هم خط راست. انتخاب با خودتان هست:
تا ابد دور خودتان بچرخيد يا تا بينهايت ادامه بدهيد...

اگر در حال کاشتن نهال بودی و نشانه های قیامت را دیدی باز هم به کارت ادامه بده (پیامبر اکرم)
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , venus2 , s_a , Delta.H , iranboy , sir-mahyar , mardin-b , mir abbas , نرگس فیاض , minoo , بابایی , Elixir , successfulman , توانا , مینو. , حسین فتحی , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باشگاه مشتریان راکا؟؟؟ مهدی گل محمدی 18 3,799 08-16-2017 09:17 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  باشگاه شاد بودن و توانستن انرژی مثبت iranboy 4 1,600 07-26-2014 11:22 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  باشگاه تخصصی فوتبال دستی و ایر هاکی hamed_onlove 3 1,750 07-17-2013 10:37 AM
آخرین ارسال: hamed_onlove

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS