ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرتون راجع به این کار که به سرم زده چیه ؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعادت
آخرین ارسال: amirali699
پاسخ: 14
بازدید: 2401

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون راجع به این کار که به سرم زده چیه ؟
07-09-2013, 12:06 AM
ارسال: #11
RE: نظرتون راجع به این کار که به سرم زده چیه ؟
(07-08-2013 08:56 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  
(07-08-2013 08:17 PM)سعادت نوشته شده توسط:  یعنی نمیشه از میوه تره بار اصفهان خرید ؟ چرا حتما باید از نیسابو خرید کرد ؟

پوست نکنیم موردی پیش میاد چون یه سری بچه ها گفتن نمیخواد پوست بکنی
و این که حتما باید آفتاب بخوره نمیشه توی سایه خشکش کرد ؟
میوه هایی که به درد خشک کردن میخوره رو اصلا میوه فروشیها یا میدان بارها نمیفروشند چون قیمتش بالا میافته.تویسرکان هم الو برای پوست کندن و خشک کردن داره.
این الویی که با پوست تو بازار خرید و فروش میشود همان گوجه سبز خودمونه که بعد از رسیدن به رنگ قرمز(گوجه مشکی) و زرد (گوجه طلایی)در میاد و قیمتش الان عمده کیلویی 4500 هست.
افتاب رنگ الو رو زرد نگه میداره و توی سایه رنگش تیره میشه.

ببخشید ولی مگه گوجه هسته داره ؟ اینا که من میگم هسته داره مثل هلو و زردآلو
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas
07-09-2013, 12:52 AM
ارسال: #12
من قصد دارم آلو شابلون رو بگیرم خشک کنم
 تشکر شده توسط: mir abbas
07-09-2013, 06:37 PM
ارسال: #13
سلام: الويي كه مخصوص خشك كردن هست ( بخارا ) اواخر شهريور ميرسه و اصطلاحا ديررس هست، آب كمي داره و بيشتر گوشتي هست، در بازار به هيچ عنوان پيدا نميشه و باغدارها اين نوع آلو رو به صورت تازه نميفروشند، اگر هم بفروشند قيمتي ميدن كه خشك كردنش به صرفه نيست. بهترين نوعش هم در اطراف نيشابور پيدا ميشه.
پيشنهاد ميكنم شما از بازاريابي الو شروع كنيد و چون تجربه نداريد وارد پروسه خشك كردن نشيد.

لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه
 تشکر شده توسط: mir abbas , سعادت , soltan_sal
01-26-2016, 10:35 PM
ارسال: #14
(07-08-2013 04:25 AM)سعادت نوشته شده توسط:  سلام

بچه ها امروز یه فکری به سرم زد که برم آلو بگیرم و خشک کنم که بشه آلو بخارا Blush

البته خشک کردن سنتی و بدون دستگاه ولی در حد چند تن

مکانش رو فکر کنم بتونم جور کنم

طریقه خشک کردنش هم مثل این که اینجوریه که توی آب یه ذره میجوشونیم بعد پوستشو میگیریم و میذاریم توی آفتاب خشک بشه
البته یه سری میگن پوستشو نباید کند و یه سری هم میگن باید پوستشو بکنیم نمیدونمHuh

دیگه بیشتر از این نمیدونم ولی فکر کنم سودش 300 - 400 درصدی باشه باید بیشتر تحقیق کرد Angel

کسی اطلاعاتی داره ؟ به نظرتون چی کار کنم ؟ نرم چند تن بخرم بدبخت شم Undecided

هر کسی هر چی میدونه لطفا بگه بلکه به یه جایی برسیم چون که فکر کنم همین روزاست که فصلش تموم بشه کسی نمیدونه چقدر وقت دارم برای خرید آلو ؟
سلام.
جونم واست بگه که روستای ما پر از آلو بخارا ست.به نظر من هدفتون درسته و بجاست و خیلی هم سود میبرید فقط حداقل سرمایه باید حدودا 30تومن باشه.که با این پول میتونی یه باغی رو اجاره کنی باقی کاراش مث چیدن و جوشاندن رو با کمک کارگر انجام بدی.من خودم شاهد هستم که طرف از روستاهای اطراف میاد اجاره میکنه و باقی کاراشو انجام میده الان هم وضع مالیش توپ توپ.
آلو بخارا بدون تیزآبی قیمتش خیلی بیشتر و خریدارش هم بیشتره.قیمت آلو بخارا خشک شدش حدودا13 تومن هستش البته توی تابستون 94 تا بعد هیچ چیز معلوم نیس.اگر واقعا دوست داشتی توی این زمینه فعالیت کنی میتونم کمکت کنم.واست باغ اجاره ای جور کنم .اگه مایل بودی زنگ بزن

به ﺗﻮ پيشنهاد ميکنم که شاد باشى و قدرتمند
خورشيد هر روز صبح، بخاطر زنده بودن ما طلوع ميکند.
هرگز منتظر فرداهاى خيالى نباش
سهمت را از زندگى همين امروز بگير …

شماره تماس 09174104718
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالبی راجع به گروآسیس، نجات دهنده جنگل، بیابان زدایی sadegh_mp2 6 546 03-08-2017 09:23 PM
آخرین ارسال: chatredanesh
  چي بكارم به نظرتون؟ محسن قلي زاده 35 3,743 10-19-2013 12:48 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS