ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بر سر دوراهی آجیل عمده یا وب سایت فروش.لطفا کمک کنید
زمان کنونی: 04-19-2024, 04:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehrdad.soltani
آخرین ارسال: pestehirani
پاسخ: 15
بازدید: 7243

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بر سر دوراهی آجیل عمده یا وب سایت فروش.لطفا کمک کنید
07-06-2013, 10:15 AM
ارسال: #11
RE: بر سر دوراهی آجیل عمده یا وب سایت فروش.لطفا کمک کنید
(07-05-2013 08:10 PM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 09:10 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 05:43 PM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 09:53 AM)mir abbas نوشته شده توسط:  اگر به نتیجه رسیدید که وارد کار خشکبار بشوید حتما مطالعه و تحقیق رو از کسانی که در این کارند در کرج فراموش نکنید.
در کرج پخشهای خشکبار بزرگی هستند که کار کردن در کنار انها مستلزم اینست که مزیتی نسبت به انها (قیمت،کیفیت و....)داشته باشید.
کار خشکبار اگر اصولی و با بینش واردش بشوید و سرمایه کافی برای جور کردن جنسهاتون داشته باشید میتونه زندگیتون رو متحول کنه.
برای شروع حتما یک نام به عنوان برند انتخاب کنید و فقط فقط روی جنس درجه یک کار کنید.
در اوایل کار با شور کاریهایی که در سطح شهر هستند قرارداد ببندید ولی با رشد کارتون حتما خودتون شورکاری بزنید تا به سلیقه خودتون جنسها رو بو بدید.

خوب اگه بخواهیم محصول رو بوداده کنیم و فقط بسته بندی کنیم وتوزیع کنیم همدر تهران کرج و هم در شهرستانها.با تبلیغات و برندخوب .کاری که کیفیت مطلوبی داشته باشه.به نظرتون موفق میشیم؟
برای راه اندازی کارگاه چقدر باید هزینه کرد؟ حداقل سفارش که میتونم بصورت خام تهیه کنم باید چقدر باشه.به قول دوستمون تنی باشه یا کمتر هم میشه شروع کرد؟
اگر در بسته بندی دقت داشته باشید و جنس خوب رو با طعمهای متفاوت از خشکبار موجود در بازار ارائه دهید از بقیه پیشتازترید.
خیلی از شرکتهای بسته بندی مثل برتر ،گلستان،خشکپاک و...خشکبار نیز بسته بندی میکنند .حتما باید نسبت به انها مزیت ویژه ای داشته باشید وگرنه جنس انها چون جور هست(هم خشکبار ،هم ادویه جات وهم حبوبات) اکثر مشتریها را میگیرند.
در شروع کار کارگاه شورکاری نزنید چون خیلی کارگاهها هست که براتون مزدی کار انجام میدن(اگر خواستید در کرج و تهران به شما معرفی میکنم)
شما حداقل برای اینکه قیمت عمده به شما بدهند میتونید از یک کیسه که حدود 60 کیلو میباشد به بالا تهیه کنید(برای تهیه بار نیز کمکی از دستم بر اومد کمکتون میکنم چه در تهران و چه در کرج)
یک توصیه :اگر خواستید شروع کنید برای شروع کار خشکبار را بصورت بسته بندی 5 کیلویی و در سوپر مارکتهای شهر و عمده فروشها شروع کنید و کم کم بسته بندی کوچک نیز انجام دهید .
آقای میرعباس من تازه متوجه شدم که جنابعالی در کار خشکبار هستید .اولا اگه میشه آدرس فروشگاهتون رو تو بازار بدید من گاهی اوقات گذرم به اونجا میخوره.
راستی به نظر شما عمده آجیل بهتر است یا خرده.چون اول سرمایه کم دارم.
خرده بسته بندی بشه با بسته های شکیل ویه نام تجاری بهتر نیست؟
مشتری هارو چطور پیدا کنیم؟
اگه میشه درباره دردسرهای این کار و مجوز هایی که حتما در ابتدا لازم هست برام بگید
بنظرتون چه محصولاتی رو بسته بندی کنم؟دستگاههایی رو هم که لازم هستش بفرمائید
ببخشید زیاد سوال کردم بقیشم وقتی یادم افتاد میگم10_003 ممنون
ادرس :انتهای بازار اهنگران سرای حاج نادعلی پ 18
اگر سرمایه کم دارید خرده فروشی باعث میشود تو دستتون همیشه پول نقد باشه و قدرت خرید و مانورتون بره بالا ولی حتما در کنار خرده فروشی روی فروش عمده یک جنس خاص که میتوانید از مرکز تولید ان را تهیه کنید تمرکز کنید .
برای خرده فروشی حتما جنستون باید باز باشه (فله) تا مشتری جنس رو روئیت کنه .اگر خرید کرد همانجا داخل سلفون مخصوص خودتون با برند میریزید و پرس میکنید.
برای بسته بندی تمام مجوزهای لازم را باید بگیرید .البته بستگی دارد در چه سطحی بخواهید کار کنید.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-06-2013, 10:20 AM
ارسال: #12
(07-05-2013 08:50 PM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  
(07-05-2013 08:10 PM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 09:10 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 05:43 PM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  
(07-02-2013 09:53 AM)mir abbas نوشته شده توسط:  اگر به نتیجه رسیدید که وارد کار خشکبار بشوید حتما مطالعه و تحقیق رو از کسانی که در این کارند در کرج فراموش نکنید.
در کرج پخشهای خشکبار بزرگی هستند که کار کردن در کنار انها مستلزم اینست که مزیتی نسبت به انها (قیمت،کیفیت و....)داشته باشید.
کار خشکبار اگر اصولی و با بینش واردش بشوید و سرمایه کافی برای جور کردن جنسهاتون داشته باشید میتونه زندگیتون رو متحول کنه.
برای شروع حتما یک نام به عنوان برند انتخاب کنید و فقط فقط روی جنس درجه یک کار کنید.
در اوایل کار با شور کاریهایی که در سطح شهر هستند قرارداد ببندید ولی با رشد کارتون حتما خودتون شورکاری بزنید تا به سلیقه خودتون جنسها رو بو بدید.

خوب اگه بخواهیم محصول رو بوداده کنیم و فقط بسته بندی کنیم وتوزیع کنیم همدر تهران کرج و هم در شهرستانها.با تبلیغات و برندخوب .کاری که کیفیت مطلوبی داشته باشه.به نظرتون موفق میشیم؟
برای راه اندازی کارگاه چقدر باید هزینه کرد؟ حداقل سفارش که میتونم بصورت خام تهیه کنم باید چقدر باشه.به قول دوستمون تنی باشه یا کمتر هم میشه شروع کرد؟
اگر در بسته بندی دقت داشته باشید و جنس خوب رو با طعمهای متفاوت از خشکبار موجود در بازار ارائه دهید از بقیه پیشتازترید.
خیلی از شرکتهای بسته بندی مثل برتر ،گلستان،خشکپاک و...خشکبار نیز بسته بندی میکنند .حتما باید نسبت به انها مزیت ویژه ای داشته باشید وگرنه جنس انها چون جور هست(هم خشکبار ،هم ادویه جات وهم حبوبات) اکثر مشتریها را میگیرند.
در شروع کار کارگاه شورکاری نزنید چون خیلی کارگاهها هست که براتون مزدی کار انجام میدن(اگر خواستید در کرج و تهران به شما معرفی میکنم)
شما حداقل برای اینکه قیمت عمده به شما بدهند میتونید از یک کیسه که حدود 60 کیلو میباشد به بالا تهیه کنید(برای تهیه بار نیز کمکی از دستم بر اومد کمکتون میکنم چه در تهران و چه در کرج)
یک توصیه :اگر خواستید شروع کنید برای شروع کار خشکبار را بصورت بسته بندی 5 کیلویی و در سوپر مارکتهای شهر و عمده فروشها شروع کنید و کم کم بسته بندی کوچک نیز انجام دهید .
آقای میرعباس من تازه متوجه شدم که جنابعالی در کار خشکبار هستید .اولا اگه میشه آدرس فروشگاهتون رو تو بازار بدید من گاهی اوقات گذرم به اونجا میخوره.
راستی به نظر شما عمده آجیل بهتر است یا خرده.چون اول سرمایه کم دارم.
خرده بسته بندی بشه با بسته های شکیل ویه نام تجاری بهتر نیست؟
مشتری هارو چطور پیدا کنیم؟
اگه میشه درباره دردسرهای این کار و مجوز هایی که حتما در ابتدا لازم هست برام بگید
بنظرتون چه محصولاتی رو بسته بندی کنم؟دستگاههایی رو هم که لازم هستش بفرمائید
ببخشید زیاد سوال کردم بقیشم وقتی یادم افتاد میگم10_003 ممنون

راستی اگر مواد اولیه از کرج تهیه بشه به صرفه تر هست یا اگر از شهرستان هایی که تولید دارن؟
چقدر تفاوت قیمت هست میصرفه بریم از تولید کنندهتهیه کنیم؟
شما آشنای تولید کننده داری؟
خیلی مواقع جنس در تهران از شهرستانها مناسبتر میشه خرید و اگر انچنان تخصصی روی خشکبار ندارید تهران بهتره چون معمولا میشه اطمینان کرد که جنس مغایر به شما نمیدهند.

07-06-2013, 10:33 AM
ارسال: #13

[/quote]
سوال اقای سلطانی (((خوب اگه بخواهیم محصول رو بوداده کنیم و فقط بسته بندی کنیم وتوزیع کنیم همدر تهران کرج و هم در شهرستانها.با تبلیغات و برندخوب .کاری که کیفیت مطلوبی داشته باشه.به نظرتون موفق میشیم؟
برای راه اندازی کارگاه چقدر باید هزینه کرد؟ حداقل سفارش که میتونم بصورت خام تهیه کنم باید چقدر باشه.به قول دوستمون تنی باشه یا کمتر هم میشه شروع کرد؟)))

یک سوال جناب میرعباس عزیز...
دلیل اینکه توصیه میکنید ابتدا از عمده فروشی و بسته بندی با وزن بالا شروع کنید چیه ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدید لطفا...من.ن
[/quote]
من این جمله را با توجه به شرایط اقای سلطانی گفتم و این نسخه رو برای همه کس نمیشه پیچید.

تشکر شده توسط: hamid.h
05-04-2015, 03:46 PM
ارسال: #14
به نطر من شما میتونید هسته تلخ ارزون بخرید بعد شیرین کنید و بفروشید قیمتشم بد نیست خوبه
یا پسته در بسته بخری مغز کنی که وارد باشی

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
11-27-2016, 12:44 PM
ارسال: #15
(07-02-2013 12:43 AM)mehrdad.soltani نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستانو بزرگواران.من شغلم طراح گرافیک و تبلیغات هست.اما میخوام یه شغل دیگه هم داشته باشم.بنظر شما یک وب سایت فروش راه بندازم بهتره یا یک مرکز پخش عمده و جزئی آجیل(منظور پسته و بادام و . . . ) وخشکبار؟ بنظرتون ایده دومم تو این بازار میگیره؟
یک مغازه در اطراف کرج پدرم داره که در اختیارم بزاره درحقیقت میشه ازش به عنوان انبار و دفتر استفاده کرد چون تو بورس خرید و فروش نیست.حالا ازتون خواهش میکنم یه راهنمایی بدید مخصوصا دوستایی که تجربه دارنHuh

راستی هرکدوم ازدوستان کاری در زمینه چاپ و تبلیغات داشت برای فروشگاه یا شرکتش با بهترین کیفیت و طراحی درخدمتیم36
09128650895

باسلام
برای تهیه پسته ( مه ولات خراسان : فیض آباد ) و تخمه آفتابگردان و گردو من در خدمتم .
شماره تماس من هم 09120901191
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از فروش محصولات هیدرولیک mrsamadi 0 224 03-07-2022 03:36 PM
آخرین ارسال: mrsamadi
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 373 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  فروش روغن خراطین بهراد ب 4 1,010 05-03-2020 12:04 AM
آخرین ارسال: aria98
  مرکز خرید و فروش عمده لباس زیر کجای تهران هست ؟ miomio 65 106,345 01-04-2020 11:13 PM
آخرین ارسال: Msahar
  ایده در مورد دفتر فروش pakhshe_ava 90 9,916 01-04-2019 10:55 PM
آخرین ارسال: DddKing
  فروش خانه به خانه MOTH 2 556 09-11-2018 09:58 AM
آخرین ارسال: MOTH
  کمک فوری برای فست فود jagvar300 1 598 07-13-2018 11:43 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  خواهشا همکاری کنید saeid16 0 308 04-26-2018 02:37 PM
آخرین ارسال: saeid16
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 260 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  چرا از وب سایت ساز ها استفاده نکنیم؟ sitedar 0 323 03-25-2018 01:14 PM
آخرین ارسال: sitedar
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 307 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 13,817 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,537 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,335 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  فعالیت اقتصادی بدون مغازه یا دفترکار alirz 0 438 12-19-2017 10:04 PM
آخرین ارسال: alirz
  خواهش می کنم جهانی فکر کنید!!! پول سرازیر می شود. محمد پارسا 10 3,632 10-08-2017 09:03 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ****کمک فوری***** Playstation 18 1,919 10-07-2017 03:27 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  تو رو خدا کمک کنید واسه شروع کردن کاری Alirezasabzevari 3 1,283 09-28-2017 10:59 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  خرید عمده کالاهای پر سود yousefi66 30 68,249 02-01-2017 07:54 PM
آخرین ارسال: amir.shahrokh
  10 تومن واسه راه اندازی کار کم دارم...کمک Mohsen pak 1 2,398 12-20-2016 02:17 PM
آخرین ارسال: tiktaak68

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS