ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
زمان کنونی: 04-24-2024, 03:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: توانا
آخرین ارسال: حسابرس
پاسخ: 39
بازدید: 8235

ارسال پاسخ 
ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
09-11-2013, 08:12 PM
ارسال: #31
RE: ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
جناب توانا
ظاهرا قضیه ی سن بعثت در مورد شما هم صدق میکنه هر چند این سوال رو از خیلیها پرسیدم و جوابهای جالبی شنیدم

خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: minoo , Elixir , توانا
09-12-2013, 12:56 AM
ارسال: #32
(05-19-2013 12:06 AM)توانا نوشته شده توسط:   به اميد خدا امشب تاپيكي را ايجاد مي كنم باعنوان" از توانا بپرسيد!" تاسوالات جدي شما را درقالب طنز و فكاهي بصورت منظوم و منثور پاسخگو باشم البته دوستاني كه در زمينه طنز دستي برآتش دارند ميتوانند درپاسخ به سوالات مطروحه طبع خودرا بيازمايند فقط از طرح سوالات سياسي خودداري فرمائيد كه ازپاسخ به آنها معذورخواهيم بود حالا هركس هرسوالي دارد بسم ا...

سلام...اگه اجازه بدید یه سوال بپرسم... همه ما یه جورایی توانا هستیم. کی میتونیم واقعا خودمون رو توانا بدونیم؟
 تشکر شده توسط: توانا , alma , Elixir , minoo
09-12-2013, 12:58 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2013 01:17 AM، توسط توانا.)
ارسال: #33
(09-11-2013 08:12 PM)alma نوشته شده توسط:  جناب توانا
ظاهرا قضیه ی سن بعثت در مورد شما هم صدق میکنه هر چند این سوال رو از خیلیها پرسیدم و جوابهای جالبی شنیدم

خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم....
نه كه بنده كمي تاقسمتي كند ذهن تشريف دارم منظور شمارو از "قضيه سن بعثت" نفهميدم اگر ميشه كمي بيشتر توضيح بفرماييد ولي اگر منظورتون از سن بعثت چهل سالگيه بايد عرض كنم من هنوز تا چهل سالگي فاصله زيادي دارم به ظاهرم نگاه نكنيد كه روزگار پيرم كرده كساني كه مرا ازنزديك مي شناسند فكر ميكنند به مرض پيري زودرس مبتلاشده ام!

(09-11-2013 07:07 PM)Elixir نوشته شده توسط:  چه تاپیک فوق العاده ای من عاشق طنز و شعرم..
این تاپیک حیفه خاک بخوره..
از توانا بپرسید..
آقای قهرمانی اگر یه برادر دوقلو داشتید چه بلایی سرش می آوردید؟؟؟ (مثلا در 5-6 سالگی)
ممنون كه اين تاپيك را از بايگاني راكد كشيدين بيرون
من بيشتر دوست داشتم خواهر دوقلو داشته باشم تابرادر دوقلو ولي متاسفانه تك فرزند بودم و لوس و ننر بار اومدم و حالا هم اگه كسي بهم بگه بالاي چشمت ابروست اشكام درمياد اونوقت توپ و تشرها بسويم سرازير ميشه مردگنده كه گريه نميكنه!آقا من نميخوام سنگ زيرين آسيا باشم مگه زوره؟!

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: alma , goldmen , Elixir , minoo
09-12-2013, 01:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2013 01:28 AM، توسط توانا.)
ارسال: #34
(09-12-2013 12:56 AM)shirin91 نوشته شده توسط:  
(05-19-2013 12:06 AM)توانا نوشته شده توسط:   به اميد خدا امشب تاپيكي را ايجاد مي كنم باعنوان" از توانا بپرسيد!" تاسوالات جدي شما را درقالب طنز و فكاهي بصورت منظوم و منثور پاسخگو باشم البته دوستاني كه در زمينه طنز دستي برآتش دارند ميتوانند درپاسخ به سوالات مطروحه طبع خودرا بيازمايند فقط از طرح سوالات سياسي خودداري فرمائيد كه ازپاسخ به آنها معذورخواهيم بود حالا هركس هرسوالي دارد بسم ا...

سلام...اگه اجازه بدید یه سوال بپرسم... همه ما یه جورایی توانا هستیم. کی میتونیم واقعا خودمون رو توانا بدونیم؟
سلام اول اينكه بهتره از سه نقطه استفاده نفرماييد چون اين نشانه نوعي ناتواني در ابراز عقايده
ضمنا من هنوز باقسمت اول سوال شما مشكل دارم چون كسي كه خودش رو توانا بدونه واقعا تواناست حتي اگر مانند من دراوج نا تواني سروده باشه:
بي تاب و ناتوانم ديگر نمي توانم
برلب رسيده جانم ديگر نمي توانم
و الي آخر

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: alma , goldmen , Elixir , minoo
09-12-2013, 01:36 AM
ارسال: #35
(09-12-2013 01:25 AM)توانا نوشته شده توسط:  
(09-12-2013 12:56 AM)shirin91 نوشته شده توسط:  

سلام اول اينكه بهتره از سه نقطه استفاده نفرماييد چون اين نشانه نوعي ناتواني در ابراز عقايده
ضمنا من هنوز باقسمت اول سوال شما مشكل دارم چون كسي كه خودش رو توانا بدونه واقعا تواناست حتي اگر مانند من دراوج نا تواني سروده باشه:
بي تاب و ناتوانم ديگر نمي توانم
برلب رسيده جانم ديگر نمي توانم
و الي آخر

توانای عزیز لازم به یاداوری است سه نقطه زمانی نشانه ناتوانی است که جمله ناتمام باشد.لیکن توانایی یک پتانسیل است که تنها وتنها با عمل مبتنی بر باور به فعل درمی اید.
 تشکر شده توسط: alma , Elixir , minoo , توانا
09-12-2013, 01:49 AM
ارسال: #36
من عمل مبتني برباور را قبول ندارم دوست روانشناس چرا كه اگر ما ذهن توانايي داشته باشيم حتي اگر زمينه عمل به تواناييهايمان نيز فراهم نباشد ما بالقوه توانا هستيم بقول آن ضرب المثل كه ميگه آب نيست و گرنه شناگرقابليه. حتي اگر آب را از من دريغ كنند من باز شناگر ماهري هستم
ضمنا درسته كه در دستور زبان سه نقطه نشانه جمله ناتمامه ولي درصحبتهاي عاميانه به معني ديگر هم تعبير ميشه

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: alma , Elixir , minoo
09-12-2013, 01:54 AM
ارسال: #37
(09-12-2013 01:49 AM)توانا نوشته شده توسط:  من عمل مبتني برباور را قبول ندارم دوست روانشناس چرا كه اگر ما ذهن توانايي داشته باشيم حتي اگر زمينه عمل به تواناييهايمان نيز فراهم نباشد ما بالقوه توانا هستيم بقول آن ضرب المثل كه ميگه آب نيست و گرنه شناگرقابليه. حتي اگر آب را از من دريغ كنند من باز شناگر ماهري هستم
ضمنا درسته كه در دستور زبان سه نقطه نشانه جمله ناتمامه ولي درصحبتهاي عاميانه به معني ديگر هم تعبير ميشه

من هم دقیقا حرف شمارو زدم گفتم توانای یک قابلیت ذاتی است ولی در عمل محک زده میشود
 تشکر شده توسط: alma , Elixir , minoo , توانا
09-12-2013, 08:01 AM
ارسال: #38
اینم تقدیم به دوستان ذهن گرا و عمل گرا همراه با سایت مکمل

"جهان هولوگرافیک"

http://holograph.blogfa.com/

جناب توانا ضمنا اول صحبتهاتون فرمودید38سالتونه پس تا سن بعثت راه درازی نمونده........
 تشکر شده توسط: shirin91 , Elixir , توانا , minoo
08-27-2015, 10:05 AM
ارسال: #39
گاهی چه زود دیر می شود انگار همین دیروز بود که با سرچ عبارت " نسخه ثروتمند شدن " در گوگل به این انجمن هدایت شدم اما از ان روز 5-4 سال می گذرد اون روزا از وایبر و تلگرام و اینستاگرام خبری نبود شبهای بلند پاییز اینجا دور هم جمع می شدیم و تخمه می شکستیم و درباره اصول اولیه کسب ثروت حلال و البته میلیاردی بحث می کردیم و گاهی هم پشت سیستم به خواب می رفتیم و رویاهای شیرین میلیاردر شدن را به خواب می دیدیم !واقعا یادش بخیر گاه گداریم هوای سفر به سرمون می زد ساکهایمان را می بستیم و می زدیم به دل کوه و بیابان!هنور که هنوزه خاطرات شیرین سفر اصفهان از خاطر من پاک نشده است کجا رفتند آن انسانهای شریفی که میلیاردرشدن صرف اولویت اولشون نبود و میخواستند باهمدیگر قله های رفیع موفقیت را فتح کنند؟ کجا هستند پولکی ها تواناها و بقیه اعوان و انصار قدیمی انجمن؟! وقتی که دیدم دیگر حضور من اینجا برای هیچکس مفید فایده نیست به پیشنهاد یکی از دوستان خودم رو کنار کشیدم کنار کشیدنی! اما با اینکه حضور فیزیکی نداشتم دلم همیشه اینجا بود و از طریق تلفن و پیامک جویای احوال عزیزان بودم تا اینکه بیست روز پیش که به همراه خانواده در مشهد مقدس مهمان استاد سیدی زاده بودم خاطرات فراموش نشدنی انجمن در من زنده شد داشتم ازین طرفها عبوذ می کردم گفتم سری هم به اینجا بزنم اگرچه جای خالی دوستان قدیمی بدجوری دل آدم را می خراشد اما اینجا هم مثل همه جای دیگه زندگی همچنان جریان دارد زیاده از حد روده درازی کردم ببخشید حالا اگر گفتید من کیستم؟!!

ایمیل : rghahraman54@gmail.com
شماره تماس : 09215793790
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS